Meniu
Prekių krepšelis

Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D

Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
Vaizdo kamerų komplektas CVI 7.2802D
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Kaina: 391.00€ - 1255.99€

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Dahua HD-CVI kamerų komplektas su 8Mpix, 4K raiškos kameromis ir šiuolaikišku kone galingiausiu, profesionaliu hibridiniu įrašymo įrenginiu puikiai tiks tiems, kurie nori už protingą kainą turėti išmanią, originalią, šiuolaikišką, su vaizdo analize, dirbtiniu intelektu ir gerą vaizdo kamerų įrangą namams, sodybai, kiemui ar darbo aplinkai, ūkiui, šiltnamiams, ofisams ir kitom darbinėm teritorijoms. Šios kupolinės 8Mpix, 4K raiškos kameros yra atsparios visoms lauko sąlygoms. Tvirta, metalo liejinio ir gerą matricą turinti kamera galima lyginti su šiuolaikinėmis IP kameromis. Ne visiems gal būt žinoma, kad kuo daugiau Mpix, tuo blogiau kameros dirba tamsiu paros metu, nes didelio Mpix kiekio dėka, krenta jautrumas šviesai, tačiau šioje kameroje naudojamas puikus, didelis sensorius, ko dėka pasiektas net 0.005lux ko gali pavydėti daugelis kitų kamerų, o tokius rezultatus bevardės (NoName) prekės pasieks tik už eilės metų. 7 klasės XVR įrašymo įrenginys jau geba atlikti išmanių sistemų darbus, kurias turi naujausios kartos IP sistemos. Tad puikus, idealus ir nuostabus komplektas tiems, kurie nori gero rezultato, lengvo pajungimo ir protingą kainą.

Kas yra Dahua HD-CVI? Tai unikali technologija, kurios dėka skaitmeninis signalas gali būti perduodamas senaisiais koaksialiniais, liaudyje vadinamais televiziniais kabeliais, kurie savo laiku buvo naudojami analoginėms kameromis. Tad jei Jūsų namuose, patalpose, sodyboje ar saugojamoje aplinkoje jau yra išvedžioti senieji koaksialiniai kabeliai, norite senas analogines kameras pasikeisti į skaitmenines iki 2Mpix, 4Mpix, 5Mpix, 8Mpix ar 4K raiškos - Jūs galite jais pasinaudoti dėka Dahua HD-CVI sistemos. Galite taipogi seną analoginę kamerą pakeisti į profesionalią PTZ valdomą kamerą. Tereikia pasikeisti vaizdo kameras į Dahua HDCVI ir pakeisti įrašymo įrenginį į Dahua XVR. Ši unikali HDCVI technologija leidžia drąstiškai taupyti išlaidas tiek perkamoms prekėms, tiek sumontavimo ir programavimo darbų atžvilgiu. 

Dahua XVR įrašymo įrenginys: Galinga ir profesionali versija skirta dirbti su didelės raiškos kameromis ir turintis 4K raiškos išvestį per HDMI. Puikiai atliks visas pagrindines funkcijos įskaitant IVS (linijos kirtimas, protinga vaizdo analizė, perimetro stebėjimas ir t.t). Dirbtinis intelektas mokinasi stebint Jūsų teriroriją, viso to dėka ženkliai tiksliau dirbs visa sistema. Be abejonės turi visus mums jau įprastus algoritmus tokias kaip vaizdo įrašymas ir atžymėjimai kuriuo laiku fiksuoti judėjimai (Motion Detect, IVS, Temperatūra, Drėgmė), patogios vaizdo įrašo peržiūros, lengva IP tinklo konfiguracija su palengvintu P2P protokolu, kurio dėka nereikia konfiguruoti routerio atidarant portus, taipogi šiuolaikiniuose įrašymo įrenginiuose naudojantis P2P nerekia užsakinėti statinio IP adreso. Pas mus perkantys įrangą turės teisę gauti Lietuviškas ir mūsų paruoštas instrukcijas, kaip patiems, savarankiškai pasileisti sistemą, tad nėra privaloma samdyti nei montuotojų, nei programuotojų. Visos mūsų paruoštos Dahua insrukcijos yra Lietuvių kalba. Šis profesionalus įrašymo įrengiys palaiko IoT protokolą, tad naudojant su spec.kameromis turėsite ne tik vaizdą, bet fiksuos temperatūrą, drėgmės kiekį, kas neretai padėda ne tik ūkio aplinkoje.

