Meniu
Prekių krepšelis

4G kameros su SIM

Autonominės kameros su SIM kortele yra dažniausiai pasirenkamos tais atvėjais, kuomet objekte nėra elektros. Šias pakraunamas akumuliatorines kameras itin mėgsta medžiotojai siekiant stebėti gyvūnų judėjimą, ėdžias. Dažnas tokiomis kameromis saugo statybų aikšteles. Jei sodyboje nėra elektros, tuomet ši kamera yra vienas iš lengviausių sprendimų. Prieš pasirenkant autonomines 4G kameras su baterija, mes rekomenduotume pasidomėti detaliau apie jų technines savybes. Pliusai ir minusai tokių akumuliatorinių kamerų turėtų būti įvertinami individualiai. 

Mes GPSmeisraslt - vertiname kokybę ir sąžiningumą, tad visad rekomenduojame prieš perkant pasikonsultuoti, pasitarti. Kuo tiksliau įvardinsite savo poreikius kamerai, esamas technines galimybes kamerų pajungimo vietoje, tuo tiksliau mes Jums galėsime patarti ir atvirai papasakoti apie visą šią kamerų "virtuvę"

Gamintojas: Reolink
Parduotuvė GPSmeistras.lt suteikia unikalią ir išskirtinę galimybę garantijos pratęsimui šiai prekei. Garantija taikoma perkant TIK mūsų parduotuvėje. Jokių mokesčių už papildomą +3 metų garantija nėra. Pirmus 2 metus garantiją suteikia prekės gamintojas, sekančius +3 metus garantija..
249.26€ 299.00€
Be PVM:206.00€
Gamintojas: Reolink
Norėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go PT vaizdo kamerai tai nereikalinga, kamera puikiai veikia bet kur ir bet kada. Dėl ypač plataus matymo kampo (gali būti sukojama 355° horizontaliai ir 140° vertikaliai) ši kamera yra..
326.70€ 339.01€
Be PVM:270.00€
Gamintojas: Dahua
MSB-L2004G Mobile Speed Dome> Equipped with starlight CMOS image sensor, it can achieve 30 times optical zoom, the resolution up to 1920 x 1080, perfect display of low illumination environment > Low bit stream transmission, more resource saving > Support WDR, combined with 3D DN..
5499.45€
Be PVM:4545.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)