Žvejys savo echoloto ekrane išvydo keistą 30 metų senumo radinį

parašė Admin , 2016 m. rugpjūčio 3 d.Jei turite Garmin echolotą su GPS imtuvu ir sonaru, ko gero esate praleidę daugelį valandų spoksodami į jį, tikėdamiesi rasti naujų mėgstamų žvejybos vietų. Taip elgėsi ir amerikietis žvejys, eilinę dieną žvejo
damas Ohajo valstijoje ir labai nustebo, pamatęs ekrane keistą vaizdą. Žvejybos diena iš eilinės tapo neeiline, kai echoloto ekrane pasirodė paskendęs automobilis.

 

Tuo metu žvejys bandė atspėti kokia šio automobilio istorija. Galvoje sukosi įvairios mintys – galbūt tai nusikaltimo įrankis, todėl žvejys nusprendė būti atsakingu piliečiu ir kreiptis į policiją.

 


Sekančią dieną, žvejys susitiko su policininkais ir nurodė echolote pažymėtą vietą, kurioje aptiko automobilį. Jo ištraukti buvo išsiųsti narai, kurie nustebo pamatę, jog automobilis pilnas žuvų. Žiūrint į paveikslėlius viršuje, matoma, kad automobilis pritraukė visą būrį žuvų ir tą dieną, kai žvejys jį aptiko.

 

Ištraukus automobilį iš ežero, tyrėjai pastebėjo, kad automobilis yra su senomis žieminėmis padangomis. Iš to buvo padaryta išvada, kad tai galėjo būti nesėkmingos poledinės žūklės incidentas, įvykęs 1980-aisiais ar 1990-ųjų pradžioje, kai žvejai paliko nuskendusį 1975-78 metų Crysler New Yorker automobilį ežero dugne.

 


Kviečiame Jus taip pat pasidalinti savo įdomiomis istorijomis, susijusiomis su Garmin įrenginiais.