Kuris kameros stabilizatorius geriausias? DJI Osmo Pocket ir DJI Osmo Mobile 2

parašė GPS meistras , 2019 m. sausio 7 d.

 

Šiais metais DJI pristatė abu – DJI Osmo Mobile 2 ir DJI Osmo Pocket. Abu įrenginiai suteikia Jums galimybę savo kiekvienos dienos akimirkas perkelti į kinematografinius nuotykius, bet tarp šių įrenginių vis dėl to yra ir skirtumų. Šiame straipsnyje juos palyginsime ir galbūt padėsime Jums apsispręsti kuris iš jų Jums labiau reikalingas. Tad pradėkime.

 DJI Osmo Pocket VS Osmo Mobile 2 Geriausias vaizdo stabilizatorius Palyginimas

Paprastas naudojimas

 

Patogus nešiotis

 

DJI Osmo Pocket sveria vos 116g ir tikrai laimi šį svorio konkursą. Atsižvelgiant į jo pavadinimą, jis yra labai patogus transportuoti, tiesiog įsimeskite jį į kišenę ar nedidelę rankinę ir keliaukite kartu visur!

DJI Osmo Mobile 2 yra šiek tiek sunkesnis – sveria 485g, tačiau išlieka kompaktiškas patogiai nešiojamas dėka savo sulankstomo dizaino.Savarankiškas darbas

 

DJI Osmo Pocket yra 3 ašių rankoje laikoma kamera, kuri nereikalauja valdymui išmanaus telefono. Įrenginys pagamintas su 1.8 colio liečiamu ekranėliu, kuris reikalingas skirtingų filmavimo režimų pasirinkimui.Nors ODJI Osmo Pocket gali būti naudojamas ir be išmaniojo telefono, vis gi naudojantis universalia jungtimi šį įrenginį Jūs galite prijungti. Tuomet išmaniojo telefono ekrane galėsite naudotis DJI Mimo programėle ir turėti išplėstas kūrimo, redagavimo ir dalijimosi galimybes.DJI Osmo Mobile 2 yra galingas įrankis, bet jis negali dirbti vienas autonomiškai. Naudotojai turi prijungti išmanųjį telefoną ir įsijungti DJI GO programėlę šio įrenginio valdymui.

 

Prisijungimo metodas

 

DJI Osmo Mobile 2 prisijungia prie išmanaus telefoo per Bluetooth. Įrenginys gali veikti be šio susijungimo, bet dauguma funkcijų tuomet negalimos.Iš kitos pusės DJI Osmo Pocket gali dirbti tiek autonomiškai kaip atskiras įrenginys, tiek prijungus prie išmanaus telefono. DJI Osmo Pocket gali būti prijungtas prie išmanaus telefono naudojant Wi-Fi*, Bluetooth ar per universalią jungtį.

 

*Kai DJI Osmo Pocket sujungtas su išmaniuoju telefonu Wi-Fi ryšiu valdymo atstumas 10 metrų.

*DJI Mimo programėlė atsidaro automatiškai kai prijungiate DJI Osmo Pocket prie išmaniojo telefono per universalią jungtį.

 

Paruošimas darbui

 

DJI Osmo Pocket gali būti įjungiamas ir išjungiamas vieno mygtuko paspaudimu per kelias sekundes ir jis nereikalauja balansavimo prieš naudojant. DJI Mimo programėlė automatiškai atsidaro kai DJI Osmo Pocket sujungiate su išmaniuoju telefonu per universalią jungtį.

 

DJI Osmo Mobile 2 reikalauja prijungti išmanųjį telefoną per Bluetooth sąsąją ir įrenginys reikalauja balansavimo prieš naudojant. Nepaisant šių kelių žingsnių prieš naudojant, įrenginys vis tiek lengvai paruošiamas darbui.

 

Sklandūs vaizdo įrašai

 

3 ašių gimbalas

Abu įrenginiai turi 3 ašių mechaninį gimbalą, kurio dėka įrašomas vaizdas neturi jokių drebėjimų.

 

DJI Osmo Pocket yra oficialiai mažiausias DJI 3 ašių gimbalas, jame įdiegti sudėtingi algoritmai, kurie užtikrina, kad gimbalo judesiai būtų išskirtinai sklandūs.Aukštos raiškos vaizdai

 

DJI Osmo Mobile 2 vaizdų kokybė kinta priklausomai nuo to, kokį išmanųjį telefoną naudosite. Tačiau tai tuo pačiu yra ir galimybė eksperimentuoti su skirtingais išmaniųjų telefonų modeliais, pasinaudojant konkrečiomis fotografavimo ir filmavimo galimybėmis.

 

Priešingai, DJI Osmo Pocket turi vieną integruotą kamerą, kuri fiksuoja vaizdus pribloškiančiomis aukštos raiškos detalėmis. Neleiskite dydžiui apgauti Jūsų – ši kamera turi 1/2.3 colio matricą, 80° plataus kampo objektyvą ir f/2.0 diafragmą. Šie parametrai leidžia Osmo Pocket filmuoti 4K/60fps itin aukštos raiškos 100 Mbps vaizdo įrašus ir 12MP nuotraukas.

 

Darbas

 

Baterijos tarnavimo laikas

 

Pilnai pakrautas DJI Osmo Pocket gali įrašyti 140 minučių vaizdo įrašą*, be to pakrovus greitu pakrovimu valandą laiko baterijos įkrova gali palikti iki 90%. DJI Osmo Mobile 2 tikrai pranoksta šioje kategorijoje su 15 valandų baterijos tarnavimo laiku!*Tik kai naudosite DJI Osmo Pocket kaip atskirą įrenginį.

