GARMIN
Apie mus...
Garmin įkurimas pagrįstas, remiantis naujovėmis, patogumu, efektyvumu, vertingumu ir paslaugumu. Mūsų steigėjai Gary Burrell ir Min Kao, rodė savo inovacinius produktus pasaulinės būstinės fojė, Olate mieste, Kanzase.

Kas prasidėjo ,kaip nedidelio būrio inžinierių kūrybinės idėjos prie kortų slato, tas 1989 m. išsivystė į pasaulinę, bendromis pastangomis sukurtą , tūkstančių kolegų kompaniją. Garmin tikslas, kaip buvo tada , taip ir dabar lieka paprastas: sukurti navigacijos ir ryšio prietaisus, kurie gali palengvinti mūsų klientų gyvenimą. Mūsų pažangių produktų įvairovė apima daugelį sričių, įskaitant ne tik automobilius, bet ir aviaciją, jūrų pajėgas, sportą. Garmin yra tarptautinis vystymosi pavyzdys visiems - vartotojams, darbuotojams, investuotojams ir mažmeninės prekybos partneriams . Mūsų sėkmės paslaptis nėra tokia didelė, tik nuo to laiko, kai steigėjai skyrė didelį dėmesį pirmajai GPS navigacijai parduoti , nuo tada Garmin komandą sudaro tik kūrybiški ir aistringi žmonės.Sėkmės galia

Garmin klesti, nes mes didžiuojamės bendradarbiavimo aplinką, kuri atsiranda dėl „vertikalios integracijos“ - mes projektuojame, gaminame , reklamuojame ir parduodame savo produktus patys. Kiekvienos konsultacijos metu, Jūs galite išgirsti mintis apie produktą iš inžinierių, projektuotojų, produkto bandytojų, menininkų, rašytojų ir pardavėjų. Investavimas į naujoves - yra pagrindinė Garmin sėkmė. Pirminis darbuotojų būrys nuo 1989 metų išaugo į tūkstantinę darbo jėgą tik po 10 metų. Šis skaičius padvigubėjo ir iki 2006 metų pasiekė 4000. 2007 metais Garmin pasaulio darbo jėgos viršijo 7 000 ir parodė tik neženklų plėtros sumažėjimą Europoje ir Azijoje.Ryšys su pasauliu

Mes projektuojame savo gaminius, atsižvelgiant į klientų poreikius. Navigacijos ar kelionės įtampos išvengimas prasideda nuo lengvo naudojimo meniu, logiško pasirinkimo ir intuityvių savybių.

Automobilniai produktai padeda vairuotojams, pasiekti savo paskirties vietą be vargo;

Jūrų pajėgos detalizuoja diagramas su būtinais duomenimis;

Aviacijos technologijos suteikia pilotui reikalingą glaustą informaciją;

Sporto įrenginiai, kiekvienos treniruotės žingsnį paverčia efektyviu;

Lauko poilsio pasirinkimas yra pasiekiamas keliautojams, stovyklautojams;

Bevielės technologijos atneša GPS galią į Jūsų telefoną.

Ar nuomojamame automobilyje ar mažmeninėje parduotuvėje, pirmą kartą naudojantieji Garmin, vartotojai greitai suvokia informaciją, kuri gali būti supakuota į kompaktišką, nešiojamą vienetą.Garmin požiūris

Mes ne tik projektuojame ir parduodame produktus, mes kuriame gyvenseną. Nuo aviacijos iki jūrų, nuo automobilių iki sporto, nuo bevielės technikos iki lauko poilsio, Garmin darbuotojai yra visur –ore, ant vandens, miške, prie vairo, sportuojant. Ir mes visada galvojame apie būdus prisitaikyti ir tobulėti. Su Garmin Jūs niekada nežinote kada kils kita nauja geniali idėja, tačiau Jūs žinote – ji ateina!

