Išleistas naujas Phantom 4 Pro V2.0 - kuo skiriasi nuo Phantom 4 Pro?

parašė GPS meistras , 2018 m. gegužės 14 d.
Kuo bus panašus ir kuo skirsis naujasis DJI dronas?

 

Phantom 4 Pro V2.0 turės tokią pat kamerą kaip pirmtakas Phantom 4 Pro. 30 minučių skryžio laikas bei valdymo atstumas taip pat nesikeis. Taip pat galėsite pasirinkti komplektacijas su ir be integruoto ekrano. Obsidian versijos šiam dronui nėra planuojamos.

Pagrindinis dalykas, kuris suteiks daug patogumo – tai naujoji OcuSync perdavimo sistema, kurios dėka su naujuoju dronu DJI akinius sujungsite bevieliu ryšiu. Patobulinus varomosios jėgos bei orientuoto valdymo lauko sistemas dronas taps dar paklusnesnis, o dėl patobulintų propelerių triukšmo lygis sumažės net iki 60% bei padidės skrydžio efektyvumas, dronas taps aerodinamiškesnis.

Naujajam DJI Phantom 4 Pro V2.0 tiks visi Phantom 4 Pro priedai – baterijos, krovikliai, propelerių apsaugos, filtrai ir pan. Vienintelis priedas, kuris netiks tai valdymo pultas, nes senojo Phantom 4 perdavimo sistema Lightbridge pakeista į naująją OcuSync. Phantom 4 Pro propeleriai taip pat tiks ir naujajam modeliui, tik reikėtų atsižvelgti, kad senojo Phantom propeleriai bus žymiai triukšmingesni ir mažiau aerodinamiškesni.

 

Kameros parametrai

 

Naujojo Phantom kamera taip pat bus aprūpinta 1 colio 20 MP matrica ir turės rankiniu būdu reguliuojamą diafragmą nuo F2.8 iki F11. Taip pat ši kamera palaikys auto fokusavimą iki pusės nuspaudus užrakto mygtuką.

Filmavimo parametrai UHD 4K (4096x2160) 60 kadrų per sekundę. Dar viena naujiena – naujas vaizdo suspaudimo formatas H.265 išlaikys 50% daugiau informacijos nei ankstesnis H.264, todėl galėsite sukurti labiau detalizuotus bei ryškius vaizdus.

 

Kliūčių vengimo sistema


Phantom 4 Pro V2.0 naudoja tą pačią kliūčių vengimo sistemą kaip ir Phantom 4 Pro, patobulintas tik kliūčių aptikimo atstumas iki 30 metrų. Taip pat naujasis Phantom turi infraraudonųjų spindulių jutimo sistemą.

Kaip veikia infraraudonųjų spindulių jutimo sistema? Ji galima tik pradedančiojo arba trikojo režimu ir turi jutimo lauką 70° kampu horizontaliai ir 20° kampu vertikaliai. Kliūtys atspindi infraraudonųjų spindulių šviesą, tokiu būdu sensoriai jas gali pamatyti iki 7 metrų atstumu.

 


Valdymo pultas

 

Phantom 4 Pro V2.0 komplektuojamas su dviem valdymo pultu versijomis – standartine versija ir versija su integruotu ekranu. Abi versijos turi dviejų dažnių pasirinkimą bei abi gali fokusuoti pusiau nuspaudus užrakto mygtuką. Dėl naujos OcuSync perdavimo sistemos naujo Phantom pultas lengvai gali būti sujungtas su DJI akiniais, todėl galėsite lengvai pasinerti į pirmojo asmens vaizdo skrydį net iki 72 km/h sporto režimu.

 Programinė įranga

 

Naudojant Phantom 4 Pro V2.0 naudosite tą pačią DJI GO 4 programėlę. Yra vienas skirtumas naujojo Phantom programinės įrangos atnaujinime. Tam nereikės naudoti OTG kabelio, pakaks sujungti skraidyklę su su valdymo pultu ir parsisiųsti naujausią programinės įrangos versiją.