Meniu
Prekių krepšelis

Garmin OREGON 750t universalus navigatorius

Garmin OREGON 750t universalus navigatorius
Garmin OREGON 750t universalus navigatorius
419.00€
505.00€
Be PVM: 346.28€
  • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Oregon 700 savybes

Patvarus GPS/GLONASS nešiojamas navigatorius su įdiegtu Wi-Fi®, kamera ir daugiau

  • Jautrus GPS imtuvas su GLONASS
  • Patobulinta antena užtikrina geresnį palydovų fiksavimą; 3-ašių kompasas kartu su barometriniu aukštimačiu ir pagreičio davikliu
  • 3 colių puikiai saulėje matomas liečiamas ekranas su dviguba orientacija (vertikalus arba horizontalus vaizdas)
  • Praplėstos belaidžio susijungimo galimybės (Wi-Fi, Bluetooth®, ANT+® suderinamas); palaikomi Active Weather ir Geocaching Live
  • Išmanūs pranešimai su Bluetooth suderinamu išmaniu telefonu1 ir automatinis duomenų įkrovimas į Garmin Connect™
  • 1 metų nemokama BirdsEye palydovinių žemėlapio nuotraukų prenumerata
  • 8 megapikselių kamera su automatiniu fokusavimu; automatiškai pridedamos pozicijos žymos (Oregon 750 ir 750t modeliai)
  • Jau įkrautas TopoActive Europe žemėlapis (Oregon 750t modelis)

Garmin Oregon 700 serija

 

Oregon 700

Pagerintos vidinės antenos dėka, geresniam palydovų fiksavimui, Oregon GPS imtuvas kartu su GLONASS leis patirti dar daugiau nuotykių gamtoje. Nesvarbu ar Jūs keliaujate pėsčiomis, dviračiu, ieškote geo lobių, laipiojate, plaukiojate ar užsiimate dar kokia veikla, šis patvarus navigatorius pasiruošęs viskam. Jis pasižymi įvairiu belaidžiu prisijungimu (Wi-Fi, Bluetooth ir ANT+), realaus laiko oro prognozė2 su animuotu radaro vaizdu, vienerių metų BirdsEye palydovinių žemėlapio nuotraukų prenumerata. Jame yra įdiegtas trijų ašių kompasas su barometriniu aukštimačiu.

 

Oregon 700 Geocaching

 

 

Pramogaukite su Geocaching.com

Belaidis prisijungimas prie Geocaching.com Oregon prietaise leis dar lengviau pasiekti ir ieškoti geocaching lobių. Jūs galite nustatyti prietaisą kad jis automatiškai atnaujintų lobių vietas. Daugiau Jums nereikės rankomis suvedinėti koordinates ar naudotis popierine žemėlapio versija.

 

 

 

 

Dar daugiau ryšio priemonių, dar paprasčiau juos valdytiOregon 700 Hike

Praplėstos Oregon belaidžio susijungimo galimybės padaro jį dar paprastesniu programinės įrangos atnaujinimui, oro prognozės patikrinimui arba pasidalinimui savo informacija Garmin Connect bendruomenės tinklapyje ar socialiniuose tinkluose. Jūs taip pat galite dalintis LiveTrack duomenimis realiu laiku arba geocache pasiekimais per WiFI ar išmanųjį telefoną. Išmanūs pranešimai per Bluetooth susijungimą su Jūsų išmaniuoju telefonu, leis jums gauti el. paštą, žinutes ar kitokius pranešimus tiesiai savo navigatoriaus lange.Todėl visada žinosite kas vyksta aplink Jus, net jei esate toli.

 

 

 

 

 

 

NepsiklyskiteOregon 700 Navigacija

Oregon Jums suteikia visapusišką navigaciją bei Jūsų kelionių (pėdsako) įrašymą naudojantis GPS ir GLONASS palydovais, barometrinius aukštimačiu ir trijų ašių elektroniniu kompasu. Įdiegtas aukštimatis pateikia tikslius aukščio duomenis bei jų pokyčius, barometras gali padėti pastebėti oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas parodys tikslią kryptį, nesvarbu ar judate tuo metu ar ne. Navigatoriuje atrasite ir firminę Garmin funkciją TrackBack, kurios pagalba galite sugrįžti atgal, į pradinį kelionės tašką tuo pačiu keliu kuriuo atėjote. Taip pat galite pažymėti savo stovyklavietės ar palikto automobilio vietą, kad bet kada galėtumėte ten vėl sugrįžti.

 

 


Oregon 700

Džiaukitės nepriekaištingu vaizdu

Oregon  turi ryškų, gerai saulėje matomą 3 colių spalvotą, liečiamą, dvigubos orientacijos ekraną persijungiantį į vertikalų ar horizontalų vaizdą. Ekrane puikiai matysite tiek Lietuva TOPO, tiek BlueChart® g2 HD žemėlapius naviguojant vandens telkiniais, tiek City Navigator® žemėlapius naviguojant miestų gatvėmis. Patvarumas ir IPX7 atsparumas vandeniui Oregon serijos navigatorius daro nepakeičiamais įvairiose gamtos sąlygose. Papildomai galėsite pritaikyti ekraną savo poreikiams nemokamų Garmin Connect IQ™ programėlių pagalba3.

 

 

Oregon 700 trailPlanuokite savo būsimą kelionę

Pasiruoškite savo būsimoms kelionėms kartu su nemokama BaseCamp™, programa. Jos pagalba galėsite peržiūrėti, tvarkyti žemėlapius, maršruto taškus, maršrutus ir pėdsakus. Ši nemokama kelionių planavimo programa taip pat leis sukurti Garmin Nuotykius kuriais galėsite pasidalinti su draugais, šeima ar kitais keliautojais. BaseCamp parodys bet kokį įdiegtą topografinį žemėlapį Jūsų navigatoriuje, taip pat aukščių linijas ir aukščio pokyčius. Ji taip pat gali įrašyti neribojamą kiekį palydovinių nuotraukų pasinaudojant vienerių metų BirdsEye palydovinių žemėlapio nuotraukų prenumerata.


 

1Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu. Daugiau http://www.garmin.com/ble .
2Oro prognozė veikia ne visose šalyse, o tik: Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge, Šveicarijoje, Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Austrijoje, Slovėnijoje ir ribotoje šiaurės Italijos dalyje.
3Programėlės, duomenų laukai gali būti anonsuoti vėliau. Patikrinkite Connect IQ tinklapyje.

Nešiojama navigacija
SerijaOregon
Liečiamas ekranasYra
Atsparumas vandeniuiIPX 7 Atsparus vandeniui iki 1m gylio, iki 30min
Ploto matavimasYra
Visos Europos Garmin TopoActiveYra
Barometrinis aukštimatisYra
Lietuvos Offroad bekelės žemėlapisĮgyjamas papildomai
Elektroninis kompasasYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Baterijų tipasPakraunama NiMH
Išsaugoti maršrutai250
Pėdsako taškai (tracklog)25000
Lietuviškas meniuYra
GALILEONėra
GLONASSYra
Bluetooth® / Wi-Fi®Yra
inReach®Nėra
Vaizdo kameraYra
Vidinė atmintis4 GB