Dažniausiai užduodami klausimai apie Mavic 2 Pro/ Mavic 2 Zoom

parašė GPS meistras , 2018 m. rugsėjo 11 d.

 DJI Mavic 2 - DUK - dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Šiame straipsnyje pateiksime atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Taip pat stebėkite mus Youtube kanale, kuriame reguliariai pateikiame naujus Lietuvių kalba video apie prekių pristatymus, instrukcijas, patarimus: YOUTUBE KANALAS

 
Kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp Mavic 2 Pro ir Mavic 2 Zoom?

Vienintelis skirtumas tarp šių dviejų leidimų yra jų kameros. Tačiau Jūs turėsite galimybę pakeisti turimą kamerą į kitą versiją nusiuntus droną DJI after-sales komandai, užsisakant kameros keitimo paslaugą internetiniame remonto prašymų puslapyje.

Kaip patobulintas Mavic 2, lyginant su pirmtaku Mavic Pro?

Mavic 2 patobulintas beveik visais aspektais, įskaitant kameros darbą, vaizdo perdavimą, skrydžio laiką, skrydžio greitį, triukšmo sumažėjimą, įvairiakryptį kliūčių vengimą, išmanias funkcijas bei unikalią Hyperlapse funkciją.

Ar galiu prie Mavic 2 prijungti DJI akinius?

Mavic 2 palaiko DJI Goggles versiją 01.04.0500 (ar vėlesnes versijas) ir DJI Goggles RE 01.00.0600 versiją (ar vėlesnes versijas). Taip pat reikėtų žinoti, kad DJI Googles palaiko tik 2.4 GHz dažnį, o Goggles RE tiek 2.4GHz, tiek 5.8GHz dažnius.

Ar Mavic 2 atsparus vandeniui?

Ne.

 

Kamera

Kokie yra pagrindiniai Mavic 2 Pro ir Mavic 2 Zoom pranašumai?

Mavic 2 Pro komplektuojamas su Hasselblad L1D-20c kamera. Naujoji 1 colio matrica turi 4 kartus didesnę efektyvių pikselių zoną nei ankstesnysis Mavic Pro. Didelė matrica taip pat lemia geresnį darbą mažai apšviestose aplinkose su platesniu ISO diapazonu ir pakeltu maksimaliu ISO nuo 3200 iki 12800.

Mavic 2 Zoom yra apie dinamines perspektyvas ir turi 1/2.3 colio 12 megapikselių matricą su 4 kartų priartinimu, įskaitant 2 kartų optinį priartinimą (24mm-48mm), skirtą kūrybingesnėms filmavimo iš oro galimybėms.

Kodėl L1D-20c kamera buvo gaminama Hasselblad?

DJI ir Hasselblad praleido pastaruosius 2 metus bendradarbiaudami ir kurdami L1D-20c kamerą, bendrai kuriant tokius atributus kaip objektyvas, nuotraukų apdorojimo variklis bei nuotraukų efektų optimizacija tam, kad Hasselblad kamera taptų tokio dydžio, kad galėtų tilpti į Mavic 2 Pro. L1D-20c taip pat turi Hasselblad HNCS technologiją, kuri padeda vartotojams užfiksuoti puikius 20 megapikselių vaizdus su stulbinančiomis spalvomis.

Kokie Mavic 2 Pro pranašumai įrašant vaizdo įrašus?

Mavic 2 Pro gali filmuoti 3840×2160 10 bitų 4K Dlog-M ir 4K HDR 10 bitų vaizdo įrašus 100Mbps greičiu.

Koks yra Mavic 2 Zoom židinio nuotolis?

Mavic 2 Zoom 24mm-48mm optinio priartinimo kamera palaiko 4x 1080p vaizdo įrašus be nuostolių.

Ar aš galiu naudoti valdymo pultą pasukti Mavic 2 gimbalą 75° iš kairės į dešinę?

Jūs tai galite padaryti įjungę Head Tracking režimą skrendant su DJI akiniais. Taip pat galite padaryti ir telefonu, braukiant per ekraną, tik toks kampas bus per didelis ir matysi kojos.

Kodėl Mavic 2 neturi portreto režimo kaip Mavic Pro?

Mavic 2 gimbalo struktūra yra optimizuota patobulintam standumui, o tai reiškia, kad kamera negali pasisukti pilnus 90°, kurie reikalingi fotografuoti vertikaliai. Tačiau Jūs galite pasirinkti vertikalų panoramos režimą, tuomet gausite sujungtą vertikalią nuotrauką.