 

TomTom

Istorija…

Grupė buvo įsteigta 1991 keturių žmonių, įskaitant dabartinius tris vyresniosios valdybos narius Peter-Frans Pauwels, Pieter Geelen ir Harold Goddijn. Nuo veiklos pradžios kompanija susitelkė vystyti programinės įrangos produktus mobiliems prietaisams.
Prieš sutelkiant dėmesį į besivystančių vartotojų programinės įrangos produktus – navigacijas, nuo 1991 iki 1996, buvo orientuoti plėtoti įmonių skaičių ir verslo programas mobiliesiems telefonams, taip pat ir brūkšninio kodo skaitymą, skaitiklio rodmenų nuskaitymą. Iki 1998 metų tapo rinkos lyderiais navigacinėje programinėje įrangoje. 2001, Harold Goddijn buvo paskirtas generaliniu direktoriumi ir komapnija sutelkė savo veiklą kuriant automobilių navigacines sistemas. Pirmasis navigacinis produktas TomTom Navigatorius buvo pristatytas rinkai 2002 m. birželio mėn. Ši prekė buvo parduota kaip GPS įrenginys. TomTom išreklamavo ir išplatino šį produktą po visą Europą, ir tai leido vartotojams nusipirkti visiškai funkcionuojančią GPS navigacinę sistemą daug žemesne kaina negu anksčiau gamykloje orginaliai automobilyje įdiegtą GPS navigacinę sistemą.
Iki 2002 m. pabaigos, padarytos išvados, kad rinkoje egzistuoja galimybė sukurti paprastą automobilių GPS navigacijos sistemą, kurioje integruotos visos navigacinės sistemos komponentai viename nešiojamajame bei patogiame prietaise. 2003 metų pradžioje buvo sukurtas TomTom Navigatorius 2 , ir suburta patyrusi techninės įrangos komanda, kad visi galėtų ištobulinti navigacinį produktą.
2003m., priimtas strategis sprendimas, pritaikyti pagrindinę programinės įrangos architektūrą, kuri funkcionuotų tiek mūsų naujuose produktuose ir įrangoje, tiek kitose operacinėse sistemose. Kaip rezultatas, NavCore programinė įranga sudaro produktų pagrindą ir yra nuolat atnaujinama.
Pirmas NavCore sistema pagrįstas produktas, TomTom Navigatorius delniniui kompiuteriui buvo pradėtas kurti 2004 metų sausį. TomTom GO pirmasis kompanijos išleistas savarankiškas navigacinis prietaisas rinką pasiekė 2004 metų kovo mėnėsį. Kadangi paklausa augo, buvo sukurti antros kartos prietaisai ir nauji gaminiai, o taip pat papildomos programinės navigacinės įrangos versijos mobiliesiems telefonams.
2008 metais TomTom navigacijos parduodamas daugiau nei 30 šalių. TomTom turi ofisus Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje. TomTom produktai daugiausia parduodami mažmenininkams, kurie perka iš platintojų. Kai kurie produktai ir paslaugos, taip pat yra parduodami internete. TomTom metinės pajamos išaugo nuo 8 mln € 2002 metais iki 1674 mln € 2008 metais.

Strategija

TomTom yra skaitmeninių žemėlapių ir maršrutų kompanija, kuri orientuota į automobilių navigacijas. Mes siekiame įgyti konkurencinį pranašumą, naudojant aukštos kokybės produktus, pagrindinį prekės ženklą ir lanksčios gamybos struktūrą. Mes tiekiame geresnius žemėlapius per aukštos kokybės žemėlapių duomenų bazes, kurios yra nuolat atnaujinamos. Mes tiekiame geresnį maršrutą per didžiausią pasaulyje istorinį greičio profilio duomenų bazę ir mūsų unikalią realaus laiko eismo informacijos sistemą. Kartu tai leidžia TomTom pasiūlyti pažangiausius navigacinius sprendimus, kurie gali būti naudojami įvairioms techninėms įrangoms.TOMTOM IQ Routes™

Šiandien GPS navigatoriai skaičiuoja maršrutus pagal fiksuotus teorinius elektroninio žemėlapio duomenis apie kelius: riboženklius, šalyse leidžiamus greičius, kai nėra ženklų, dangų kokybę, ir kita. Tačiau maršrutas per išeigines gali netikti darbo dieną.


Išeitis: Nuolat atlikti greičių matavimus visuose keliuose, visomis savaitės dienomis, visomis valandomis daugybę kartų. Vėliau tuos duomenis įkelti į elektroninius žemėlapius, ir juos panaudoti navigatoriuose.
Realus vidutinis greitis konkrečioje gatvėje skirtingu metu gali stipriai skirtis nuo to, į kurį atsižvelgia dabartinės navigacijos programos. Dėl to pasakymas „Tiesiai arčiau, aplink – greičiau“ įgauna naują atspalvį: „Vakar – lėčiau, šiandien – greičiau“ su TomTom IQ Routes™.

