Meniu
Prekių krepšelis

DEZL 580LMT-D Navigacija sunkvežimiams 5"

DEZL 580LMT-D Navigacija sunkvežimiams 5"
DEZL 580LMT-D Navigacija sunkvežimiams 5"
300.00€
469.00€
Be PVM: 247.93€
Perkant 4 ir daugiau 289.00€
 • Stock: Laikinai Nėra
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

DEZL580LMT - 5 colių sunkiojo transporto navigacija, kuriame įdiegti visos Europos žemėlapiai su perspėjimais kelyje.

 • DIdelis 5.0 colių ekranas

 • Jau įdiegti visos Europos žemėlapiai su nemokamais atnaujinimais

 • Derinamas sunkvežimių maršruto skaičiavimas¹ atsižvelgiant pagal dydį ir svorį

 • Sunkvežimių aptarnavimo ir kiti taškai

 • Perspėjimai kelyje kur staigūs posūkiai, viadukų aukščiai, tiltų leidžiama masė ir daugiau

 • Išmanios žinutės iš mobilaus telefono per Bluetooth

Lyginant su prieš tai buvusiu dezl 570 naujasis 580 modelis turi šias naujoves:

 • Žemėlapių atnaujinimas per Wi-Fi

 • DISPATCH & TRACK – sunkvežimio sekimo funkcija naudojant kartu su išmaniuoju telefonu (Smartphone Link programėle)

 • BUS PROFILE – autobuso profilis – maršruto parinkimas pagal autobuso matmenis

 • BREAK PLANNING – poilsio pertraukų pasiūlymai atsižvelgiant į pravažiuotą laiką su informacija apie artimiausias sustojimo vietas.

 • TRIPADVISOR - TripAdvisor portalo lankytinų vietų retingai ir informacija

Matykite daugiau, girdėkite geriau

dēzl 580LMT-D turi didelį 5.0 colių ryškų stiklo ekraną gerai matomą sunkvežimio kabinoje. Didelis garsas ir patobulinti garsiakalbiai leis girdėti navigacinius pranešimus dar geriau.

Specialūs maršrutai sunkvežimiams

dēzl 580 LMT-D jau turi integruotus visos Europos žemėlapius, kuriame jau yra specialūs sunkvežimiams skirti apribojimai - tokie kaip viadukų ar tiltų aukščiai, staigūs posūkiai, masės apribojimai ir kiti. Tiesiog įveskite jūsų sunkvežimio profilį (derinamą pagal aukštį, ilgį ir svorį) ir sužinokite specialiai jam skirtus maršrutus¹.

Paprastas sunkvežimio profilis leis lengvai pakeisti priekabų dydžius vienu mygtuko paspaudimu. Maršrutų planavimas leis sukurti reikalingus maršrutus su tarpiniais taškais ir juos įrašyti ir panaudoti vėliau. 

Su paprastu maršruto keitimo pagalba galite lengvai pakoreguoti esamą maršrutą įvesdami ten specialius kelius ar papildomus miestus.

 

Nemokamas eismo apribojimų atnaujinimas

dēzl 580LMT-D turi Garmin Traffic kuris leidžia patogiau planuotis keliones. Su Garmin Traffic jūsų žemėlapio langas bus visada matomas. Eismo perspėjimai bus rodomi ekrano šone kartu su balo pranešimais. Garmin Traffic perduoda pilną kamščių ar įvykio kelyje informaciją kartu su laiku kiek minučių užtruksite laukdami ar apenkdami kliūtį. Jis gali tieiog perspėti ar dabar esate greičiausiame maršrute. Lifetime eismo daviklis jūsų dēzl 580LMT-D gaus visus eismo pranešimus nemokamai visą gyvavimo laiką. Garmin Traffic yra integruotas į prietaisą, jam nereikalingas prijungtas išmanus telefonas.

 

 

Suderinamas su Bluetooth®

Suporuokite savo Bluetooth įrengimą², pvz. išmanųjį telefoną ir galėsite su dēzl 580LMT-D atlikti ir priimti skambučius pasinaudojant jau integruotais mikrofonu ir garsiakalbiu.

 

 

 

 

Navigacija juostose

dēzl 580LMT-D turi papildomą navigaciją eismo juostose (Active Lane Guidance, ALG). Ši navigacija naudoja tiek balso pranešimus ir vaizdinę informaciją, tam kad perspėti ir parodyti kuriomis eismo juostomis geriau judėti jūsų maršrute. Fotografinės kokybės iššokantys langai parodo tikslią išvažiavimų iš daugelio miestų informaciją.

Sujunkite su išmaniais telefonais

Smartphone Link yra paslauga, kuri leis suporavus su jūsų išmaniuoju telefonu gauti įvairią naudingą informaciją tiesiai į 580LMT-D naudojant su iPhone® ar Android™ įrenginius².

Smartphone Link taip pat gali duoti prisijungimą prie papildomų Garmin Live paslaugų (užsakoma papildomai), kurios gali pateikti informaciją apie oro salygas realiu laiku arba informaciją iš kitų eismo kamerų.

 

 

Suderinamas su belaide atbulinio vaizdo kamera

Pamatykite kas yra jūsų sunkvežimio gale pridėdami papildomą BC™ 30 belaidę vaizdo kamerą (įsigyjama atskirai). Kai suporuota, dēzl 580LMT-D rodo perduodamą informaciją iš kameros savo ekrane. 

 

 

 

Sužinokite kas priekyje

Su nauja "kas priekyje" funkcija jus galėsite matyti įvairius objektus kurie yra maršruto priekyje ir atstumus iki jų neperjungdami žemėlapio vaizdo. Kuomet vairuojate numatytu maršrutu būsite informuojamas apie įvairias paslaugas, tokias kaip maisto taškai, kuras ir bankomatai. Funkciją galite pasiderinti pagal savo norus ir matyti tik reikalingus taškus.

 

 

Daugiau informacijos apie kelią

dēzl 580LMT-D visada perspės apie įvairią informaciją kelyje, tai įvairūs draudimai, eismo įvykiai, statūs posūkiai, pavojingi tilto aukščiai, stiprus vėjas ir kitas. 

 

 

 

 

 

 

¹ Veikia ne visose šalyse. Visuomet vadovaukitės ženklais ir KET.
² Reikalauja suderinamo Bluetooth® išmanaus telefono

Navigacija
Ekrano dydis5 Coliai
Bluetooth telefono laisvų rankų įrangaYra
Wi-FiNėra
Pranešimai balsu LietuviškaiYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Nemokami žemėlapių atnaujinimaiYra
Taško paieška pagal koordinatesYra
Garmin Smartphone LinkNėra
Pranešimas apie eismo kamščiusYra
Dydis, mm151 x 93 x 24
Baterijų darbo laikasIki 1 val

DEZL 580LMT-D Navigacija sunkvežimiams vaizdo įrašas