GPS meistras parduotuvės pranešimas dėl karantino ir įmonės veiklos.

parašė GPS meistras , 2020 m. kovo 15 d.

 

Pranešimas, dėl UAB „Todesa“ tolimensnės veiklos, kurios parduotuvės ir veiklos adresas Kaune, Jonavos g. 204a ir kuriai priklauso el.prekių katalogai ir el.parduotuvės: www.GPSmeistras.lt , www.President-CB.lt, www.Garmin-GPS.lt , www.GPSnavigacijos.lt :

Nuo 2020m. Kovo 16d iki 2020m. Kovo 31d yra Lietuvoje įvedamas karantinas, tad fizinės parduotuvės ribojama, klientai nebus priimami ir aptarnajami (išskyrus kurjerio tarnybas), tačiau el.parduotuvės veikla bus vykdoma įprasta tvarka, kaip ir būdavo iki šiol.

Klientus norinčius pirkti preke išsimokėtinai, prašome susisiekti el.paštu: sonata@todesa.lt ir mes su lizingo bendrove sudarysime galimybę visą tai atlikti nuotoliniu būdu, be atvykimo į mūsų fizinę parduotuvę.

Užsakant prekes, mes rekomenduojame rinktis prekių pristatymą per „LP Express“ paštomatus. Atlikus užsakymą su Jumis mes susisieksime el.paštu arba Jūsų nurodytu telefonu, kad suderinti iki galo prekių pristatymo klausimus.

UAB „Todesa“ veiklos nestabdo, todėl vykdys visus garantinius įsipareigojimus, konsultacijas ir įprastą savo veiklą, kurią jau vykdome 11 metų.

Galimai krizinei situacijai pradėjome ruoštis 2019 metais, tad mūsų veiklos, atsakomybės ir darbo tęstinumui šis karantino režimas ir rinkos krizinis laikotarpis nepaveiks. Įmonės finansinė būklė stabili, tad atliksime įprasta tvarka prekių pristatymus ir savo darbus. Prašome užsakymus atlikinėti el.parduotuvėje, o konsultacijų klausimus prašytume nukreipti el.paštu uab@todesa.lt 

Kolegų, klientų ir tiekėjų dėmesiui: Siuntas prašome/rekomenduojame pristatyti per "LP Express" kurjerių tarnybą į "paštomatą" esantį Kaune, Jonavos g. 3, šalia parduotuvės "IKI" nurodant gavėją UAB "Todesa", mob.nr: 864022223

Su mums galite susisiekti nurodytais telefonais ir elektroniniais paštais: GPS MEISTRAS KONTAKTAI

 GPS MEISTRAS APSAUGOS KAMEROS ATSILIEPIMAI RADARU DETEKTORIAI