Meniu
Prekių krepšelis

Garmin GPSMAP 276Cx Universalus PRO navigatorius

Garmin GPSMAP 276Cx Universalus PRO navigatorius
Garmin GPSMAP 276Cx Universalus PRO navigatorius
538.00€
689.00€
Be PVM: 444.63€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Universalus legendinis nešiojamas GPS imtuvas sugrįžta

  • Sukurtas universalaus navigatoriaus GPSMAP 276C pagrindu - su tomis pačiomis bei praplėstomis galimybėmis
  • Dar daugiau daviklių - kartu su GPS+GLONASS, aukštimačiu ir 3-ašių kompasu
  • Didelis 5 colių, puikiai saulėje matomas WVGA ekranas
  • Įvairios navigacijos galimybės - nüvi režimu, TTS galso pranešimai, vingiuoti keliai (Curvy Roads) ir kita
  • Belaidis susijungimas per Bluetooth®, ANT+® ir WiFi® - būkite prisijungę
  • Jau užkrauti poilsiniai Europos žemėlapiai ir 1 metų BirdsEye palydovinių žemėlapių nuotraukų prenumerata
  • Dar daugiau žemėlapių užkrovimo galimybių - Lietuva TOPO Offroad, BlueChart® g2 ir kiti

GPSMAP 276cx

GPSMAP 276Cx idealiausiai tinka Jums, jeigu norite patirti Garmin navigacijos pranašumus. Šis navigatorius pasiūlys tiksliausią navigaciją bekelėse ar ant vandens, nesvarbu kur keliausite. Naujasis GPSMAP 276Cx pasiūlys aukštos klasės navigacijos funkcijas, neribojant jau buvusių funkcijų originaliame 276 modelyje. Kartu su 5 colių ekranu, papildomais davikliais, tokiais kaip GPS ir GLONASS, barometriniu aukštimačiu ir 3-ašių kompasu, jūrinėmis ir sausumoms navigacijos funkcijomis, naujasis GPSMAP 276Cx yra stiprus šios legendinės produktų serijos teisių perėmėjas.

Tikroji GPSMAP 276 patirtis

Naujasis GPSMAP 276Cx buvo sukurtas iš legendinio GPSMAP 276C, kuris buvo matyt labiausiai universalus ir galingiausias kada nors Garmin sukurtas nešiojamas navigatorius. Siekiant užtikrinti tą pačią GPSMAP 276 patirtį, Garmin paliko daugumai vartotojų patikusią įprastą vartotojo sąsają. Net valdymo mygtukų klaviatūra yra tiksliai tokia pati kaip ir jo pirmtako. GPSMAP 276 gerbėjai įvertins didelį kiekį derinimo galimybių, kuriuos jie gaus įsigiję savo naują navigatorių ir jie bus nustebinti naujovių kiekiu, kurios buvo pridėtos į klasikinį GPSMAP 276 modelį.

Patobulintų daviklių technologija

GPSMAP 276Cx gavo pilnai atnaujintą daviklių technologiją. Navigatorius tikslesnei pozicijai nustatyti naudoja GPS ir GLONASS palydovus, norėdami dar geresnio palydovų fiksavimo, galite pasinaudoti papildoma GPS antena (nėra komplekte) kuriai yra numatyta ir integruota MCX jungtis. Tam kad pagerinti informacijos pateikimą, yra integruotas barometrinis aukštimatis, kuris tiksliai parodys aukščio pokyčius. 3-ašių kompasas kuris visada parodys teisingą kryptį bet kokiomis sąlygomis, net kai nejudate.

Lauko sąlygoms optimizuota vartotojo sąsaja

Mes žinome kaip svarbu matyti visą informaciją navigacijos metu, todėl mes sukūrėme naują GPSMAP 276Cx su dideliu 5 coliu, spalvotu, gerai matomu saulėje ekranu. Dėka didelio matymo kampo jis gerai matomas bet kokioje pozicijoje. Taigi net įmontuotas kabinoje, navigatorius visada bus puikiai matomas, o valdymas mygtukais leis pilnai kontroliuoti prietaisą bet kokioje aplinkoje, pvz. važiuojant keturračiu.

