Garmin pristato novatorišką Drive navigatorių seriją

parašė GPS meistras , 2016 m. kovo 24 d.
Pristatyta nauja Garmin navigatorių serija – lengvai valdomų nešiojamų navigatorių sukurtų specialiai siekiant padėti padidinti vairuotojo informuotumą apie padėtį kelyje. Garmin siekia, kad ši nauja serija žengtų reikšmingą žingsnį nešiojamų navigatorių evoliucijoje su intuityviai pavadintais naujais modeliais Garmin Drive™, Garmin DriveSmart™, Garmin DriveAssist™ ir Garmin DriveLuxe™.

 

Geriausi šios Garmin linijos patobulinimai yra tie, kad anksčiau vairuotojų informavimo funkcijos buvo prieinamos tik prabangios navigacijų klasės pirkėjams, nuo šiol tai bus prieinama visiems vairuotojams. Anot Dan Barkel, Garmin pasaulinių pardavimų viceprezidento, "yra daug įvairių blaškymų, su kuriais susiduria vairuotojas važiuodamas į darbą, asmeniniais tikslais bei ilgesnėse kelionėse." Šie nauji vairuotojų perspėjimai gali pašalinti kai kurias iš šių kliūčių ir padėti vairuotojams sužinoti kuo daugiau naudingos informacijos kelyje.

 

Visa Garmin Drive serija gali pasigirti vairuotojų perspėjimų skaičiumi, taip skatinant saugesnį vairavimą ir informuotumą apie padėtį. Tai apima perspėjimus apie artėjančius staigius posūkius, geležinkelį ar vietas kur kelią kerta gyvūnai, perspėjimus apie važiavimą prieš eismą vienpusio eismo gatvėse bei daugybę kitų. Vairuotojai, besinaudojantys šiais įrenginiais taip pat gaus perspėjimus apie raudoną šviesoforo šviesą, stacionarius greičio matuoklius, taip pat daug laiko sutaupys informacija apie artėjančias transporto spūstis. Ilgesniuose maršrutuose, nuovargio įspėjimas siūlys potencialias sustojimo poilsiui vietas.

 

Be naujų vairuotojo informavimo funkcijų, Garmin Drive palaiko duomenis iš Foursquare® - lankytinas vietas – milijonus populiariausių parduotuvių restoranų bei daugybę kitų vietų. Kai kurie modeliai taip pat pasiūlys nemokamus žemėlapių atnaujinimus bei eismo pranešimus. Kita funkcija skirta supaprastinti naršymą – tai Garmin Real Directions™, kurios dėka vairuotojas vedamas naudojant atpažįstamus orientyrus, pastatus ar šviesoforus, taip pat lengvo kelio formavimo funkcija, kuri leidžia vairuotojams keisti maršrutą įtraukiant pageidaujamus miestus ar kelius paliečiant navigacijos ekraną.

 

Garmin DriveSmart serija gali pasigirti visomis Garmin Drive funkcijomis bei šiomis papildomomis: išmaniųjų pranešimų palaikymas – skambučiai, tekstinės žinutės ir kiti svarbūs pranešimai gali būti rodomi navigacijos ekrane. Balsu aktyvuojamos navigacijos bei Bluetooth® belaidžio ryšio laisvų rankų technologijos dėka vairuotojas abi rankas galės laikyti ant vairo. Su Garmin DriveSmart taip pat galėsite pasiekti realaus laiko paslaugas, tokias kaip orų prognozės realiu laiku ar panašias.

 

Garmin DriveAssist turės visas DriveSmart ypatybes, o taip pat ir įmontuotą vaizdo registratorių. Jo pagalba kelionės metu nuolat bus įrašinėjamas vaizdas. Negana to, integruoto vaizdo registratoriaus dėka bus gaunami įspėjimai per arti priartėjus prie objekto bei nukrypus nuo kelio juostos. Be to, Garmin DriveAssist serijoje integruoti nauji „Go“ įspėjimai – kameros pagalba nukreipusiam dėmesį vairuotojui yra pranešama kai eismo spūstis pradeda judėti. Kai vairuotojas priartėja prie kelionės tikslo, Garmin Real Vision™ parodo ekrane kameros vaizdą ir jame pažymi konkrečią paskirties vietą.

 

Stilingasis Garmin DriveLuxe yra įspūdinga aukščiausios kokybės metalinio dizaino navigatorių serija. Pagaminta su elegantišku magnetiniu laikikliu, ši navigacijų serija turės novatoriškas navigacijos funkcijas bei HD Digital eismo pranešimus, atnaujinamus kas 30 sekundžių.

 

Visos Garmin Drive navigacijos galės būti suderinamos su Garmin BC 30 galine kamera, kad vairuotojas galėtų puikiai matyti vaizdą už transporto priemonės važiuojant atbulomis. Taip pat šie naujieji Garmin modeliai gali būti suporuoti su Garmin babyCam – kūdikių stebėjimo kamera.


 

Kopijuoti ir platinti be GPSmeistras.lt sutikimo draudžiama.