Meniu
Prekių krepšelis

Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena

Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Ecoflow Blade vejos robotas su GNSS antena
3099.00€
4299.00€
Be PVM: 2561.16€
 • Stock: Prekė sandėlyje

iki 30 arų plotui su surinkimo krepšiu

Šis išmanus, tikslus ir greitas vejos robotas skirtas sklypams apie 30 arų pjovimo ploto. Itin lengvas, greitas ir paprastas instaliavimas nereikalauja nei spec paslaugų, nei meistrų. Gali dirbti ne viename plote, sukuriant virtualų koridorių, per kurį robotas pravažiuos į kitą plotą. Itin tvirtas aliuminio liejinio korpusas ir laisvai judantį galinė pakaba. Priekiniai ratai su laisvai judančios ratukais leidžia robotui lengvai judėti tiek į priekį nestumiant žolės, taip pat Itin greitas apsisukimai. Integruota eSIM suteikia (mokama) galimybę valdyti robotą net ten, kur nėra interneto. WiFi leis nemokamai naudotis visomis funkcijomis.

Didelės talpos baterija per vieną įkrovimą nupjauna apie/iki 6 arus ir daugau, priklausomai nuo kliūčių kiekio ir vejos situacijos. Pasikrauna per ~1,5 valandos ir tęsia darbą. 13,8Ah / 21,6V / 298Wh 

Unikalus, išskirtinis robotas kurio sprendimai ir dizainas nukelia mus į netolimą ateitį. 

Manome, kad be patirties ir žinių šį robotą lengvai paleiste darbui per vakarą ar pusdienį, priklausomai nuo sklypo sudetingumų. 

„EcoFlow“ yra išmaniųjų ir našių nešiojamų elektros stotelių pramonės pradininkas, kuris rinkoje yra pelnęs daug pasaulinių apdovanojimų, o įkūrėjas yra vienas iš DJI (dronų) kompanijos įkūrėjų. 

Gaminiuose naudojamos pažangiausios išmanios baterijų valdymo technologijos, kurios vartotojams siūlo saugų, švarų ir tylų energijos šaltinį tiek patalpose, tiek lauke. „EcoFlow“ produktai naudojami įvairiose pramonės šakose - medicinoje, kasybos, laivybos ir gelbėjimo tarnybose.

Daugiau nei 41,8 milijono klientų pasaulyje naudoja „EcoFlow“ tiek darbui, tiek laisvalaikiui, tiek nuotykiams gamtoje.

 • Tylus veikimas: jūsų ramybės nebetrikdys triukšmingi vejapjovės varikliai. Peiliai veikia tyliai, todėl jūs ir vaikai galėsite ramiai miegoti.
 • Išmanieji jutikliai (“X-Vision”): Peiliuose įrengti išmanieji jutikliai, leidžiantys be vargo išvengti kliūčių, pavyzdžiui, medžių, gėlynų ir takų, ir užtikrinantys sklandų ir nepertraukiamą pjovimą.
 • Atsparus oro sąlygoms: Robotas vejapjovė  “Blade”  sukurta taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Lietaus sensorius leidžia robotui baigti darbą, jei pradėjo lyti.
 • Ekologiška: Su ekologiška “Blade” konstrukcija galite gyventi tvariai. Jos elektros energijos šaltinis sumažina kenksmingų išmetamųjų teršalų kiekį ir prisideda prie sveikesnės aplinkos.
 • Lengvas montavimas: “Blade” žolės robotą lengva sumontuoti dėl patogių instrukcijų ir intuityvaus valdymo.
 • Ryšys su programėle: Naudokite specialią programėlę, kad galėtumėte valdyti ir stebėti robotą vejapjovę iš savo išmaniojo telefono. Reguliuokite nustatymus, planuokite pjovimo sesijas ir gaukite pranešimus.Robotas gali dirbti WiFi ir 4G GSM ryšiu (per eSIM - mokama paslauga), tad savo telefono programoje galite matyti roboto darbą, valdyti jį, o GPS imtuvo dėka matyti jo vietovę, tad jei jį kas pavogtų, galima jį net ir nuotoliu užrakinti
 • Lyginant su kitais robotais vejapjovėmis Ecoflow Blade vienu pakrovimu gali nupjauti ~6 arus vejos. Kas, palyginus su kitų gamintojų robotais, yra ganėtinai daug.
 • LED žibintai priekyje ir gale.
 • Roboto tikslumas naudojant RTK antena (yra komplekte) siekia net ~1 centimetro, todėl vejos pjovimas bus tikslus, o robotas neklaidžios aklai po Jūsų veją.

                                                                

Itin aštrios geležtės veją pjauna itin tolygiai

 

BLADE siūlo visas vejos priežiūros paslaugas – nuo greito apipjovimo iki visiško stiliaus pakeitimo. Pridėkite vejapjovės šlavimo rinkinį, kad iš kiemo pašalintumėte nepageidaujamas šiukšles, pavyzdžiui, lapus, šakas ir atliekas. Turėsite geriausiai kaimynystėje atrodančią veją be jokių pastangų.

 

                                                                

  Šis vejos robotas turi GPS pozicijos sistemą, RTK tiksliąją pozicijos anteną ir LIDAR - tai lazerinis skeneris leidžiantis robotui aptikti kliūtis. Naudodami EcoFlow programėlę per kelias minutes nustatysite BLADE pjovimo ribas, nesvarbu, ar norite neviršyti savo kiemo ribų,  išvengti tam tikrų objektų ar net sujungti dvi vejas. Pasikeitus sklypo išdėstymui ar atsiradus naujų "kliūčių" – ribas galėsite lengvai redaguoti vienu mygtuko paspaudimu. Ecoflow BLADE naudoja naujausią pažangiausią EcoFlow technologiją X-Vision. BLADE, derindamas vaizdo jutiklius ir LiDAR, protingai atpažįsta ir išvengia didelių ir mažų kliūčių. 

 Lietaus sensorius leidžia robotui baigti darbą, jei pradėjo lyti

Naudodami 4G, GPS ir integruotą elektroninę SIM kortelę galite sekti BLADE buvimo vietą, kad ir kur jis bebūtų ( pirmus metus paslauga nemokama)

Ecoflow Blade pagamintas iš tvirto aliuminio lydinio rėmo.

Komplektacijoje rasite: 

 

 

 • EcoFlow BLADE Robotic Mower
 • Įkrovimo stotelė
 • GNSS Antena 
 • AC Maitinimas
 • Laidas pajungimui prie  AC 
 • Laidas nuo pakrovimo stotelės  GNSS Antenai
 • Atsarginės geležtės  (4 komplektai su jau uždėtu)

  

Taigi, RTK tikslioji pozicijos antena robotui jau yra komplekte ir jos papildomai pirkti nereikia.

Ecoflow Blade
Matmenys660*440*310 mm
SensoriaiIMU Sensor, Lift Sensor, Rain Sensor, Wheel Encoder, Lidar, Camera
Svoris16.2 kg
Įkrovimo laikas120-150 minučių
RyšysBluetooth, GSM tinklas, GPS, Wi-Fi
Pjovimo plotis25,4cm
KorpusasAliuminio lydinio
BaterijaLithium-ion battery

Ecoflow Blade vejos roboto rankinis rėžimas

EcoFlow Blade vejos robotas su GNSS antena. Naudojimosi instrukcija.