Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Dash Cam 57 vaizdo registratorius

Garmin Dash Cam 57 vaizdo registratorius
Garmin Dash Cam 57 vaizdo registratorius
156.01€
239.00€
Be PVM: 128.93€
  • Stock: Prekė sandėlyje

4Mpix raiška, su ekranu

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Kompaktiškas ir diskretiškas vaizdo registratorius su GPS

  • Fiksuokite svarbias detales. Filmuokite 1440p HD raiškos vaizdo įrašus 140 laipsnių apžvalgos kampu. 
  • Kadangi detalės yra svarbios, integruotas GPS nurodo įvykių laiką bei vietą. 
  • Valdant balsu viskas paprasčiau, nes nurodymus galima tiesiog pasakyti neužimant rankų. 
  • Jei nesate prie automobilio, tačiau norėtumėte pamatyti, kas vyksta aplink jį, galite pasinaudoti stebėjimo funkcija „Live View“. 
  • Funkcija „Parking Guard“ siunčia pranešimus apie visus incidentus, galėjusius paveikti jūsų stovinčią transporto priemonę. 
  • Šiek tiek daugiau budrumo tikrai nepakenks. Įspėjamieji pranešimai1 saugo jus. 

Garmin Dash Cam 45 vaizdo registratorius

Įrašomas aukštos kokybės 1440p HD vaizdo įrašas

Dash Cam 57 yra lengvai valdomas aukštos raiškos vaizdo registratorius su 2 colių LCD ekranu. Su plačiu apžvalgos kampu, jis patikimai įrašys visą kelio vaizdą kartu su GPS koordinatėmis bei detaliu laiku kur ir kas įvyko eismo metu. Pasikliaukite savuoju Dash Cam 57, jis užfiksuos puikios kokybės vaizdą tiek šviesiu tiek tamsiu paros metu. Pritvirtinkite vaizdo registratorių prie priekinio stiklo ir įrašykite savo važiavimą 1080p raiška. Vaizdo registratorius įrašinėja nenutrūkstamai, naudodamas komplekte esančią microSD™ kortelę. Jūs visada galėsite praplėsti atminties dydį įdėdami kitą didesnę microSD kortelę (tinka iki 256 GB, įsigyjama atskirai; reikalinga Class 10). Atkurkite įrašus iškart registratoriaus ekrane arba vėliau Jūsų kompiuteryje.

 

Eismo įvykio įrašymas dash cam 45

Jūsų liudytojas kuris niekada nemirksi

Nereikia rūpintis įjungiant ar išjungiant. Jei Dash Cam 57 yra prijungtas prie maitinimo šaltinio, jis pradeda įrašinėti automatiškai ir pažymi įrašytas vietas jei įvyko incidentas.

Visi įvykiai turi laiko ir vietos žymas, todėl Jūs tiksliai žinosite kur ir kada tai įvyko. Peržiūrėdami įrašus su kompiuteryje galėsite pamatyti savo kelionės vietos koordinates, datą, laiką, greitį ir judėjimo kryptį.

Dash Cam 57 turi integruotą judesio daviklį (G-Sensor) todėl įvykio metu Jūsų kamera žinos kad reikia išsaugoti prieš tai buvusį, esamą ir sekantį vaizdo įrašus, tam kad apsaugoti pilną informaciją apie įvykį. Ir visa tai bus įrašyta komplekte esančioje, keičiamoje Class 10 microSD atminties kortelėje.

Tam kad pilnai įvertinti įvykio pasekmes, galite nuimti savo Dash Cam 47 nuo tvirtinimo ir padaryti nuotraukas automobilio išorėje.

 

Dalinkitės savo kelione kartu su Travelapse™

Travelapse rėžimas leidžia lengvai kurti ir dalintis kelionės klipais, įrašant valandas trunkančias keliones į trumpus klipus su žymesniomis kelionės akimirkomis.

Sinchronizuokite video įrašus su išmaniu telefonu

Dash Cam 57 turi inegruotą Wi-Fi® belaidį ryšį, todėl Jūs galite sinchronizuoti įrašytą medžiagą su Jūsų išmaniu telefonu atisiuntę nemokamą Garmin Drive programėlę. Tai leis Jums lengviau dalintis įrašyta medžiaga su draugais ar draudėjais.

Vairuokite su papildomais perspėjimais

Dash Cam 57 turi papildomas saugaus vairavimo priemones saugesniam vairavimui. Artėjančio priekinio sūsidurimo perspėjimas¹ perspės jus jei Jūsų automobilis yra per arti priekyje esančio kito automobilio. Juostų kirtimo perspėjimas¹ perspės jus kai kirsite eismo juostas. Greičio radarų perspėjimai² perspės apie netoliese įrengtas greičio kameras.  Ir kuomet Jūsų automobilis stovi kamštyje ar sankryžoje, “Go” pranešimas praneš Jums kai priekyje esantis automobilis pajudės.

Stebėkite automobilį stovėjimo metu

Parkavimo rėžimas stebi Jūsų automobilį kai jis yra stovėjimo aikštelėje ir išjungtas variklis. Kamera pradeda įrašinėti automatiškai užfiksavus judesį. (Reikalingas papildomas Garmin parkavimo kabelis, įsigyjamas papildomai; rekomenduojama sumontuoti ne patiems, o autoservise.)

INTERNETO SAUGYKLA

Išsaugoti vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje ir juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą.

SAUGYKLOS PLANAI

Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus pasirinkus mokamas prenumeratas.  

¹Įspėjimus gali įtakoti įvairios pašalinės salygos. Apsilankykite čia - Garmin.com/warnings detalesnei informacijai gauti.

Registratorius
Kameros sensoriusSony STARVIS™ CMOS
Vaizdo raiška1440p - 4Mpix
Maksimali MicroSD talpa512 GB
Meniu kalbosAnglų, Rusų
Matymo kampas priekyje140°
Matymo kampas galeNėra
Maitinimo įtampa12-24 V
Smūgio jutiklisYra
MikrofonasYra
Parkavimo režimasYra
WiFi bevielis ryšysYra
Laikiklio tvirtinimas prie langoDvipusis lipnus padukas 3M
Registratoriaus tvirtiniams prie laikiklioMagnetinis
Poliarizuotas filtrasYra (Įsigyjama papildomai)
Radarų detektoriusYra
Valdymas balsuYra
Kelio / Eismo analizavimasYra
Valdymas telefonuGarmin Drive ™ programlele
KomplektacijaVaizdo registratorius Laikiklis pries stiklo 3M lipdukas pries stiklo su laikikliu Automobilinis įkroviklis su USB jungtimis Mini USB kabelis Vartotojo vadovas Garantijos kortelė
4G LTE ModulisNėra
Apsauga nuo iškrovimoTaip, įsigyjama papildomai
Cloud: nuotolinis serverisYra
Dydis, mm56.2 x 40.5 x 21
Ekranas2 coliai LCD
Energijos palaikymasKondensatorius
GPS imtuvasYra
Įrašo failo apsaugaTaip. Mygtuko paspaudimu
Judesio aptikimasYra
Kadrai per sekundę / FPS1920 x 1440 / 60 FPS
Kamerų kiekis1

Kokie vaizdo registratorių skirtumai? #Garmin #Dashcam