Meniu
Prekių krepšelis

EchoMAP 42CV Plus su GT-20

EchoMAP 42CV Plus su GT-20
EchoMAP 42CV Plus su GT-20
445.00€
509.00€
Be PVM: 367.77€
  • Stock: Laikinai Nėra
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Puikus pagalbininkas kelionėje laivu ar žvejyboje

  • Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 4,3" ekranas
  • Komplektuojamas su kombinuotu "Garmin CHIRP" tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu
  • Integruota "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais
  • Dalinkitės kelionės taškais ir maršrutais su kitais “ECHOMAP” ir “STRIKER” įrenginiais

 

Šis kompaktiškas echolotas turi daugybę integruotų privalumų: įrenginys yra lengvai montuojamas, turi ryškų, puikiai saulės šviesoje įskaitomą 4,3” ekraną, tradicinį „Garmin CHIRP“ spinduolį patogiam žuvų atskyrimui, „CHIRP ClearVü™“ spinduolį, kuris tai, kas yra po laivu atvaizduoja kone fotografine kokybe. ECHOMAP Plus 42cv turi integruotą "Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinę įrangą, kuri leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais. Šie žemėlapiai priklausys tik jums ir jūs patys galėsite spręsti, ar norėsite juos pasilaikyti sau, ar pasidalinti jais su “Quickdraw Contours” bendruomene. Be to, galite dalintis kelionės taškais ir maršrutais su kitais “ECHOMAP” ir “STRIKER” įrenginiais. Komplektacijoje taip pat yra tvirtinimas, kuris leidžia įrenginį greitai atjungti nuo elektros šaltinio ir nuimti nuo tvirtinimo.

"Garmin CHIRP" spinduolis

"Garmin CHIRP" spinduolio išgaunami vaizdai užtikrina puikų objektų atskyrimą, nes naudoja daugiau energijos objektams atskirti nei tradiciniai spinduoliai. Be to, ECHOMAP Plus 42cv yra suderinamas su “Minn Kota” ir “MotorGuide” varikliais, kurie turi integruotus spinduolius.

EchoMAP 42CV Plus su GT-20 garmin chirp spinduolis

„CHIRP ClearVü™“ spinduolis

Garmin „CHIRP ClearVü™“ spinduolis tai, kas yra po laivu, atvaizduoja kone fotografine kokybe. Aiškiai matysite struktūrą, panirusius objektus ir žuvis.

EchoMAP 42CV Plus su GT-20 clear vu spinduolis

Garmin Quickdraw Contours

"Garmin Quickdraw Contours" žemėlapių sudarymo programinė įranga, kuri leidžia kurti ir išsaugoti batimetrinius žemėlapius su 30 cm tarpais. Šie žemėlapiai priklausys tik jums ir jūs patys galėsite spręsti, ar norėsite juos pasilaikyti sau, ar pasidalinti jais su “Quickdraw Contours” bendruomene.

EchoMAP 42CV Plus su GT-20 konturai

Atnaujinkite įdiegdami geriausius įmanomus Garmin žemėlapius

Įrenginio microSD™ kortelės lizdas suteikia galimybę naudoti papildomus atskirai įsigyjamus žemėlapius “BlueChart g2 HD” arba “BlueChart g2 Vision HD”, kurie suteikia išskirtinę technologiją “Garmin Auto Guidance”, kuri parenka optimalų maršrutą į jūsų nurodytą vietą. “Auto Guidance1”, atsižvelgdama į jūsų laivo specifikacijas, iškart sukuria maršrutą, kuriuo plaukdami išvengtumėte seklumų ir kitų žemėlapyje užfiksuotų kliūčių.

EchoMAP 42CV Plus su GT-20 garmin zemelapiai

Pasiimkite ECHOMAP drauge

Jei grįžtate į sausumą, savo ECHOMAP galite lengvai pasiimti, taip užtikrindami įrenginio saugumą. Nereikia vargti prijunginėjant bei atjunginėjant laidus, nes šie jungiami tiesiai į laikiklį. Dėl to atjungti ECHOMAP maitinimą ir nuimti jį nuo laikiklio – labai paprasta.

1 "Auto Guidance" yra naudojama tik planavimo tikslais ir neatstoja saugaus navigavimo.

 

Echolotas
SerijaEchomap
Žemėlapio tipasBatimetrinis žemelapis ir BlueChart - jurlapiai (įsigyjami papildomai)
Ekrano dydis4.3 Coliai
Liečiamas ekranasNėra
CHIRPYra
ClearVüYra
SideVüNėra
Dydis, mm102 x 204 x 40
Korpuso atsparumas vandeniuiIPX 7 Atsparus vandeniui iki 1m gylio, iki 30min
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Dažnis50/77/200 kHz ClearVü 260/455/800 kHz
Maksimalus gylisIki 700 m gėlam vandeny
(RMS) spinduliavimo galia, W500
Bluetooth® / Wi-Fi®Nėra

Garmin echolotų sonarai - jų skirtumai