Kodėl Dlog-M turi tik Mavic 2 Pro, bet neturi Mavic 2 Zoom?

Dlog-M įmanoma tik Mavic 2 Pro, nes ši versija sukurta profesionaliems fotografams, siekiant geresnės spalvų korekcijos.

Kita vertus, Mavic 2 Zoom turi D-Cinelike ypatybę realizuoti greitą lengvą spalvų korekciją. D-Cinelike kartu su Dlog-M išlaiko daugiau šviesos ir spalvų informacijos negu bet kuris kitas normalus spalvų korekcijos režimas, paliekant daugiau vietos vėlesniam vaizdo medžiagos apdirbimui.

Ar Gali Mavic 2 daryti nuotraukas vaizdo įrašo įrašymo metu?
Ne.

Koks skirtumas tarp pilno FOV režimo ir HQ režimo pagal Mavic 2 Pro 4K rezoliuciją?

Pilnas FOV atrenka nuo 5.5K sensoriaus iki 4K rezoliucijos, kol HQ kerpama centre geresnei vaizdo kokybei, bet mažiau FOV. Pilnas FOV vaizdas yra 77°, o HQ vaizdas yra 55°. Jūs galite pasirinkti tarp jų pagal faktinius poreikius.

Savybės

 

Ar aš galiu reguliuoti židinio nuotolį Dolly Zoom funkcijai naudodamas Mavic 2 Zoom?

Ne.

Kaip aš galiu išsaugoti sugeneruotas originalias nuotraukas fiksuojant Hyperlapse vaizdo įrašus?

Eikite į kameros nustatymus ir paspauskite 'Save Original' mygtuką. Jūs galite pasirinkti kokiu formatu - JPEG ar RAW galėsite išsaugoti šias Hyperlapse vaizdo įrašo nuotraukas. Pasirinkę 'Storage Location' galėsite pasirinkti ar jas laikyti microSD kortelėje ar vidinėje atmintyje.

Varomoji jėga

Kokia yra maksimali Mavic 2 skrydžio distancija su viena baterija?

18 km ekstremaliose testavimo aplinkose matuota skrendant 50.4 km/h sąlygose be vėjo iki 0% baterijos. Tačiau visada atsiminkite, kad reikia pasilikti užtektinai baterijos talpos saugiam grįžimui.

Koks maksimalus Mavic 2 pasipriešinimo prieš vėją lygis?

Mavic 2 gali atsilaikyti vėjams iki 5 balų pagal Boforto skalę.

Ar gali Mavic 2 mažai triukšmo sukeliantys propeleriai būti naudojami ant Mavic Pro Platinum?

Ne, skiriasi jų dydžiai.

Kodėl skirtingi Mavic 2 maksimalūs skrydžio bei kybojimo laikai?

Mavic 2 rotorių sistema optimizuota visų pirma skrydžiui į priekį. Dėka jo aerodinamiškesnio korpuso, Mavic 2 suvartoja mažiau galios tam tikruose skridimo į priekį greičiuose nei kybant ore. Todėl maksimalus kybojimo ore laikas yra 29 minutės kai nėra vėjo, o tuo tarpu maksimalus skrydžio laikas gali būti iki 31 minutės skrendant pastoviu greičiu ir taip pat nesant vėjui.

Įvairiakryptė kliūčių aptikimo sistema

Kas yra ta įvairiakryptė kliūčių aptikimo sistema?

Šią sistemą sudaro kairės/dešinės, viršaus/apačios ir priekio/galo kliūčių vengimas. Kairės/dešinės jutikliai veikia tik trikojo režimu bei Active Track režimu.
Pastaba: įvairiakryptis kliūčių vengimas nedengia visko 360 laipsnių. Taip pat kairės ir dešinės pusės davikliai veikia tik tam tikruose režimuose. DJI garantija nedengia jokių nuostolių, kurie įvyksta skrendant į kairį ar dešinį šoną, net jei ir bus įjungti ActiveTrack ar trikojo režimai. Todėl rekomenduojame gerai ištyrinėti aplinką kurioje ketinate skristi dar prieš skrydį, kad užtikrintumėte dronui saugią aplinką skrydžiui.

Ar aš galiu rankiniu būdu išjungti ar įjungti apatinę pagalbinę šviesą, kuri yra ant skaidyklės apačios?