Vaizdo kamera 2802D: Šias kupolines kameras lengva, patogu montuoti prie vertikalios sienos, stogo pakalimų, lubų, stulpų. Dahua metalo liejinio kupolinės kameros yra atsparios visoms lauko sąlygoms. Balta spalva leidžia karštą ir saulėtą vasaros dieną mažiau įkaisti, kas itin svarbu siekiant, kad kamera tarnautų kuo ilgiau. Tai 8Mpix raiškos kamera su naktiniu IR pašvietimu iki 50 metrų. Darbinė temperatūra nuo -40C iki +60C. Galima versija su fiksuotu objektyvu ir 110 laipsnių matymo kampu, arba galima versija su motorizuotu objektyvu, kurio dėka galite vaizdą prisiartinti optiniu būdu iki ~4 kartų visiškai neprarandant vaizdo detalumo. Tai ypač naudinga siekiant išgauti detalesnį vaizdą tolimesniuose taškuose. Didelis jautrumas šviesai sudaro galimybę mažo apšvietimo teritorijose atsisakyti IR naktinio pašvietimo, kas neretai kelia problemas, kuomet lyja, sninga, rūkas, dulksna, aktyvus vabzdžai, vorai, dulkės, voratinkliai ir t.t.

Atminties diskas HDD, mes naudojame ir rekomenduojame tik kietuosius HDD 3,5" diskus, nes SSD diskai nėra tinkamas pasirinkimas dėl ilgaamžiškumo. Mūsų siūlomi atminties diskai skirti pastoviam ir pilnam cikliniui perrašymui. Pigiausi diskai dažniausiai atlaiko tik iki 10 000 ciklų, o mūsų siūlomos prekės skirtos atlaikyti net iki 300 000 ciklų ar daugiau. Viena kamera per parą su ~2000kbps duomenų srautu naudojant H.265 kompresavimą užims ~20-25GB. Trumpai sakant viena kamera 1TB HDD užpildys per ~40-45 paras. (~4000kbps srautu ~20 parų),  4 kameros 1TB užpildys per  ~7-10 parų ir t.t. Tad pasirinkite reikiamą HDD talpą, pagal norimą įrašo kaupimo laiką

BNC vaizdo signalo konverteris Ballun: Originalus Dahua signalo konverteris leidžia išnaudoti UTP kabelį HD-CVI vaizdo ir kameros valdymo signalo perdavimui iki 200-400 metų atstumu, priklausomai nuo kameros raiškos. Nereikia presuojamų, lituojamų ar užsukamų BNC angalių, labai lengvas ir praktiškas panaudojimas. Didelius privalumas, jei norite vienu internetiniu kabeliu perduoti net iki 4 kamerų vaizdo siganalą, nes vienai kamerai reikia tik vienos poros laidų esančių UTP kabelyje, o jų yra 4 poros. 

Impulsinis maitinimo šaltinis 12V 2A: Šis šaltinis skirtas jungti tiesiai į 220V, skirtas aprūpinti vieną kamerą 12V maitinimu.

Impulsinis šaltinis 12V 6A: Šis profesionalus ir labai gero aušinimo maitinimo šaltinis skirtas aprūpinti 12V maitinimu iki 3-5 kamerų

Kameros tvirtinimo bazė: Šios originalios montavimo bazės yra metalinės, sandarios, tad šioje montavimo bazėje labai gražiai, patogiai ir be jungčių laužymų telpa visos jungtys. Silikoninės tarpinės užtikriną jungčių ir laidų apsaugą nuo vandens, pripustyto sniego ar vorų/musių/širšių susikuriamų namų. Montavimo bazė sukasi prie sienos, lubų, pakalimo, tuomet visi laidai susideda jos viduje, o ant bazės viršaus tvirtinasi kamera. Bazės dangtelis sujungtas su pačia baze troseliu, kad montavimo ar atsukimo metu netyčia nenukristų viskas į apačią, tai saugumo garantas

Kas yra HDCVI technologija?

Kartais taip nutinka, kad žmonės ieškodami vienų ar kitų funkcijų - tiek išreguliuoja profesionalų įrašymo įrenginį, kad belieka jį atstatyti į gamyklinius parametrus. Kaip tai padaryti?