Meniu
Prekių krepšelis

DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F

DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
DAHUA IP vaizdo kamerų komplektas 4.5449F
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Laikinai nėra

Kaina: 562.01€ - 3215.01€

Pranešti kai prekė bus prekyboje!

( Privatumo politika )

Naujos kartos Dahua gamintojo IP vaizdo kamerų komplektas kurį sudaro 4 klasės įrašymo įrenginys, turintis išplėstines šiuolaikiškas moderniais programines savybes: linijos kirtimas, perimetro apsauga, įsibrovimas į nurodytą teritoriją ir t.t. Įrenginys gali klasifikuoti kas įsibrovė ar kirto perimetro apsaugos zoną, pvz.: žmogus, automobilis, atitinkamai galima gauti pranešimus į telefoną pasirinktinai pagal norimą pažeidėjų grupę. Dirba ir supranta IP naujausios kartos kameras, kurios palaiko SMD (Smart Motion Detect) ir AI (dirbtinis intelektas).

Komplektuojamas su kone nuostabiausiomis kameromis rinkoje, palaikančiom ne tik IVS, SMD bet ir AI.  Kamera ir jos visa montavimo bazė yra metalinė, kas užtikrins ilgamažį tarnavimo laidą. Šiose puikiose kamerose panaudoti itin kokybiški sensoriai (matrica), viso to dėka turime nuostabiai jautrias šviesai kameras. Net 0,002lux jautrumo šviesai dėka prie itin mažo teritorijos apšvietimo galime mėgautis šviesiu ir spalvotu vaizdu, o tai ypač svarbu siekiant gauti kuo tikslesnius pranešimus apie įsibrovimą ar neprašytus svečius. Šios Dahua IP kameros yra puikus ir nuostabus pasirinkimas siekiantys geriausių rezultatų už protingą kainą. Šis kameros modelis yra vienas iš tų, kuris diktuoja rinkoje ne tik madas, tačiau užkelė taip aukštai kartelę, kad daugelis brendų tai pasieks gal būt tik po 3-6 metų.

Šis prekės komplektas skirtas tiems, kurie nori individualiai susikomplektuoti norimą Dahua gamintojo IP kamerų vaizdo stebėjimo sistemą. Galima rinktis 4, 8 arba 16 kanalų įrašymo įrenginį su kupolinės formos ir 4Mpix raiškos kameromis.

Įrašymo įrenginys: Dahua 4104, 4108 arba 4116 (4, 8 arba 16 kanalų), tai naujos kartos IP kamerų įrašymo įrenginys skirtas tiems, kurie nori turėti bazines šiuolaikines funkcijas, tame tarpe ir linijų kirtimą, kurią kirtus galite gauti pranešimą į telefoną. Galite pasirinkti įrašymo įrenginį su integruotu PoE maitinimu kameroms per tą patį internetinį UTP kabelį. Svarbu: pasirinkus įrašymo įrenginį be PoE maitinimo, rekomenduojame pasirinkti atskirą interneto šakotuvą su PoE.

Vaizdo kamerosDahua IP 5449, tai 4Mpix raiškos, Full Color kameros, turinčios IVS, SMD ir AI algoritmus. Dahua IVS reiškia, kad šios kategorijos kameros turi nematomas kirtimo linijas (kurias patys galime "nupiešti"), užduoto perimetro stebėsena, visa tai leidžia gerokai tiksliau gauti aliarminius pranešimus ir fiksavimus apie įsibrovimus, perimetro kirtimus, nei kad veikdavo pasenusi "Motion Detect" technologija iš sužymėtų kvadratėlių vaizde. Dahua SMD reiškia, kad kamera analizuoja matomą vaizdą ir pagal unikalų Dahua algoritmą išmoksta skirti, kurie vaizde matomi judėjimai yra reguliariai pastovūs, trumpai tariant nereikšmingi (krūmai, medžiai, šakos, mechaninis įrenginys ir t.t.), SMD dėka gausite tikslesnius ir filtruotus pranešimus į išmanųjį telefoną, o visa vaizdo apsaugos sistema dirbs tiksliau. Dahua AI (Dirbtinis intelektas) reiškia, kad šios kameros apdoroja vaizde esančią informaciją didele apimtimi, atpažysta veidus, automobilius, atlieka išamius skaičiavimus ir t.t. (norint maksimaliai išnaudoti AI PRO galimybes, rinkitės 5 klasės įrašymo įrenginį). Dahua AI tema verta atskiros ilgos ir išsamios temos, siekiant mažiau išsiplėsti tekste, galite pažiūrėti vieną iš pristatymų VIDEO youtube. Dahua Full Color reiškia, kad tai aukščiausios klasės IP kameros su itin kokybiškais ir gerais sensoriais (matrica), kurios pasižymi ypač dideliu jautrumu šviesai, net 0,001LUX, tad esant bent minimaliam ir bendram aplinkos apšvietimui, matysime šviesų vaizdą. Jus nustebins gerąją prasme, nes žmogaus akis naktį toli gražu taip šviesiai nemato. Full Color kamerose nėra integruotas naktis IR (Infrared) pašvietimas, tad nekels problemų lietus, rūkas, vorai, voratinkliai, dulkės ir vabzdžiai. Tokiu atveju kamera matydama aiškesnį ir mažiau pašalinių trukdžių turintį vaizdą, galės tiksliau analizuoti matomą aplinką ir tiksliau veiks IVS, SMD, AI, aliarmai, išskyrimai, grupavimas ir judėjimo inspektavimas ir visas duomenų aprorojimas. Taipogi, nakties metu spalvotas vaizdas gali būti gerokai informatyvesnis (VIDEO), ką jau kalbėti, kad nebus tiek daug vaizde trukdžių kurie atsiranda naktį naudojant IR naktinio pašvietimo, dėl įvairių oro salygų.(VIDEO)

Atminties kietasis diskas HDD, mes naudojame ir rekomenduojame tik kietuosius HDD 3,5" diskus, nes SSD diskai nėra tinkamas pasirinkimas dėl ilgaamžiškumo. Mūsų siūlomi atminties diskai skirti pastoviam ir pilnam cikliniui perrašymui. Pigiausi diskai dažniausiai atlaiko tik iki 10 000 ciklų, o mūsų siūlomos prekės skirtos atlaikyti net iki 300 000 ciklų ar daugiau. Viena kamera per parą su ~4000kbps duomenų srautu naudojant H.265 kompresavimą užims ~40-45GB. Trumpai sakant viena kamera 1TB HDD užpildys per ~20 parų. 4 kameros 1TB užpildys per  ~5 paras ir t.t. Tad pasirinkite reikiamą HDD talpą, pagal norimą įrašo kaupimo laiką

Tinko šakotuvas Dahua PoE (4 arba 8 kanalų). Tai specialios ir profesionalios paskirties interneto tinko šakotuvas, kuris per UTP internetinį kabelį užmaitins Dahua vaizdo kameras iki 100-250m atstumo. SVARBU: jei renkatės įrašymo įrenginį su integruotu vidiniu PoE, Jums šis šakotuvas nėra privalomas.

IP kamerų komplektas
Kameros korpusasCilindrinis
Įrašymo įrenginys4 Klasė
Full ColorTaip
Kamerų raiška4 Mpix
Kamerų klasė5 Klasė