Internetinės prekybos svetainė ir parduotuvė www.GPSmeistras.lt priklauso UAB „Todesa“, kuri įsikūrė 2008 metais.

Manome ir tikimės, kad šioje svetainėje Jūs rasite visas dominančias GPS navigacijas, jų aprašymus ir bendrą informaciją apie GPS įrangą. Mūsų nuomone ir žiniomis, tai didžiausia GPS prekių turinti svetainė Lietuvoje.


Ilgą laiką mes analizavome rinką, kaupėme patirtį ir informaciją apie prekybą internetu ir parduotuvėse, pirkimus bei pardavimus, pirkėjų elgseną, prekių pristatymo sistemą Lietuvoje ir užsienio šalyse. Ieškojome būdų, kaip sumažinti įmonės veiklos kaštus, pasiūlant pirkėjams priimtiniausią prekių ir paslaugų kainą rinkoje. Mes siekiame patikimumo bei pasitikėjimo tarp įmonės ir mūsų klientų.

Mūsų veiklos tikslas ne tik pasiūlyti plačiausią GPS įrangos asortimentą Lietuvoje geromis kainomis, bet pasiūlyti Jums tinkamiausias prekes, pagal Jūsų  asmeninius poreikius, kokybės ir finansų atžvilgiu. Jei dvejojate plačioje pasiūloje pasirenkant konkrečią prekę, prieš tai pasikonsultuokite su mumis. Tikrai stengsimės surasti ir pasiūlyti Jums geriausią GPS įrangą.

Mes nuoširdžiai tikime,  kad geroms ir kokybiškoms prekėms daug reklamos nereikia, todėl manome, kad pagrindinė mūsų veiklos reklama taps - abipusis pasitikėjimas ir patikimas bendradarbiavimas.

Pagarbiai UAB "Todesa"