Taip. Pagal Mavic 2 numatytus nustatymus priklausomai nuo aplinkos šviesumo apatinė pagalbinė šviesa gali būti įjungiama arba išjungiama. Jūs galite išjunti šią funkciją programėlėje ir įjungti arba išjungti šią šviesą rankiniu būdu.

Valdymo pultas ir vaizdo perdavimas

Kaip FHD vaizdo perdavimas padėjo patobulėti OcuSync 2.0 sistemai lyginant su pirmuoju OcuSync?

OcuSync 2.0 palaiko tiek 2.4 GHz, tiek 5.8 GHz dažnių ruožus, tai užtikrina didesnį atsparumą trukdžiams bei automatinio persijungimo galimybes tam, kad išgauti maksimalų transliavimo atstumą.

Koks yra OcuSync 2.0 vėlavimas?

120-130 ms. Tai yra 40-50 ms trumpesnis laikas nei 1 kartos Mavic.

Ar valdymo pultas turi HDMI išėjimą?

Ne.

Ar galiu naudoti Mavic Pro valdymo pultą valdyti Mavic 2?

Šiuo metu ne. Tačiau tai bus galima daryti netrukus.

Ar galiu prijungti savo išmanųjį telefoną prie valdymo pulto naudojant įprastą USB laidą?

Jūs galite prijungti savo išmanųjį telefoną prie valdymo pulto naudojant įprastą USB laidą per USB jugntį, esančią valdymo pulto apačioje (įsitikinkite, kad tikrai jungiate laidą į micro USB jungtį). Tačiau skrydis orlaiviu gali būti šiek tiek nepatogus. Su orlaiviu atkeliauja laidai su skirtingomis jungtimis, todėl galite pasirinkti jums tinkantį.

Ar Mavic 2 palaiko Wi-Fi valdymą?

Ne. Mavic 2 galite valdyti tik valdymo pultu.

Kokius įrenginius palaiko valdymo pultas?

Išmanieji telefonai, kurie yra 6.5–8.5 mm storio ir ne ilgesni nei 160 mm tvirtinasi patogiai. Tvirtinant telefoną rekomenduojame nuimti nuo jo apsauginį dėklą. Didesnėms nei nurodyti išmatavimai planšetėms rekomenduojame įsigyti laikiklį planšetėms.

Baterija

Ar galiu naudoti baterijų krovimo mazgą krauti keturioms baterijoms tuo pačiu metu?

Ne. Baterijų krovimo mazgas krauna baterijas sekoje, atsižvelgiant į jų įkrovos lygius nuo aukščiausio iki žemiausio, išvengiant baterijų keitimo vargo krovimo metu.

Kiek laiko trunka pilnai pakrauti bateriją?

Apytiksliai 1,5 val.

Kaip aš turėčiau laikyti baterijas kol jų nenaudoju?

Rekomenduojama pilnai pakrauti baterijas bent jau kartą į tris mėnesius.

Programinės įrangos naujinimai

Ar aš galiu naudoti kitas programėles tuo metu kai naujinasi DJI GO 4 programa?

Ne. Jei naudositės kitomis programomis, nepavyks atnaujinti DJI GO 4. Turėsite naujinimą vėl atsisiųsti ir paleisti iš naujo.

Ar galiu atsijungti nuo interneto kai programinė įranga atsiųsta?

Taip.

Ką reikėtų daryti jei skraidyklės ir ir baterijos įrangos versijos yra nesuderinamos?

Prijunkite Mavic 2 prie DJI GO programėlės. Programa automatiškai patikrins versijų suderinamumą. Tuomet pagal instrukcijas reikiamą galėsite atnaujinti.

Kokie faktoriai gali įtakoti nepavykusį įrangos atnaujinimą?

1. Mažas baterijos įkrovos lygis
Prieš paleidžiant atnaujinimą, įsitikinkite, kad baterijos įkrovos lygis didesnis nei 50%.

2. Valdymo pulto išjungimas naujinimo metu.
Jei taip nutinka, perkraukite Mavic 2 ir valdymo pultą ir pradėkite naujinimą iš naujo.

3. Per įrangos atsisiuntimą buvo atjungtas internetas.
Jei naujinimo klaida išlieka, ar valdymo pultas nesusisieja su skraidykle, gali būti programinės įrangos nenuoseklumas tarp įrenginių. Jei taip nutinka, naudokite DJI Assistant 2 kompiuteryje atnaujinti skraidyklę ir valdymo pultą atskirai iki naujausių versijų.