Meniu
Prekių krepšelis

HD-CVI vaizdo kameros

Dahua HD-CVI kameros yra skaitmeninės, kurios vaizdą gali perduoti koaksialiniu kabeliu, taip pat galime perduoti vaizdo signalą ir UTP (internetiniu) kabeliu naudojant Ballun signalo konverterius.
Maitinimas 12V kamerai. Fiksuotas kameros objektyvas arba valdoma optika kas dažniausiai suteikia iki X4 arba X5 optinį artinimą.
Šios kameros vaizdo signalą perduoda tiesiogiai į XVR įrašymo įrenginį.
Kupolinės kameros yra puikus pasirinkimas, tai kompaktiškos kameros, kurias savame korpuse galime sukti įvairiomis kryptimis.
Bullet kameros yra labiau pastebimos, didesnės nors techniškai dažniausiai nėra skirtumo nuo kupolinės kameros, tad rinktis galite tiesiog pagal savas simpatijas ir norus.
Slaptos HD-CVI kameros yra itin mažos ir montuojamos į įvairus daiktus, šiom kameroms tereikia išgręti ~6mm skylute optikai.
PTZ valdomos Dahua kameros skirtos didelėms distancijoms, tai puikus sprendimas sodyboms, ūkiams ar didelėm teritorijoms stebėti.

Gamintojas: Dahua
 2 MP HD-CVI kupolinė vaizdo kamera STARLIGHT, su integruotu mikrofonu, 2.8 mm fiksuotas objektyvas, objektyvo apžvalgos kampas 106°, IR pašvietimas iki 50 m.  HD-CVI kameros pasižymi gera vaizdo kokybe, gera kaina bei lengva instaliacija. Dėl šių priežasči..
65.00€
Be PVM:53.72€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)