 

Išmaniosios galimybės, kurias turi abu įrenginiai

 

ActiveTrack

 

Įtaigesniai peržiūros patirčiai, ActiveTrack automatiškai atpažįsta ir seka Jūsų pasirinktą objektą. Laimei, abu įrenginiai turi šią fukciją.Timelapse/Motionlapse

 

Ar Jūs bandote įamžinti sklandžius miesto vaizdus ar įspūdingą saulėlydį, abu DJI Osmo Mobile 2 ir DJI Osmo Pocket gali įrašyti gražius time-lapse tipo vaizdo įrašus.Panorama

 

Didesniems vaizdams, kurie atskleidžia Jūsų aplinką, abu įrenginiai gali užfiksuoti 3x3 panoramą, kuri sujungia 9 paveikslėlius kartu tam, kad sukurtų vieną įspūdingą kadrą.

 

Abu DJI Osmo Mobile 2 ir DJI Osmo Pocket gali sujungti 4 nuotraukas į vieną ir sukurti nepakartojamą 180° panoraminę nuotrauką.Filmavimas ir fotografavimas mažai apšviestose aplinkose

 

Tam, kad išgautumėte gerus vaizdus mažai apšviestose aplinkose, abu įrenginiai turi 3 ašių stabilizavimo sistemą, kuri pašalina visus nereikalingus judėjimus, išlaikant Jūsų vaizdo medžiagą stabilią nenaudojant trikojo.Išskirtinai Osmo Pocket

 

FPV režimas

 

DJI Osmo Pocket turi FPV režimą, kuris leidžia Jums įrašyti geriausius nuotykius iš savo unikalios perspektyvos. Vietoj to, kad naudoti užrakintą matymo ašį, FPV leidžia kamerai sekti kiekvieną Jūsų pasikreipimą ar posvyrį, taip įrašant dinamišką vaizdo medžiagą.Ypač plataus kampo selfie režimas

 

Aišku, DJI Osmo Mobile 2 leidžia Jums daryti asmenukes, bet DJI Osmo Pocket šią funkciją pakelia į kitą lygį, leidžiant Jums fiksuoti ypač plataus kampo vaizdus tam, kad galėtumėte įamžinti daugiau aplinkos aplink save.FaceTrack

 

DJI Osmo Pocket taip pat turi įdiegtą FaceTrack režimą, kuris automatiškai aptinka veidą kai fotografuojate save, išlaikant Jus nuotykių dėmesio centre. Šis režimas taip pat gali būti naudojamas labai atidžiai sekti kokius nors objektus.Aksesuarai

 

DJI Osmo Pocket taip pat turi visą kolekciją tik jam sukurtų aksesuarų, skirtų pakelti vaizdo įrašo kokybę. Į šiuos aksesuarus įeina belaidis modulis, kuris užtikrina Bluetooth, Wi-Fi ryšį bei perdavimą, todėl Jūs galėsite valdyti gimbalą nuotoliniu būdu naudojant išmanųjį telefoną. Papildomi priedai bus išleisti netrukus, įskaitant vandeniui nepralaidų dėklą, kuris leis fiksuoti akimirkas net 60 metrų gylyje!

 

My Story ir Story režimas

 

DJI Mimo sukurta kiekvienam, kuris turi papasakoti istoriją. Ši programėle automatiškai atsidaro prijungus DJI Osmo Pocket prie išmaniojo telefono. Ji išplečia Jūsų kūrybinį potencialą naudojant redagavimo įrankius ir užtikrina fotografijos bendruomenės platformą, taip atveriant duris vizualiam istorijų pasakojimui.

 

My story siūlo unikalų redagavimo rinkinį, kuris turi iš anksto paruoštus redagavimo šablonus. Ši automatinio redagavimo funkcija leidžia greitai sukurti trumpus klipukus, kuriais galėsite dalintis savo socialinių tinklų paskyrose.

 

Story režimas tai dar viena redagavimo funkcija, kuri siūlo daugybę stilistinių redagavimo galimybių, kurios padės Jūsų kūrybiniams projektams išvysti dienos šviesą. Sukurtas pradedantiesiems ir patyrusiems vartotojams, šis režimas turi profesionaliai skurtus šablonus ir garso takelius tam, kad pakeltumėte savo vaizdo įrašų lygį.Verdiktas

 

DJI Osmo Mobile 2 yra puikus pasirinkimas užfiksuoti sklandžius bei stabilius vaizdus su savo išmaniuoju telefonu. Įrenginys sukurtas filmuoti judant, paverčiant bet kokią situaciją į akimirką, kurią verta užfiksuoti. Dėka kūrybingų vaizdo fiksavimo režimų, tokių kaip ActiveTrack ir Hyperlapse, Jūs galėsite fiksuoti įspūdingas scenas neįdėdami daug pastangų. DJI Osmo Mobile 2 taip pat turi įspūdingą ilgai tarnaujančią bateriją, kuri leis Jums ilgiau fiksuoti norimus vaizdus.

 

 

Fotografams, operatoriams, vlogeriams ir kiekvienam susidomėjusiam turinio kūrimu su unikaliu pajautimu ir perspektyva, DJI Osmo Pocket yra nenugalimas čempionas. Jis yra neįtikėtinai patogus nešioti bei įsijungia per kelias sekundes tam, kad užtikrintų, kad jūs niekada nepraleisite reikiamo momento. Jis taip pat gali būti naudojamas su įvairiais priedais, kad galėtumėte kurti dar kūrybingesnį turinį. Ir su FPV, FaceTrack ir Ultra-wide-angle selfie režimais, DJI Osmo Pocket atidaro duris į kinematografijos pasaulio galimybes.

Informacija paruošta remiantis gamintojo pranešimu