Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Edge 530 Sensor Bundle

Garmin Edge 530 Sensor Bundle
Garmin Edge 530 Sensor Bundle
270.00€
393.00€
Be PVM: 223.14€
  • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

GPS dviračio kompiuteris su žemėlapiais

  • Dinaminis našumo stebėjimas suteikia įžvalgų apie jūsų VO2 max, atkūrimo, treniruočių apkrovos, šilumos ir aukščio aklimatizaciją, mitybą, hidrataciją ir daugiau 1

  • Dviračių saugos funkcijos 2 apima naują dviračių signalizaciją, grupės pranešimų siuntimą ir stebėjimą, incidentų nustatymą ir suderinamumą su „Varia ™“ galinio vaizdo radaru ir žibintais, kad galėtumetė matyti ir būtumėte matomas

  • Apima maršrutizuojamą „Garmin Cycle Map“ su populiarumo maršrutais, kurie padeda jums važiuoti kaip vietiniam - taip pat įrenginio maršruto kūrimas, perskaičiavimas esant ne maršrute ir atgal į startą; kalnų dviračių režimas turi integruotus „Trailforks“ duomenis, įskaitant trasos sunkumo vertinimą

  • Įdiekite ir naudokite „Connect IQ ™" parduotuvės nemokamas programas, valdiklius ir duomenų laukus

  • MTB dinamikos trasos šuolių skaičius, šuolio atstumas ir laikas ore, taip pat „Grit“, važiavimo sunkumo matas, ir informacija, sekanti Jūsų nusileidimo lygumą, kad galėtumėte sekantį kartą tai įveikti geriau

  • Akumuliatoriaus veikimo trukmė: iki 20 valandų su GPS; su papildomu Garmin Charge ™ priedu arba akumuliatoriaus taupymo režimu gali būti pratęsta iki 40 valandų

Take Your Training to the Next Level

Kam svarbu, kad „Edge 530“ GPS kompiuteris siūlo dinamišką našumo stebėjimą ir įžvalgas, kurios padėtų jums pagerinti rezultatus? Jums svarbu. Taigi, nesvarbu kas Jūs, paprastas dviračio entuziastas, profesionalas, miesto dviratininkas, kalnų takų mėgėjas ar kažkas per vidurį, Edge 530 pasiruošęs tapti Jūsų nuotykių partneriu.

Pakelskite treniruotes į aukštesnį lygį

Edge 530 apima ne tik duomenų rinkimą, bet ir pateikia dinamiškų našumo įžvalgų, kurios gali padėti jums pasiekti geresnių rezultatų. Pamatykite, kaip jūsų kūnas laikosi skirtingose ​​aplinkose su šilumos ir aukščio aklimatizavimu1 . Gaukite pranešimus apie važiavimą, kai atėjo laikas atsigerti ar valgyti. Pamatykite, ar jūsų paskutinė treniruotė buvo subalansuota ištvermės, maks. ribos ir didelio intensyvumo pastangų atžvilgiu. Sujungus su suderinamais Garmin davikliais, Edge 530 netgi apskaičiuoja galios kreivę - naują galios stebėjimo metriką, kuri lygina jūsų važiavimo pastangas su ankstesnėmis savaitėmis ir mėnesiais. Nesvarbu, kur treniruojatės, galite sinchronizuoti struktūrizuotą treniruotę iš  TrainingPeaks ir mūsų internetinės fitneso bendruomenės Garmin Connect , tiesiai į savo Edge. Taip pat galite peržiūrėti savo artėjančias savaitės treniruotes ir, jei reikia, paleisti ją reikiamu metu.

Ride with Confidence

Važiuokite drąsiai

Nesvarbu, ar tai treniruotės su bičiuliais, ar važiuojate į darbą, Edge 530 įrenginys Jus rimtai saugo. Jis leidžia dalintis grupiniais pranešimais ir stebėjimu, kad galėtumėte palaikyti ryšį, kai jūs atsiskiriate nuo grupės2 . Edge taip pat turi incidentų aptikimą, kuris automatiškai siunčia jūsų vietą į nurodytus kontaktus, jei aptinkamas incidentas. Norint matyti daugiau, suporuokite Edge 530 su mūsų Varia galinio vaizdo radaru ir žibintais, kad galėtumėte matyti daugiau ir būti matomas. Be to, naujasis PIN-kodu apsaugotas dviračių signalizatorius informuos jus jūsų išmaniajame telefone, jei jūsų dviratis pradės judėti, kol jūs stiprinatės ar darote pertraukėlę.

