Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Drive 53 navigatorius

Garmin Drive 53 navigatorius
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Garmin Drive 53 navigatorius
136.00€
180.00€
Be PVM: 112.40€
  • Stock: Laikinai nėra
Pranešti kai prekė bus prekyboje!

( Privatumo politika )

Lengvai valdoma 5" colių palydovinė navigacija su perspėjimais vairuotojui ir eismo informacija*

  • Lengvai naudojamas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos 5 colių ekranu

  • Jau įkrautas visos Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais

  • Teikiamos realaus laiko paslaugos*, tokios kaip tiesioginė eismo informacija ir tiesioginė parkavimo informacija**

  • Patogus meniu ir ryškūs, gerai matomi žemėlapiai

  • Pranešimai vairuotojui, tokie kaip pavojingi posūkiai, greičio pasikeitimai, per ilgas vairavimas, mokyklos zonos ir kiti

  • Suraskite daugiau naujų kavinių, restoranų ar parduotuvių su Foursquare®

  • Kelionės su TripAdvisor® keliautojų reitingais ir milijonais Foursquare® lankytinų vietų (POI)

  • Garmin Real Directions™ nurodymai ne tik pagal kryptis, bet ir pagal orientyrus, taip pat naudingi įspėjimai vairuotojams skatinantys saugesnį važiavimą

Lengvai valdomo ir lengvai įskaitomo ekrano dėka, Garmin Drive 52 leis aiškiai matyti kur pasukti sankryžose 5" colių ekrane. Įrenginys turi iš anksto patalpinus detalius visos Europos žemėlapius su tiesiogine eismo informacija ir nemokamais žemėlapių atnaujinimais visam gyvenimui. Naudingi įspėjimai vairuotojams skatina saugesnį važiavimą, todėl Drive 52 įrenginys taps puikiu palydovu ne tik ilgose kelionėse, tačiau ir kasdienėse kelionėse į darbą.

Tiesioginės paslaugos

Apvažiuokite eismo kamščius ir sulėtėjimus, jų laiku išvengdami su perspėjimais vairuotojams, kurie pasiūlys alternatyvius maršrutus ir padės išvengti spūsčių kilusių dėl kelio darbų ar avarijų. Taip pat naudodami papildomą informaciją sutaupysite daug laiko, nes nereiks praleisti daug laiko ieškant kur parkuoti automobilį. Jei norite gauti įspėjimus apie eismą, saugos kameras ir naujausias orų prognozes, atsisiųskite Smartphone Link app, kuri sujungs jūsų Garmin Drive 53 su suderinamu išmaniuoju telefonu.

Garmin Drive 52

Detalus visos Europos žemėlapis

Garmin Drive 53 yra su iš kart įkrautais detaliais Europos žemėlapiais. Nemokami lifetime žemėlapio atnaujinimai garantuoja, kad Jūsų navigatoriuje visuomet bus naujausi žemėlapiai, lankytinos vietos ir navigacinė informaciją. Naujausius žemėlapius galima atsisiųsti iki 4 kartų per metus, per visą navigatoriaus gyvenimą, be jokių papildomų mokesčių.
Su šiuo navigatoriumi lengvai rasite reikalingus adresus, milijonus lankytinas vietas, tokių kaip įmonių pavadinimus, parduotuves ir kitus objektus. Garmin Drive 53 turi iš kart įkrautą visą reikalingą objektų informaciją, todėl nereikės atsiminti lankytinų objektų adresų. Tiesiog įveskite lankytinos vietos pavadinimą ir lengvai naviguokite link jos.

Mėgaukitės kelionėmis su TripAdvisor

Peržiūrėkite TripAdvisor keliautojų reitingus viešbučiams, restoranams ir lankytinoms vietoms, esančiomis jūsų maršrute ar artimiausioje vietoje

Garmin Drive 52

Naujos parduotuvės ir restoranai

Įrenginys turi iš naujo patalpintus Foursquare duomenis, kurie leis lengvai rasti milijonus naujų ir populiarių vietovių

Garmin Drive 52

Įspėjimai vairuotojams: žinokite kas vyksta netoliese

Siekiant skatinti saugesnį vairavimą ir pagerinti situacijų suvokimą, įspėjimai vairuotojams įspėja apie artėjančius staigius posūkius, greičio pasikeitimus, saugumo kameras, geležinkelių pervažas ir daugiau.

Garmin Drive 52

Garmin Real Directions™ funkcija

Lengvai suprantamų, balsinių posūkių nurodymų pagalba informaciją apie posūkius gausite lyg iš draugo, naudojant gatvių, parduotuvių pavadinimus ir atpažįstamus orientyrus (pvz:. "Už raudono pastato pasukite į dešinę").

Garmin Drive 52

Pažvelkite į priekį

Naudinga Up Ahead™ funkcija, kuria galite naudotis neišjungdami žemėlapio parodys degalines, parduotuves ir artėjančius miestus jūsų maršrute.

Garmin Drive 52

Keliaukite ten kur tiksliai norite

Direct Access™ funkcija supaprastins keliavimą į sudėtingesnes vietoves, kaip oro uostai ar prekybos centrai. Šios funkcijos dėka galėsite keliauti per stovėjimo aikštelės ir būsite pristatyti į nurodytą tikslą kiek įmanoma arčiau

Garmin Drive 52

Lengviau ieškoti, greičiau surasti

Paieškos laukas leidžia lengvai rasti adresus ir milijonus lankytinų objektų (POI). Įvedę pavadinimą ne visiškai tinkamai, gausite rezultatus kurie bus panašūs į įvestą pavadinimą.

Garmin Drive 52

Aukštos kokybės žemėlapiai

Žemėlapio kokybė gali vaidinti didelį vaidmenį, kuris nulems ar nusigausite iki reikiamos vietos ar būsite pasiklydę. Aukštos kokybės HERE žemėlapio duomenys leidžia jūsų navigacijai suteikti jums reikalingą, kai to labiausiai reikia.

Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

Tam kad padaryti navigaciją dar labiau patogesne, su Garmin Drive 53 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 40 (įsigyjama papildomai ). Kai ji prijungta, galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin Drive 53 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. 

DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

Įrenginio aptarnavimas su viena programa

Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Drive 52. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane..

 

 * Norėdami naudotis šia funkcija turite atsisiųsti Smartphone Link programėlę į Bluetooth® ir GPS palaikantį išmanųjį įrenginį (įsigyti atskirai)
** Parkavimosi duomenys yra galimi daugumoje miesto centrinių dalių. Dėl detalesnės informacijos apsilankykite parkopedia.com

 

Navigacija
Ekrano dydis5 Coliai
Bluetooth telefono laisvų rankų įrangaYra
Wi-FiNėra
Pranešimai balsu LietuviškaiYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Nemokami žemėlapių atnaujinimaiYra
Taško paieška pagal koordinatesYra
Garmin Smartphone LinkYra
Pranešimas apie eismo kamščiusYra
Dydis, mm127 x 84 x 17
Baterijų darbo laikasIki 1 val

Garmin Drive 53 MT-D navigatorius vaizdo įrašas

Žymos: Drive 53 , 53 MTD