Meniu
Prekių krepšelis

Garmin inReach Messenger nešiojamas GPS imtuvas

Garmin inReach Messenger nešiojamas GPS imtuvas
Garmin inReach Messenger nešiojamas GPS imtuvas
inReach Messenger
Garmin Messenger
Garmin inReach Messenger nešiojamas GPS imtuvas
Garmin inReach Messenger nešiojamas GPS imtuvas
inReach Messenger
Garmin Messenger
Garmin inReach Messenger nešiojamas GPS imtuvas
299.00€
325.01€
Be PVM: 247.11€
Perkant 2 ir daugiau 279.99€
 • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

NAMAI YRA ARČIAU, NEI MANOTE

Jei keliaujate į atokias vietoves, šis mažas ir tvirtas palydovinio ryšio įrenginys bus naudingas ten, kur mobilusis ryšys neveikia. Juo gaudami ir siųsdami žinutes galėsite su draugais ar šeimos nariais ryšį palaikyti ir ten, kur mobiliojo ryšio tinklų nėra. 

 • Su jums svarbiais žmonėmis bendraukite ir tada, kai mobilusis ryšys nebeveikia.
 • Susiekite savo įrenginį „inReach“ su programa „Garmin Messenger™“ suderinamame išmaniajame telefone, kad galėtumėte siųsti tekstines žinutes palydoviniu ar mobiliuoju ryšiu.
 • Reikia pagalbos ekstremalioje situacijoje? Išsiųskite interaktyvųjį SOS pranešimą mūsų koordinavimo centrui.
 • Prireikus įsitikinti, įrenginio ekrane bus rodomas patvirtinimas, kad jūsų žinutė išsiųsta.
 • Siųskite iš anksto nustatytas žinutes, kad keliaudami lengvai palaikytumėte ryšį su savo kontaktais.
 • Baterija veikia iki 28 dienų, todėl nuotykiai galės trukti ilgiau. 
   

  ŽINUČIŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS
  Paprasta programos „Garmin Messenger“ naudotojo sąsaja jūsų išmaniajame telefone suteikia galimybę lengvai siųsti ir gauti žinutes iš artimųjų palydoviniu ar mobiliuoju ryšiu.


  SKLANDUS RYŠYS
  Optimizuota pranešimų siuntimo paslauga „inReach“ naudoja jūsų išmaniojo telefono mobilųjį ryšį, kai šis prieinamas, o vietovėse, kur mobilusis ryšys nepasiekiamas, sklandžiai persijungia į 100 % pasaulinį „Iridium®“ palydovų tinklą.


  GRUPINIAI PRANEŠIMAI
  Su programa „Garmin Messenger“ jūsų „inReach“ ryšys palaiko grupinių pranešimų siejimą pagal pokalbius ir paskirstymą. Tad vienu metu galite dalytis nuotykiais su keliais kontaktais ir dalyvauti grupiniuose pokalbiuose žinutėmis su draugais ir šeima.


  INTERAKTYVŪS SOS SIGNALAI
  Prireikus skubios pagalbos, siųskite interaktyviąsias SOS žinutes į „Garmin“ tarptautinio reagavimo į ekstremalias situacijas koordinavimo centrą – visą parą veikiantį skubiosios pagalbos koordinavimo centrą.


  BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS
  Bet kada bendrinkite savo buvimo vietą su artimaisiais naudodami tinklalapį „MapShare™“ arba siųsdami žinutes su GPS koordinatėmis.


  LANKSTŪS PALYDOVINIO RYŠIO PLANAI
  Norint naudotis pasauliniu „Iridium“ tinklu ir bendrauti per įrenginį „inReach Messenger“, reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos . Galite pasirinkti metinį paketą arba lankstų mėnesio planą.


  KOMPAKTIŠKAS, TVIRTAS DIZAINAS
  Nors tik 4″ x 2″ dydžio ir vos 114 g svorio, „inReach Messenger“ yra atsparus, tvirtas, atlaiko smūgius ir turi IPX7 klasės pralaidumo vandeniui įvertinimą.


  ĮKROVIMAS KRITINIU ATVEJU
  Reikia atsarginio varianto, jei kartais išsikrautų jūsų išmaniojo telefono baterija? Tiesiog prijunkite „inReach Messenger“ prie telefono, kad šį šiek tiek pakrautumėte ir žinutę patogiai išsiųstumėte naudodamiesi telefono jutikliniu ekranu.


  YPAČ ILGA BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ
  Vidinė įkraunamoji ličio baterija veikia iki 28 dienų, nustačius stebėjimo kas 10 minučių režimą. Darykite tai, ką mėgstate, tačiau daug ilgiau.


  KONTAKTŲ SĄRAŠO SINCHRONIZAVIMAS
  Programą „Garmin Messenger“ galima sinchronizuoti su jūsų išmaniojo telefono kontaktų sąrašu, kad ryšį palaikyti būtų dar lengviau.


  ĮRENGINIO EKRANAS
  Įrenginio „inReach Messenger“ kokybiškas pikselinės atminties ekranas užtikrina galimybę pamatyti, kad pranešimai buvo sėkmingai išsiųsti, be to, atsakymus galite perskaityti tiesiai įrenginyje.


  STANDARTINIAI PRANEŠIMAI
  Palaikykite ryšį su kontaktais tiesiogiai per „inReach Messenger“, siųsdami standartines žinutes, kurios neįskaitomos į tekstinių pranešimų, jums suteiktų su aktyvia palydovinio ryšio prenumerata, skaičių.


  KITI „GARMIN“ ĮRENGINIAI
  Valdykite savo įrenginį „inReach Messenger“ nuotoliniu būdu ir siųskite bei gaukite tekstinius pranešimus arba suaktyvinkite SOS pranešimą naudodamiesi suderinamais delniniais įrenginiais, laivybos ir aviacijos įranga, dėvimaisiais ar kitais išmaniaisiais „Garmin“ įrenginiais.


  „INREACH“ ORŲ PROGNOZĖS PASLAUGA
  Gaukite išsamią informaciją apie orus „inReach Messenger“ arba susietame suderinamame įrenginyje. Taip pat galite gauti orų prognozes pagal dabartinę buvimo vietą ar kitus kelio taškus savo maršrute.


  „TRACBACK“ MARŠRUTAI
  Jei paklydote, „TracBack“ maršruto parinkimo funkcija įrenginyje parodo kelią iki pradžios taško tuo pačiu maršrutu, kuriuo atvykote.

Nešiojama navigacija
SerijainReach
Liečiamas ekranasNėra
Atsparumas vandeniuiIPX 7 Atsparus vandeniui iki 1m gylio, iki 30min
Ploto matavimasNėra
Visos Europos Garmin TopoActiveNėra
Barometrinis aukštimatisNėra
Lietuvos Offroad bekelės žemėlapisNėra
Elektroninis kompasasNėra
Papildomų žemėlapių galimybėNėra
Baterijų tipasPakraunama Li-Ion
Išsaugoti maršrutai20
Pėdsako taškai (tracklog)500
Lietuviškas meniuNėra
GALILEONėra
GLONASSNėra
Bluetooth® / Wi-Fi®Yra
inReach®Yra
Vaizdo kameraNėra
Vidinė atmintis

Garmin inReach Mini nešiojamas GPS imtuvas vaizdo įrašas