HD-CVI technologijos apsaugos kameros Dahua

parašė GPS meistras , 2018 m. spalio 5 d.

Sveiki, apsaugos kameros jau daug metų yra itin populiarus ir nepamainoma apsaugos ir prevencijos sistema. Technologijos keičiasi. Pradžioje buvo analoginės kameros, paskui atsirado IP skaitmeninės kameros, kurios dažniausiai 2-3 kartus geriau ir detaliau filmuodavo, nei senosios analoginės kameros.

Skaitmeminės kameros tobulėja, niekas nestovi vietoje, tačiau IP kameros kainuoja brangiau ne tik dėl savo technologijos, bet ir todėl, kad jos iš esmės yra kone mini kompiuteris... Dirba internetiniame tinkle, apdoroja vaizdą, jį kompresuoja ir liaudiškai tariant - atlieką visą darbą, o "paruošta" vaizdą belieka kaupti įrašymo įrenginyje NVR arba kaupti į atminties kortelę, jei tokia laikmena numatyta kameros konstrukcijoje.

Dahua turi puikų sprendimą, tai HD-CVI technologiją. Kas tai?

HD-CVI kameros taipogi yra skaitmeninės kameros kurios nelabai arba visai nenusileidžia IP kameros, tačiau jų kaina iki 2-3 kartų mažesnė. Kame Dahuja paslaptis? Viskas labai paprasta - šios kameros neatlieka įrasto IP kameros darbo kaip pvz vaizdo apdorojimas, kompresavimas ir paprastai sakant - kompiuterinio darbo kuris skirtas dirbti internetiniame tinkle, o tai leidžia daug sutaupyti, ką pajaučia galutinis vartotojas - Jūs. Bet kils klausimas, o tai kas atlieka visą vaizdo apdorojimą? Tai atlieka įrašymo įrenginys, jis vadinamas XVR, tad gavęs skaitmeninį signalą XVR jį apdoroja, kompresuoja ir perkels kaupimui į HDD, liaudyje vadinamu kompiuteriniu hardu.

Yra ir dar vienas didelis privalumas - vaizdo signalą galima perduoti senuoju koksialiniu kabeliu, o tai leidžia jums atsinaujinti apsaugos kameras senais laidasi. Taip pat galima signalą perduoti ir LAN kabeliu (internetiniu laidu), tiesa - tam reiks konverteriu kuris kokybiškos gamybos kainuoja apie 10€ (arba mažiau, yra variantų)

Mes, GPSmeistras pasistengsime jums papasakoti apie HD-CVI kameras, įrašymo įrenginius, pajungimą ir įrangos paleidimą, o visa tai neretai leidžia sutaupyti nemažus pinigus, nes Jums šiek tiek pridėjus rankas ir pažiūrėjus mūsų patarimus - nereiks samdyti meistrų kurie sumontuos ir viską suprogramuos, o tai apsaugos Jus nuo nemažų išlaidų. Galime paruoti Jums ne tik individualius kamerų komplektus, tačiau paruošti net reikiamo ilgio laidus - beliks pasijungti.

Tačiau jei norite, kad viską atliktų mūsų meistrai - tikrai ne problema.


Parduotuvė. Konsultacijos. Demonstracinis įrangos stendas. Lizingas. Pristatymas visoje Lietuvoje net ir su lizingo sutartimi.

Kaunas, Jonavos g. 204a. Darbo laikas I-V: 9-18val. VI: 10-15val. 8-640-22223