Meniu
Prekių krepšelis

Kameros su akumuliatoriumi

Autonominės WiFi kameros nereikalauja kameros instaliacijos darbų, nereikalauja atvesti elektros maitinimo iki kameros. Patogi ir greita instaliacija, kuri leidžia greitai pakeisti kameros buvimo vietą. Viskas ko mums reikia, norint šių kamerų darba matyti telefone - aprūpinti WiFi bevieliu internetu. Autonominės WiFi kameros sukomplektavus su saulės panele, leis džiaugtis dar ilgesniu jos darbo laiku. Belaidės WiFi kameros nereikalauja montuotojų ir programuotojų paslaugų, o mes galėsime suteikti kameros paleidimo video instrukcijas Lietuvių kalba. Nebrangios WiFi belaidės kameros tinkamos nedidelėms teritorijoms, kiemams ir aplinkai, patalpoms stebėti.

Dėl kamerų tinkamumo ir geriausio pasirinkimo, rekomenduojame pasitarti su šios srities specialistais, įvardinant savo lūkesčius.

Kaune, Jonavos g. 204a Jūsų laukia kone didžiausia vaizdo kamerų ekspozicija Lietuvoje, kviečiame apsilankyti.

Gamintojas: Reolink
Belaidė, naudojimui lauke pritaikyta WiFi vaizdo kamera su kraunama baterija. Kamerą montuoti galite bet kur - užtruksite tik 5 minutes!Argus Eco vaizdo kamerą galite panaudoti labai įvairiose situacijose, ji ypač pasitarnaus:Kiemo filmavimui: stebėkite gyvą vaizdą iš bet kur ir bū..
79.01€ 87.00€
Be PVM:65.30€
Gamintojas: Reolink
Belaidė, WiFi vaizdo kamera Argus 3, su kraunama baterija, arba galinti veikti iš saulės energijos su Reolink saulės baterija. Kamera su nuo judesio galinčiu suveikti LED apšvietimu ir sirena. Matykite Full HD vaizdą iš jums aktualios vietos, apšvieskite tamsius kampus ir..
103.46€ 129.00€
Be PVM:85.50€
Gamintojas: Reolink
Nesukite galvos dėl laidų, pasinaudokite belaidžių vaizdo kamerų privalumais!Dėl integruotos kraunamos baterijos ir WiFi, Argus PT vaizdo kamera yra visiškai belaidė. Su baterija veikianti vaizdo kamera gali būti pritvirtinta bet kur, kur jums patogiausia ir reikalingiausia - nebūsit..
139.51€ 157.00€
Be PVM:115.30€
Gamintojas: Reolink
Reolink Go  yra 100% belaidė, mobili, HD raiškos saugos vaizdo kamera, veikianti su 4G-LTE ir 3G tinklais. Tai idealus vaizdo stebėjimo sprendimas be kabelių, laidų pravedimo rūpesčių, ten kur ribotas WiFi pasiekimas arba jo išvis nėra, nereikalingas elektros maitinimo šalt..
249.26€ 299.00€
Be PVM:206.00€
Gamintojas: Reolink
Norėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go PT vaizdo kamerai tai nereikalinga, kamera puikiai veikia bet kur ir bet kada. Dėl ypač plataus matymo kampo (gali būti sukojama 355° horizontaliai ir 140° vertikaliai) ši kamera yra..
326.70€ 339.01€
Be PVM:270.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)