Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Drive 61 LMT-S navigatorius

Garmin Drive 61 LMT-S navigatorius
Garmin Drive 61 LMT-S navigatorius
185.00€
245.00€
Be PVM: 152.89€
Perkant 2 ir daugiau 170.01€
  • Stock: Laikinai Nėra
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Automobilinė GPS navigacija su perspėjimais vairuotojui

  • Lengvai valdomas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos, 6 colių ekranu

  • Pranešimai vairuotojui, apie pavojingus posūkius, greičio pasikeitimus, per ilgą vairavimo laiką, mokyklos zonas ir kiti

  • Garmin Real Directions™ funkcija - dar paprastesni patarimai, naudojant objektus šalia kelio

  • TripAdvisor® apžvalgos lankytiniems kelionių objektams (POI) kaip viešbučiams, restoranams ar kitiems lankytiniems objektams

  • Žemėlapio ir programinės įrangos atnaujinimas WiFi ryšiu

Naudingi patarimai vairuotojui kasdieniuose važiavimuose

Garmin Drive 61 GPS navigatoriaus patarimai padeda vairuotojams vairuoti saugiau ir suteikia daugiau informacijos apie padėtį aplink. Pranešimai yra apie pavojingus posūkius, greičio pasikeitimus, geležinkelio kirtimus ar gyvūnų perėjas. Be to, Garmin Drive 61 perspėja apie važiavimą neteisinga kryptimi vienpusio eisimo gatvėje ir praneša apie šalia esančias mokyklų zonas. Gaukite pranešimus apie greičio ir šviesoforo kameras¹. Ilgose kelionėse Jūs gausite nuovargio perspėjimus² jei vairuosite per ilgai ir būsite informuoti apie arčiausiai esančias poilsio aikšteles. Maršruto priekyje matomi lankytinų vietų taškai leis patogiai peržvelgti naudingas vietas maršrute nenukreipiant dėmesio nuo pagrindinio žemėlapio vaizdo ekrane.

           

Navigacija naudojant žinomus objektus

Garmin Drive 61 vietoje jau įprastos detalios manevrų pranešimo balsu funkcijos, naudoja patobulintą, Garmin Real Directions™ funkcionalumą. Toks perspėjimas dar patogiau perspėja apie artėjančius posūkius pasinaudojant žymesniais objektais (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato" arba "Sukite į kairę už McDonalds"). Jame jau įdiegti milijonai naujų ir populiarių lankytinų vietų iš Foursquare.

 

Raskite tiksliai tai ko ieškote

Nauja tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) supaprastina navigaciją ieškant tikslo didelėse kompleksinėse paskirties vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Kai naviguojate į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

 

Lengviau ieškoti, greičiau rasti

Garmin Drive 61 turi paieškos lauką, kuriame labai lengva rasti reikiamą adresą arba milijonus lankytinų vietų(POI). Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin Drive 61 greitai pateiks paieškos rezultatą. Jei suklydote įvesdami, Garmin Drive 50 pateikia paieškos rezultatus panašius į Jūsų įvestą.

 

Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

Tam kad padaryti navigaciją dar labiau patogesne, su Garmin Drive 61 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai). Kai ji prijungta, galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin Drive 61 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jei keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.

DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

 

Fotografuojančios greičio kameros

Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba.

 

Įrenginio aptarnavimas su viena programa

Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Drive 61. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane.

 

Žemėlapio ir programinės įrangos atnaujinimas WiFi ryšiu 

Atnaujinima gali vykti automatiškai WiFi ryšiu. Jeigu navigatorius bus prijungtas prie WiFi tinko, ekrane pamatysite pranešimą apie galimą atnaujinimą. Užteks tik patvirtinti, kad norite atnaujinti navigatorių, jis automatiškai atsisiųs ir įdiegs naujausią žemėlapį ir programinę įranga.

 

¹Šviesoforų ir greičio kameros gali veikti ne visose šalyse
²Nuovargio pranešimai gaunami kai vairuojama nepetraukiamai ilgą laiko tarpą be ilgų sustojimų

 

Navigacija
Ekrano dydis6 Coliai
Bluetooth telefono laisvų rankų įrangaNėra
Wi-FiNėra
Pranešimai balsu LietuviškaiYra
Papildomų žemėlapių galimybėYra
Nemokami žemėlapių atnaujinimaiYra
Taško paieška pagal koordinatesYra
Garmin Smartphone LinkYra
Pranešimas apie eismo kamščiusNėra
Dydis, mm173 x 99 x 19
Baterijų darbo laikasIki 1 val

Garmin Drive 61 LMT-S navigatorius vaizdo įrašas