Kupolinė Dahua kamera - kortelės įdėjimas

parašė GPS meistras , 2018 m. rugsėjo 3 d.

 

Šiame straipsnyje mes parodysime kur ir kaip įdėti Micro SD kortelę į kurią bus kaupiami įrašai.

Dahua apsaugos IP kameros ardymas

Norėdami nuimti kameros žiedą - atsukite šį varžtelį. Raktelis komplekte.

 

Apsaugos kameros isardymas Dahua

Atsukime šiuos tris varžtelius, jums reiks "kryžminio" atsuktuvo

 

Dahua kameros varztai, apsaugos kameros ardymas

Tam, kad galėtume apversti visą plokštę, atsukame šiuos du varžtus, štai ardymas ir baigtas. Nėra labai patogu, tačiau turime suprasti, kad tai ne kasdienio ardymo prašantis darbas. Tai kamera skirta profesionaliam naudojimui ir turinti visišką atsparumą lauko sąlygoms. Tad atsukame šiuos 5 varžtus ir reikiamą vietą būsime pasiekę. Dabar apverskime mikroschema su visa kamera.

 

Dahua IP camera Micro SD card slot

Stumtelkite metalinį dangtelį truputuką į viršų ir galėsite pakeltį dangtelį. Dedame kortelės kontaktais į apačią ir uždarome dangtelį. Stumtelkime ir užsirakins lizdo dangtelis.
Sveikiname - viską atlikote puikiai, dabar beliko atgal surinkti. Kuomet dėsite korpuso dangtelį, atkreipkite dėmesį, kad dvi varžtų skylės turi nelygų paviršių, vadinamąją "Mamką", o trečias lizdas lygus, tad surinkite viską teisingai ir į savo vietas. Patikrinkite tarpinę, kad neprarasti sandarumo.

 

How rastart Dahua camera
Tiesa, jei norėsite atlikti kameros RESTART arba liaudiškai: atstatyti į gamyklinius parametrus, tuomet šią mažytę knopkytę palaikykite įspaudę apie 10sek (kuomet kamera įjungta ir veikianti)