Meniu
Prekių krepšelis

Garmin eTrex 10 nešiojamas GPS imtuvas

Garmin eTrex 10 nešiojamas GPS imtuvas
Garmin eTrex 10 nešiojamas GPS imtuvas
105.00€
129.00€
Be PVM: 86.78€
Perkant 2 ir daugiau 94.00€
  • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

GARMIN Etrex 10 - tai nešiojamasis navigacinis įrenginys dirbantis su dviem palydovinėmis sistemomis: GPS ir rusų Glonass. Įrenginys puikiai tinkantis žemės plotų ir pasėlių matavimui teigiant deklaracijas.

Tvirtas, sukurtas naudoti sudėtingoms sąlygoms GPS imtuvas

  • 2,2 colių, monochrominis ekranas, lengvai matomas saulėtą dieną

  • GPS ir GLONASS palydovai signalų imtuvas

  • Įdiegta Geocaching taškų duomenų bazė

  • 25 valandų veikimo laikas su 2 AA tipo baterijomis

Garmin Etrex 10 GPS imtuvas

Garmin Etrex 10 tapo dar geresnis. Šis modelis išsaugojo ankstesniojo modelio funkcijas, paprastą konstrukciją, ilgą darbo laiką nuo baterijų - tas charakteristikas kurios Etrex navigatorių šeimą darė išlaikė tarp pačių populiariausių ir vieną iš patikimiausių GPS navigatorių. Patobulintas vartotojo meniu įdiegtas viso pasaulio žemėlapis (šis žemėlapis yra stambaus mastelio ir netinkamas naudoti navigacinėms funkcijoms), Geocaching taškų duomenų bazė ir platus aksesuarų pasirinkimas. Tai yra vardas ir kokybė, bet tuo pačiu visiškai naujas navigatorius, kurį galėjo pagaminti tik Garmin.

Jūsų keliasGarmin Etrex 10

Garmin Etrex 10 turi pagerintą, 2,2 colių, monochrominį ekraną. Juo patogu naudotis bet kokiomis sunkiomis apšvietimo sąlygomis. Šio GPS navigatoriaus korpusas yra tvirtas ir apsaugotas nuo drėgmės, nebijo blogo oro. Lengvai valdomas ir suprantamas vartotojo meniu, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti savo kelionei. Jau tapęs legenda korpusas atsparus dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

"Lobių" paieška

Navigatorius Etrex 10 palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Etrex 10 išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

Pozicijos skaičiavimas

Dėka efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos, Etrex 10 greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir išlaiko patikimą ryšį miške arba kalnuotoje vietovėje. Šis GPS imtuvas taip pat palaiko GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Planuokite savo kelionę

Naudodami nemokamą programą Basecamp™, lengvai galėsite tvarkyti savo kelio taškus, maršrutus ir pėdsakus. Šios nemokamos kelionės planavimo programos pagalba galėsite pasidalinti su draugais, šeima ar kolegomis savo Etrex 10 duomenimis.

Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

Etrex 10 yra vienas iš pigiausių modelių, jau turinčių viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka įjungti ploto matavimo funkciją, apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iš karto GPS ekrane galime matyti sklypo plotą arais arba kvadratiniais metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają. Su duomenų apdorojimo programa GPS Utility galima sukurti atitinkamo formato bylas (shape poligonai) tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui.

 

 

Nešiojama navigacija
SerijaeTrex
Liečiamas ekranasNėra
Atsparumas vandeniuiIPX 7 Atsparus vandeniui iki 1m gylio, iki 30min
Ploto matavimasYra
Visos Europos Garmin TopoActiveNėra
Barometrinis aukštimatisNėra
Lietuvos Offroad bekelės žemėlapisNepalaikomas
Elektroninis kompasasNėra
Papildomų žemėlapių galimybėNėra
Baterijų tipasAA Alkaline elementai
Išsaugoti maršrutai50
Pėdsako taškai (tracklog)10000
Lietuviškas meniuYra
GALILEONėra
GLONASSYra
Bluetooth® / Wi-Fi®Nėra
inReach®Nėra
Vaizdo kameraNėra
Vidinė atmintis8 MB

Žemės sklypo ploto matavimas

Atsisiuntimai

  • etrex_10-20-30_instrukcija-converted.pdf