Navigate Every Turn

Sekite kiekvieną posūkį

Edge 530 jau turi įkeltus „Garmin Cycle Map“ žemėlapius, įskaitant posūkio kryptis ir navigacijos perspėjimus, kurie praneš apie artėjančius posūkius. Naudokite ryškų, lietimui jautrų ekraną, kad sukurtumėte naujus maršrutus ir kursus tiesiai Edge įrenginyje. Siekiant padėti jums važiuoti kaip vietiniui, maršrutas pasirenkamas iš populiariausių kelių ir takų, kuriais dažniausiai važinėja kiti dviratininkai. Edge 530 yra pakankamai protingas, kad galėtų nukreipti Jus atgal į maršrutą - arba atgal į pradžią - jei nukrypstate nuo jo arba nusprendėte anksčiau grįžti namo. Maršruto skaičiavimo greitis yra 2 kartus greitesnis nei ankstesni modeliai, todėl jūs praleisite daugiau laiko važiuodami nei laukdami kol bus suskaičiuotas maršrutas.

Tame the Trails

Sutramdykite takus

Jei reikia pakeisti aplinką, Edge 530 yra ir kalnų dviračių važiavimo gidas. Pradėkite atsisiųsdami nemokamą „Trailforks“ programą iš mūsų „ Connect IQ“ parduotuvės ir tada atrakinkite „Trailforks“ duomenis savo Edge prietaise. „Trailforks“ siūlo daugiau nei 80 šalių dviračių trasas su geriausia, naujausia informacija, įskaitant takų sąlygas, šilumos žemėlapius ir kita. Sustojus trasos viduryje, naujasis „Forksight“ režimas automatiškai rodys būsimus išsišakojimus trasoje ir suteikia jums visą reikalingą informaciją, rodydamas, kur esate kelių tinkle. Kelionės metu „Edge 530“ stebi reikalingą statistiką su nauja kalnų dviračių metrika, pvz., Šuolių skaičiumi, šuolio atstumu ir praleisto laiko ore. Kitos kalnų dviračių savybės apima „Grit“, kuris įvertina važiavimo sunkumą naudojant GPS, aukščio ir pagreičio matuoklio duomenis, ir srautą, kuris matuoja, kaip sklandžiai nusileidžiate ant tako, kad galėtumėte įveikti trasą kitą kartą dar geriau.

Climb Like a Pro

Įveikite aukščius kaip profesionalas

Pakilimas gali tapti Jūsų slaptu ginklu naudojant Edge 530 kartu su nauja ClimbPro galimybe. Jis automatiškai rodys likusį aukščio pokytį ir laipsnį kai važiuojate numatytu maršrutu ar kursu. Tai parodys jums kiek Jums liko iškentėti kylant bei padėdami jums įvertinti savo pastangas likusioje savo kelionės dalyje.

 

Climb Like a Pro

SHIMANO STEPS eBike sistema

Suporuokite suderinamą „Edge“ dviračių kompiuterį su palaikoma SHIMANO STEPS eBike sistema ir gaukite specialų „eBike“ būsenos ekraną, duomenų laukus ir sistemos būsenos bei įspėjimo pranešimų palaikymą. Be „Edge“ metrikos, pvz., Laiko, atstumo ir greičio, taip pat galite peržiūrėti savo pagalbos lygį, pavaros padėtį, akumuliatoriaus tarnavimo laiką ir likusį diapazoną važiavimo metu.

Customize Your Device

Tinkinkite savo prietaisą

Tik „Garmin“ leidžia pritaikyti įrenginį naudodamiesi „Connect IQ“ parduotuvės nemokamomis programomis, valdikliais ir duomenų laukais. Tokios programos, kaip „ AccuWeather MinuteCast“, leidžia jums sužinoti, oro prognozę, kad galėtumėte nustatyti idealų laiko tarpą savo kelionei. Ir jei planuojate važinėti su tokiais duomenimis kaip Strava , Komoot ar Wikiloc , atsisiųskite šias programas, kad galėtumėte savo mėgstamus maršrutus importuoti tiesiai į savo Edge. Arba, jei ieškote netoliese esančios kavinės ar dviračių parduotuvės, naudokite „ Yelp“ programą, kad atsisiųstumėte jų buvimo vietą, ir tiesiogiai nukreipkite juos į Edge įrenginį.

Edge830

1. Kai suporuota su suderinamu davikliu
2. Kai suporuota su suderinamu išmaniu telefonu

EDGE serija
Serija530