Meniu
Prekių krepšelis

Radarų detektoriai

Lietuvoje radarų detektoriai yra legalūs, tad jų naudojimas nėra draudžiamas. Daugelis detektorius maišo su blokatoriais, kurie blokuoja ir trukdo greičio matavimo įrenginiams. Antiradarai, Antilazeriai ir kiti blokatoriai skirti trikojams, lazeriniams, neforminėms policijos mašinoms, Doplerio, Lidar principu dirbantiems matuokliams yra draudžiami, tad automobiliuose negali būti sumontuoti ir naudojami. 
Radarų detektorius yra tik informacinė priemonė, kuri praneša apie veikiantį, dirbantį ir aktyvų greičio matuoklį. Šiuolaikiniai ir modernūs Europiniai radarų detektoriai privalo gaudyti MultaRadar ir Gatso radio banginius greičio matuoklius, nes senieji modeliai jų negaudo arba gaudo labai neefektyviai. Tai nauji greičio matuokliai kurie jau plačiai naudojami Europos šalyse, ne išimtis ir Lietuva.

Renkantis radarų detektorių rekomenduotume detaliau ir išsamiau apie juos pasidomėti, susipažinti su mūsų Youtube kanalo turiniu, kuriame parodyti kasdieniai įvairūs atvėjai sutinkant kelyje neformines policijos mašinas, žymėtus policijos motociklus, stacionarius greičio matuoklius, vidutinio greičio atkarpas. Prašome įdėmiau pažiūrėti ir paskaityti aprašymus kurie susiję su trikojais, PoliScan FM1 dirbančiais Lidar lazeriniu principu. Esant klausimams, visad mielai kviečiame užsukti pas mus į parduotuvę, išsamiai pakalbėsime visais Jums rūpimas klausimasi.

Visi mūsų parduodami radarų detektoriai yra su atnaujinta programine įranga, atnaujinta GPS duombaze. Tik pirkusiems GPSmeistras.lt radarų parduotuvėje, detektoriaus programiniai ir atnaujinimo darbai nemokami tiek garantiniu, tiek ir po garantiniu laikotarpiu.

Išsamios konsultacijos, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas Kaune, Jonavos g. 204a. Radarų detektorių akcijos ir kiekio nuolaidos taikomos el.parduotuvėje.

Gamintojas: Neoline
Neoline X-COP 8700s yra aukščiausios klasės GPS informatorius ir radarų detektorius. 8700s sugeba išmatuoti greitį iki 60 km / val.h, 100 km / val.h, 100-150 km / val.h, 100-200 km / val. h ir laiką, per kurį buvo įveikta 1/4 mylios a. Neoline X-COP 8700s turi integruotą GPS radarų duo..
254.00€ 399.00€
Be PVM:209.92€
Gamintojas: Neoline
Neoline X-COP 9100s GT - Tai Hibridinis prietaisas Video registratorius su GPS duomenų baze ir radarų detektoriumi. Pasižymi unikaliu Z filtru kuris sumažiną klaidingų signalų skaičių. Atpažįsta ir blokuoja klaidingus signalus kaip automobilių blind zone detektoriai ir pan. ..
379.00€ 459.00€
Be PVM:313.22€
Gamintojas: Neoline
Neoline X-COP 9300s - Tai Hibridinis prietaisas Video registratorius su GPS duomenų baze ir radarų detektoriumi. Pasižymi unikaliu Z filtru kuris sumažiną klaidingų signalų kiekį (melagingų pranešimų). Atpažįsta ir eleminuoja daug klaidingų signalų kaip automobilių blind zone, detektoriai, di..
399.00€ 499.00€
Be PVM:329.75€

Hibridinis detektorius su registratoriumi

Gamintojas: GENEVO
Džiaugiamės galėdami pristatyti ne vienerius metus laiko tobulintą, specialiai Lietuvos rinkai pritaikytą ir patį naujausią radarų detektorių GENEVO ONE LT PLUS M, kuris fiksuoja jau ir pačios naujausios kartos greičio matuoklius MR: Multiradar / Multa Radar ir Gatso. Nesuklyskite, tai ne t..
729.00€ 799.00€
Be PVM:602.48€

Negaminamas modelis

Gamintojas: GENEVO
GENEVO MAX - naujausias radarų detektorius su visa eile naujienų ir patobulinimų. Perkant mūsų radarų detektorių bus suteikta licencija nemokamam programiniam ir GPS duombazės atnaujinimui. Mūsų klientams šiuos darbus atliksime nemokamai.Ilgai lauktas GENEVO MAX su naujausios kartos&..
799.00€ 949.00€
Be PVM:660.33€
Gamintojas: AL priority
Tai yra komplektas su sensoriu priekyje ar gale! Du viename, efektyvu ir legalu.AL Priority yra daugiafunkcinė lazerinė parkavimo sistema su galimybe aktyvuoti radarų aptikimo, lazerių aptikimo ir lazerių nukreipimo funkcijas. Iš kitų sistemų AL Priority išskiskiria..
945.00€ 1140.00€
Be PVM:780.99€

Lazerio detektorius

Gamintojas: Target Blu Eye
Blu Eye 2: Gaukite perspėjimus realiu laiku apie artėjančius pagalbos tarnybų automobilius! Target Blu Eye 2 pasaulyje yra unikali ir patentuota eismo saugumo sistema kuri iš anksto perspėja vairuotoją apie artėjančius pagalbos tarnybų automobilius (Policijos ekipažai, neforminės maši..
1349.00€ 1999.00€
Be PVM:1114.88€

TETRA bangų detektorius

Gamintojas: GENEVO
Kam ir kada perkamas GENEVO PRO?Tai profesionalus ir į automobilį stacionariai montuojamas radarų detektorius. Pagrindinė priežastis kada reikia rinktis GENEVO PRO, tai priekinis stiklas su selektyvine danga, kuri dar liaudyje vadinama „soliarinis stiklas“. Šis GENEVO PRO mode..
1850.01€
Be PVM:1528.93€

Sprendimas turintiems selektyvinį priekinį stiklą

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)