Garmin Fenix GPS Navigacinis Laikrodis. Apžvalga

parašė Admin , 2012 m. lapkričio 6 d.

Garmin Fēnix GPS Navigacinis laikrodis

 Garmin Fenix GPS Navigacinis Laikrodis


Kodėl jį verta pirkti?

 

 • GPS Navigacija ir kelioninis laikrodis (viename).
 • Laikrodyje įmontuota: aukštimatis, barometras ir kompasas.
 • Atsparus vandeniui iki 50 metrų gylio.
 • Bluetooth sinchronizacija su išmaniaisiais telefonais.
 • Išsaugo iki 1000 kelionių tikslų.
 • Tobulas pasirinkimas žygiams.
 • Parduodamas su pasaulio baziniu žemėlapiu.

 

Mūsų apžvalga ir pastebėjimai: Navigacija laikrodyje?


Kokybė ir technologija garantuota juk mes kalbame apie Garmin, pasaulinį lyderį GPS navigacijų srityje. Idealiai tinka keliavimui pėsčiomis, alpinizmui, bėgiojimui ir visoms kitoms ekstremalaus sporto šakoms, Fenix yra tai ko Jums reikia. Garmin Fenix yra tikra navigacija, kuri gali išsaugoti iki 1000 kelionės tikslų, o Garmin TrackBack technologija neleis Jums išklysti iš kelio, tad Jūs tikrai nepasiklysite. Be to, Jūs galėsite sinchronizuoti Garmin Fenix su savo išmaniuoju telefonu naudodami Bluetooth technologija. Matysite atmosferos slėgį, aukštį ir net oro temperatūrą. Su visom šiom funkcijom Garmin Fenix yra geriausias iki šiol sukurtas kelioninis laikrodis.

 

 

Plačiau apie Garmin Fēnix


Garmin Fēnix tai pirmasis rankinis laikrodis turintis Garmin GPS navigacijos ir ABC (Aukštimatis, barometras ir 3-ašis kompasas) funkcijas. Laikrodis patenkins visų kelionių mėgėjų reikalavimus. Laikrodi labai paprasta naudot, jis turi visas dažniausiai naudojamas nešiojamos GPS navigacijos funkcijas. Laikrodyje įdiegta navigacija padės Jums neišklyst iš kelio ir saugiai parves iki automobilio, kemperio, palapinių miestelio ar namų.

Garmin Fēnix – Išsaugokite iki 1000 kelionės tikslų.

 

Su Garmin Fenix GPS navigacinių laikrodžiu Jūs galėsite sukurti ir sekti iki 1000 kelionės tikslų, ir išsaugoti iki 10 000 sekimo taškų bei lengvai juos rasti. Dalinkitės informacija bevieliu ryšiu su kitais Garmin GPS įrenginiais (palaikančiais šia funkciją) ir išmaniaisiais telefonais. Tai pat Garmin Fenix GPS navigacinis laikrodis turi aukštimatį, atmosferos slėgio matuoklį, 3 ašių elektroninį kompasą ir termometrą. Griežtas ir stilingas, nepralaidus vandeniui (iki 50metrų gylio), Garmin Fenix komfortiškas ir tvirtas.

 

 

Garmin Fēnix – Raskite savo kelia

 

Joks kitas navigacinis GPS+ABC laikrodis neturi tokių navigacinių galimybių kaip Garmin Fenix. Garmin tai patikimiausias navigacijų gamintojas pasaulyje. Garmin Fenix seka Jūsų buvimo vietas, parodo patogesni kelia miškuose bei parodo kelia atgal.


Garmin Fēnix – Gali dar daugiau!


 • Aukštimatis - Garmin Fēnix turi integruotą barometrinį aukštimatį, kuris nustato Jūsų esamą aukštį bei gylį.
 • Barometras - Garmin Fēnix turi integruotą barometrą, kuris padės Jums nustatyti oro pokyčius.
 • Kompasas - Garmin Fēnix turi ​​3-ašį elektroninį kompasą, kuris išlaiko Jūsų krypti nesvarbu ar Jūs judate, ar ne.
 • Temperatūros daviklis - Garmin Fēnix gali nustatyti oro temperatūros pokyčius. Žinant kaip keičiasi temperatūra Jūs galėsite nuspręsti ar reikia keisti drabužius, ar laikas grįžti.
 • Bevieliai ryšiai –  Garmin Fēnix lengvai dalinsitės savo pėdsakais, kelionių tikslais ir maršrutais naudojant bevieli ryšį. Garmin turi visas ANT+ galimybes ir Bluetooth® ryšio technologija.