Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Edge 130 Plus Bundle

Garmin Edge 130 Plus Bundle
Garmin Edge 130 Plus Bundle
170.01€
239.00€
Be PVM: 140.50€
  • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Kompaktiškas dviračių kompiuteris, teikiantis įspėjimus dviratininkams 

  • Tvirta konstrukcija, su 1.8 colių lengvai įskaitomu ekranu ne tik prieš saulės šviesą, bet ir esant prieblandoje
  • Turi GPS, GLONASS, Galileo imtuvus ir aukštimatį, todėl visada žinosite kokiu atstumu, kaip greitai ir kaip aukštai važiavote
  • Įrenginio navigacija rodys kur pasukti, o prireikus grąžins į pradinį kelionės tašką. Atsisiųskite trąsas iš “Course Creator” skilties Garmin Connect™ bendruomenėje ir varžykitės realiu laiku su Strava tiesioginiais segmentais.
  • Suderinamas su Varia™ priedais dviratininkams, įskaitant galinio vaizdo radarą ir išmaniuosius dviračio žibintus
  • Naudojant palaikomą įrenginį, gaukite išmaniuosius pranešimus ir informaciją apie orus; LiveTrack funkcija leis jums pasidalinti savo buvimo vieta tiesiogiai
  • Baterijos veikimo laikas: iki 12 valandų

Šis tvirtas ir kompaktiškas GPS dviratininkų kompiuteris turi viską, ko reikia, kad galėtumėte sekti savo važiavimą, stebėti duomenis, palaikyti ryšį su artimaisiais ir dar daugiau. Dėl savo mažo dydžio ir svorio įrenginį ypač paprasta nešiotis kartu su savimi, kartu sutaupant daug vietos kuprinėje.

Tvirtas ir patvarus
Edge 130 Plus, tai puikus kelionių partneris, nesvarbu ar važiuosite keliu ar gatvėmis. Įrenginys yra patogus naudoti dėl savo kompaktiško, lengvos konstrukcijos dizaino su 1.8 colių aukštos raiškos ekranu. Aukštos ekrano raiškos dėka, ekraną matysite aiškiai netgi šviečiant saulei. Edge 130 baterijos veikimo laikas iki 12 valandų.

Važiuokite be rūpesčių
Kad ir kur keliausite Edge 130 Plus dviračių kompiuteris fiksuos svarbiausius duomenis apie jūsų kelionę. GPS, GLONASS, Galileo imtuvų pagalba ir integruoto barometro dėka, įrenginys nustato kaip toli, kokiu greičiu ir kokiame aukštyje važiavote. Planuokite ir atsisiųskite maršrutus naudodami Course Creator funkciją,  Garmin Connect programėlėje. Edge 130 Plus dviračių kompiuteryje aiškiai matysite kur jums pasukti artimiausiame posūkyje. Įrenginys netgi gali jus grąžinti į pradinę kelionės vietą.

Stebėkite aplinką
Edge 130 Plus gali būti suderinamas su Varia™ įrenginiais dviratininkų saugumui, įskaitant galinio vaizdo radarą ir išmaniuosius dviračių žibintus. Suderinus šiuos įrenginius su Edge 130 Pls, jūs gausite įspėjimus savo Edge ekrane, kurie įspės apie artėjančius automobilius iš galo ir leis vairuotojams jus geriau matyti. Naudokite LiveTrack, kad leistumėte draugams matyti jūsų buvimo vietą realiu laiku ar naudokite GroupTrack, kad galėtumėte stebėti savo draugus ir jie galėtų stebėti jus, jeigu nutolsite vieni nuo kitų. Edge 130 Plus turi integruotą incidentų aptikimo funkciją, kuri automatiškai išsiunčia jūsų buvimo vietą kontaktams kuriuos būsite pasirinkę tuo atveju, jeigu patektumėte į nelaimę.

Tobulinkite įgūdžius
Edge 130 Plus dviračių kompiuteris sukurtas jūsų tobulėjimui, kad galėtumėte kiekvieną treniruotę važiuoti vis greičiau ir greičiau. Įrenginys suderinamas su jėgos matuokliais, kurie leis jums matyti sunaudojamus jėgos vatus masės kilogramui tiek lygiame kelyje, tiek kalvotose vietovėse. Matysite duomenis apie tai kur prarandate daugiausiai jėgų, tai jums padės ne tik treniruojantis, bet ir dalyvaujant varžybose. Galite netgi varžytis realiu laiku su Garmin ir Strava tiesioginiais segmentais papildomam savęs paskatinimui ir tam, kad treniruotis būtų įdomiau

Išmanieji pranešimai
Naudojant suderinamą išmanujį telefoną, Edge 130 Plus suteiks galimybę telefoną laikyti saugiai kišenėje ar kuprinėje ir skaityti žinutes ar matyti skambučius važiuojant dviračiu. Matykite informaciją apie orus, kad galėtumėte numatyti artėjančias oro sąlygas ir spręsti apie tolimesnę treniruotės eigą. Taip pat galite pasidalinti duomenimis apie treniruotę Garmin Connect internetinėje bendruomenėje ir netgi pridėti naujų funkcijų įrenginiui,  Connect IQ™ parduotuvėje atsisiunčiant naujus duomenų laukelius.

 

EDGE serija
Serija130