Tvirtas ir ilgaamžis

Sukurtas pagal aukštus Garmin standartus, šis navigatorius gali dirbti įvairiose aplinkose. Jis yra itin tvirtas ir turi IPX7 apsaugą nuo vandens. Tai yra pasiekiama su patikimai ištestuotais korpuso tvirtinimo elementais. Ilga 4 metų patirtis su Montana, leido sukurti tvirtinimo elementus bet kokiai sausumos ar vandens transporto priemonei. Norėdami suteikti Jums dar daugiau laisvės, mes padarėme prietaisą dar lankstesniu pasirenkant maitinimo šaltinį - Jūs galite prijungti prietaisą tiesiai prie automobilio ar laivo maitinimo šaltinio, naudoti NiMH akumuliatorius (iki 17 valandų veikimo laiko) arba 3 papildomas AA tipo baterijas (iki 9 val. veikimo laiko).

gpsmap 276cx

Daugiau atminties, daugiau žemėlapių

Nesvarbu kur ketinate keliauti, GPSMAP 276Cx turi Jums tinkamą, suderinamą žemėlapį. Prietaise jau yra 8 GB integruotos atminties su užkrautu baziniu pasaulio žemėlapiu, poilsiniu Europos žemėlapiu ir turi nemokamą vienerių metų BirdsEye palydovinių žemėlapių nuotraukų prenumeratą. Jis taip pat suderinamas su BlueChart vandenų žemėlapiais, Lietuvos TOPO, City Navigator, Garmin Custom Map ir BirdsEye Select rastriniais žemėlapiais. microSD kortelės lizdas visada leis įdiegti papildomus žemėlapius, jeigu Jums tik jų prireiks.

GPSMAP 276Cx  GPSMAP 276Cx  GPSMAP 276Cx

Daugiau navigacijos

Kartu su kartografijos funkcijomis GPSMAP 276Cx siūlo papildomas galimybes, tokias kaip gerai žinomą nüvi™ automobilinę navigaciją arba vingiuotų kelių pasirinkimo galimybę važiuojant motociklu, kuris parenka daugiau vingiuotus kelius smagesniam važiavimui. Naudojant kartu su TOPO PRO žemėlapiais įrenginys gali parinkti skirtingus maršrutus atsižvelgiant į aktyvumo pobūdį ar transporto priemonę. Tiems kurie nori naudoti navigaciją nustatytuose maršrutuose ir pėdsakuose, GPSMAP 276Cx suteikia ir tokią papildomą galimybę.

Praplėstos susijungimo galimybės

Naujasis GPSMAP 276Cx turi naujas susijungimo galimybes. Jūs galite prijungti Jūsų GPSMAP 276Cx prie Bluetooth ausinių, tam kad gauti TTS balso pranešimus tiesiai į šalmą. Arba prijungę prie išmanaus telefono1 Jūs galite gauti oro prognozės pranešimus2, oro radaro duomenis tiesiai žemėlapio lange, išmanius pranešimus tokius kaip el. paštas, SMS ar socialinio tinklo pranešimai. LiveTrack galimybė leis dalintis savo pozicija kartu su draugais ar šeima realiu laiku. Navigatorius taip pat gali prisijungti prie išorinių ANT+ priedų, tokių kaip tempe, išorinis temperatūros daviklis, arba Jūs galite prisijungti per WiFi prie Garmin Connect ir perduoti ten duomenis iš savo prietaiso ar gauti prietaiso atnaujinimus

 

1Kai susietas su suderinamu išmaniu telefonu
2Oro prognozė veikia ne visose šalyse, o tik: Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge, Šveicarijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje, Slovėnijoje ir ribotoje šiaurės Italijos dalyje