KAS YRA TOMTOM IQ Routes™ ?
Tai "paprastus" žemėlapius papildanti informacija, Internetu gauta iš žmonių, naudojančių Tomtom aparatus. Specialus Tomtom darbuotojų padalinys tą informaciją "prisega" prie žemėlapių, vėliau platinamų kartu su naujais Tomtom aparatais ar parduodamų atskirai.
Jei ir jūs naudojate Tomtom, jis (kaip šnipelis) įrašinėja kiekvieno jūsų važiavimo su navigacija duomenis: kada, iš kur, kokiomis gatvėmis, kokiais greičiais bei kur važinėjote (ne pas ką :). Kada nors jį prijungus prie Interneto, jis paprašys leidimo persiųsti visa tai gamintojui.
KOKIA IŠ TO NAUDA JUMS?
Kai jūs atnaujinsite savo Tomtom žemėlapius, arba jei pirksite Tomtom su IQ Routes™ funkcija, gausite savo (ir milijonų kitų žmonių) papildytus žemėlapius. Šitie žemėlapiai leis veikti navigacijos programai atsižvelgiant į realius greičius kiekvienoje gatvėje, kurie priklauso nuo paros laiko.

KAIP DAR IŠVENGTI SPŪSČIŲ? TMC
Dauguma gyventojų Vakarų Europos šalyse (įskaitant Čekiją ir Slovakiją), gali naudotis nemokama eismo pranešimų sistema TMC (traffic massage chanel). Vesdama automobilį nurodytu adresu bei sužinojusi apie spūstis, navigacinė programa tiksliai parodo kur bei kokios spūstys laukia ir pasisiūlo perskaičiuoti maršrutą. Tam TMC imtuvėlio.

 

Apie Becker

Sunkvežimių navigacinė sistema:

Optimali navigacija krovininiams automobiliams ir vežėjams. IFA Berlyne, Becker pristatys pirmą mobilią navigacinę sistemą sunkvežimių vairuotojams su specifiniu konkrečiu maršruto nurodymu. Aukštos kokybės navigacinė sistema su distanciniu valdymu, Becker OneShot balso kontrolė, žemėlapio duomenys 41 šaliai ir specialieji sunkvežimių požymiai , leidžia nustatyti profilius, kurie yra pritaikyti prie Jūsų automobilio ir krovinio. Atskiri duomenys apie aukštį, plotį , ilgį, ašių skaičių, svorį ir apkrovą, gali būti išsaugoti, ir vėliau analizuojami siekiant apskaičiuoti maršrutą. Neišvažiuojami keliai, tuneliai ir tiltai yra pašalinami, priklausomai nuo profilio duomenų, ir pasiūlomi alternatyvūs maršrutai žemėlapyje, kad Jūs galėtumėte pasirinkti geriausią maršrutą. Kelionės metu, navigacija padeda palengvinti Jūsų kelionę. NAVTEQ eismo struktūra, TMC Pro sudaro galimybę blokuoti pasirinkto maršruto atkarpas, ir pasiūlo Jums geriausias sąlygas, kuriomis galėtumėte planuoti savo optimalų maršrutą bei atvykti į savo paskirties vietą nustatytu laiku ir be įtampos.
Taipogi mes skiriame didelį dėmesį saugumui. Priede "Greičio ribos" greičio parodymai, o taip pat ir kiti eismo įspėjamieji ženklai yra rodomi visą maršrutą. Tokiu būdu Jūs esate įspėtas apie pavojingas situacijas ir galite atitinkamai koreguoti savo vairavimą. Pirmą kartą, pristatymo apimtis taip pat apima 360 ° radijo distancinio valdymo, kuris gali būti įdiegtas kaip reikalingas ir naudotinas kontroliuoti beveik visas navigacinės sistemos funkcijas, kurios toliau prisidės prie saugaus vairavimo. Ypač, kur atstumas tarp vairuotojo sėdynės ir įdiegtos sistemos, pavyzdžiui MPVs, yra ganėtinai didelis, šis sprendimas siūlo geriausią įmanomą veiklos patogumą ir optimalų saugumą.