DJI Agras MG-1S – naujos kartos žemdirbystė

parašė GPS meistras , 2018 m. rugpjūčio 3 d.Šiame drone integruota daug pažangiausių DJI technologijų, įskaitant naują A3 skrydžio valdiklį ir radaro jutiklių sistemą, kuri užtikrina papildomą patikimumą skrydžio metu. Purškimo sistema ir srauto jutiklis užtikrina tikslų veikimą. Naudojant su MG pažangios veiklos planavimo sistema ir DJI žemės ūkio valdymo platforma, vartotojas gali planuoti operacijas, valdyti skrydžius realiuoju laiku ir atidžiai stebėti orlaivių eksploatavimo būklę. MG-1S yra aukštos kokybės orlaivis, galintis pasiūlyti kompleksinius žemės ūkio priežiūros sprendimus.

 

A3 skrydžio valdiklis

 

Dronas išleistas su pažangiu A3 skrydžio valdikliu, todėl MG-1S gali užtikrinti aukštą patikimumo lygį. Jo algoritmas buvo optimizuotas žemės ūkio panaudojimui, užtikrinant stabilų skrydį net ir purškiant skysčius. Be to, A3 turi dvigubus kompasus. Jei viename jutiklyje atsiranda klaida, sistema automatiškai persijungs į kitą jutiklį, kad būtų tęsiamas saugus ir patikimas skrydis.

 

Radarų jutikliai

 

Trys preciziško tikslumo mikrobangų radarai įtaisyti priekiniame nuolydyje, galiniame nuolydyje ir purškimo bako apačioje. Radarai priekiniame ir galiniame nuolydyje aptinka reljefą, leidžiantį skraidyklei apytikriai koreguoti savo aukštį. Žemyn nukreiptas radaras užtikrina aukščio tikslumą. Radarų veikimo metu MG-1S sugeba suvokti reljefo pasikeitimą, pritaikyti skidimo aukštį bei jį išlaikyti virš pasėlių.

 

Tikslus purškimas

 

Nauja purškimo sistema užtikrina precizišką purškimą. Atsižvelgiant į du suderinamus siurblius, reguliuojančius priekinę ir galinę porą purkštukų atskirai, yra galimi trys purškimo režimai: priekinis purškimas, atbulinis purškimas ir pilnas purškimas. Naujas slėgio daviklis ir srauto jutiklis tikrina purškimo greitį realiuoju laiku, realizuojant dinaminę purškimo greičio ir kiekio kontrolę eksploatacijos metu. Tam, kad geriau panaudoti oro srautus, naudojami purkštukai su išplėstomis purškimo bangomis. Ši purškimo sistema tiksliau reaguoja į komandas bei padidina tikslumą ir purškimo operacijų efektyvumą.


 

Pažangi MG operacijų planavimo sistema

 

Planuokite ir redaguokite skrydžio trajektorijas protingai su MG-1S. Kai nustatysite tinkamą skysčio kiekį atitinkamam plotui, skraidyklė suskaičiuos likusius parametrus už jus, didinant patogumą. Jūs taip pat galite pasirinkti tarp efektyvaus režimo ir intensyvaus purškimo režimo skirtingiems operaciniams poreikiams.

 

Profesionalus valdymas

 

MG-1S valdymo pulte integruotas ryškus 5,5 colio 1080P ekranas, kuris įžiūrimas netgi esant stipriems saulės spinduliams. Naudodami įmontuotą operacijų planavimo sistemą, vartotojai gali naudoti valdymo pultą tam, kad padidintų darbo efektyvumą. Valdymo pulto baterijos darbo laikas iki 5 valandų, todėl vienu baterijos pakrovimu galėsite atlikti daug lauko darbų.

 

DJI žemdirbystės valdymo platforma

 

DJI kartu su MG-1S pateikia išsamią purškimo valdymo platformą. Naudokite šią platformą, kad prižiūrėtumėte kiekvienos skraidyklės skrydžio būseną, purškimo būseną, ir valdytumėte purškimo komandas tam, kad padidinti darbo efektyvumą. Taip pat laukus galite priskirti kiekvienam operatoriui bei patikrinti išdėstytus laukus. Padalijus pažangų planavimą operatoriams, operacijos valdymas tampa ekonomiškesnis ir efektyvesnis, nes taip operatoriai gali išvengti pakartotinio purškimo. Platforma: ag.dji.com


 

Optimizuota mechaninė struktūra

MG-1S rėmo dalys yra ardomos bei galimas jų optimizavimas, sumažinant galimas techninės priežiūros išlaidas. Siekiant apsaugoti ESC, buvo pridėta vandeniui atspari plėvelė. Skysčio vožtuvas įmontuotas tiekimo siurblio pusėje, o tiekimo siurblys yra virš purškimo bako, todėl skysčio įpurškimas, išmontavimas ir valymas yra patogesni.

 

Išmani skrydžio baterija

 

MG-1S naudoja išmanią bateriją, kurios talpa 12000 mAh, jos dėka dronas gali kyboti ore 22 minutes* be apkrovos. Baterijos išorėje yra naudojamas didelio stiprumo apsauginis apvalkalas bei amortizatoriai, o laidai taip pat yra gerai apsaugoti, siekiant užtikrinti saugą ir patikimumą. Be to, ši baterija užtikrina stabilesnę įtampą, pratęsdama tarnavimo laiką.
*Kybojimo laikas pasiektas prie mažesnio nei 3m/s vėjo.


Baterijų krovimo mazgas

Specialiai sukurtas įkrovimo mazgas gali prijungti iki 6 baterijų, o kiekvienas išmanus kroviklis gali prijungti 2 krovimo mazgus. Iš viso gali būti prijungta 12 baterijų ir jos įkraunamos nuosekliai – jums nereikės perjunginėti baterijų krovimui. Įkrovimo metu mazgas subalansuoja kiekvienos baterijos įtampą, taip prailginant baterijos tarnavimo laiką.

 

Žemės ūkio sprendimų paketas

 

Žemės ūkio sprendimų paketą sudaro A3-AG/N3-AG skrydžio valdiklis, žemės ūkio valdymo padalinys (AMU), pristatymo siurblys, FM muolatinės bangos radaras, RTK, individualus pramoninis valdiklis, varomoji sistema, žemės ūkio programa ir DJI žemės ūkio valdymo platforma. Žemės ūkio sprendimų paketas suteikia gamintojams galimybę kurti specialias ir pritaikomas skrydžio platformas, pritaikytas skirtingiems poreikiams bei aplinkai.