Meniu
Prekių krepšelis

Neoline X-COP 9100s hibridinis registratorius su detektoriumi

Neoline X-COP 9100s hibridinis registratorius su detektoriumi
Neoline X-COP 9100s hibridinis registratorius su detektoriumi
379.00€
459.00€
Be PVM: 313.22€
Perkant 3 ir daugiau 370.01€
 • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Parduotuvė GPSmeistras.lt suteikia unikalią ir išskirtinę galimybę garantijos pratęsimui šiai prekei. Garantija taikoma perkant TIK mūsų parduotuvėje.
Jokių mokesčių už papildomą +3 metų garantija nėra.
Pirmus 2 metus garantiją suteikia prekės gamintojas, sekančius +3 metus garantija taikoma pagal sertifikatą, kurį suteiksime perkantiems mūsų el.parduotuvėje (pratęsta garantija taikoma tik fiziniams asmenims, įmonėms +3 metų garantija nesuteikiama)


  Neoline X-COP 9100s - Tai Hibridinis prietaisas Video registratorius su GPS duomenų baze ir radarų detektoriumi. Pasižymi unikaliu Z filtru kuris sumažiną klaidingų signalų skaičių. Atpažįsta ir blokuoja klaidingus signalus kaip automobilių blind zone detektoriai ir pan. Esminis šios technologijos skirtumas, lyginant su panašiomis sistemomis yra tai, kad Z-signature filtras neblokuoja tikrų policijos radarų. Itin jautrus EXD Plus modulis, tai vidinis modulis, kuris leidžia aptikti radarus iš maksimalaus atstumo K ir Ka diapazonuose, aptinka ir radarus „šaudančius į nugarą“!

  IPS ekranas 2 colių

  Vaizdo raiška: Full HD 1920х1080 (30 k/s )

  Matymo kampas: 135° - 6 stiklo lęšiai

  Ambarella procesorius, SONY matrica

  Tolimųjų nuotolių ultragarsinis EXD Plus modulis (K ir Ka diapazone)

  Multa Radar CD, CT ir CD judesio aptikimas (M diapazone)

  Daugelio dažnių diapazono (K, M, Ka, Laser, Strelka) signalų aptikimas

  Vaizdo registratorius tvirtinasi 3m laikikliu kuris turi aktyvią maitinimo jungtį "Smart click +"

  Realistiškas ir aiškus vaizdo įrašas su maksimaliu detalumu dienos ir nakties metu

  Greitasis meniu pagrindiniame ekrane

  Prietaisas palaiko Micro SD atminties korteles iki 128 GB, 10 klasės

  APTIKIMAS bei ĮSPĖJIMAS apie vidutinio greičio matavimo ruožus

  Greitas vartotojo gidas.

  IŠSKIRTINĖ DIENOS IR NAKTIES FILMAVIMO KOKYBĖ

  Galingas Ambarella procesorius, multi-lęšinė stiklinė optika ir Sony matrica užtikrina aukštos kokybės vaizdo įrašus. Platus 135 laipsnių matymo kampas leidžia vaizdo įraše matyti 4 eismo juostas bei kelkraščius. Automatinis naktinis režimas padeda matyti visas detales tamsiose kelio zonose. Šis režimas aktyvuojamas remiantis laiko nustatymais meniu.

  UNIKALUS EXD PLUS MODULIS

  Įrenginys turi integruotą jautrų modulį EXD Plus, kuris užtikrina maksimalų atstumą aptinkant policijos radarus K, Ka ir M bangų ruožuose. Šis detektorius ypač efektyvus Turbo režimu, nes praneša apie mažos galios radarus nukreiptus į automobilio galą, tokius kaip Gatso, Multanova 6F, Multa Radar ir pan. Turbo režimas automatiškai įsijungs kai bus pasiektas tam tikras greitis.

  MULTIRADARO (MULTA RADAR CD/CT) APTIKIMAS

  Neoline X-COP 9100s - tai pirmasis pasaulyje hibridinis įrenginys, kuris aptinka Multa Radar CD ir CT. Šie radarai plačiai naudojami Europoje. Jie turi unikalią signalo struktūrą, reikalaujančią specialios platformos jų aptikimui. Vartotojo patogumui įrenginys aptinka Multiradarą specialia M banga, kad vartotojas būtų informuotas kuo tiksliau koks radaras naudojamas.

  RADARŲ MODULIO IŠJUNGIMAS

  Kuriant Neoline X-COP 9100s, mes atsižvelgėme į skirtingų šalių teisės aktus dėl radarų detektorių naudojimo. Todėl radaro modulis gali bti lengvai išjungtas paprastu rankos judesiu, tuomet įrenginys tęs veikimą kaip GPS informavimo priemonė. Papildomai šis prietaisas turi labai efektyvią apsaugą nuo Spectre 4 ir Spectre Elite Radarų detektorių detektorių (RDD) prietaisų arba kitaip vadinamų skanerių, plačiai naudojamų Europoje.

  Z FILTRAS

  Tam, kad pašalinti melagingus pranešimus, ypač sukeliamus kitų automobilių aklos zonos daviklių, Neoline's įdiegė Z filtrą. Skirtingai nuo panašių filtrų technologijos, šioje nėra tuo pačiu blokuojami tikri pranešimai apie tikrus policijos radarus.

             TARPTAUTINĖ GPS DUOMENŲ BAZĖ

  Neoline įrenginiai turi integruotą stacionarių radarų duomenų bazę, kuri apima daugiau nei 100000 radarų visame pasaulyje (Europa, JAV, Izraelis, Vidurio rytai, Turkija, Australija ir t.t.). Duomenų bazė reguliariai naujinama gamintojo puslapyje neoline.com. Hibridas turi integruotus GPS ir GLONASS modulius greitesniam ir tikslesniam vietos nustatymui.

  EISMO SRAUTŲ KAMEROS

  Neoline X-COP 9100s praneša apie visas eismo srautų kameras ir iš anksto perspėja apie šiuos kontrolės tipus:
  - Važiuojant viešojo transporto juosta
  - Radarus fiksuojančius iš galo
  - Driving out on a curve
  - Važiuojant per sankryžas/ šviesoforus
                               - Važiuojant ant pėsčiųjų perėjų

  VALDYMAS RANKOS MOSTU

  Norėdami išjungti garsinius pranešimus, paliekant radarų modulį veikti tiesiog palaikykite ranką prieš hibrido ekraną. Motion Control technologija reaguoja į gestus ir vėl įjungs garsą praėjus 6 sekundėms po to kai pasibaigs pranešimas.

                              DAŽNIO PASIRINKIMAS

  Hibrido meniu yra dažnio pasirinkimo funkcija. Priklausomai nuo šalies, kurioje hibridu naudositės, jis pakeis nustatymus skirtingais dažnių ruožais ir efektyviau filtruos melagingus pranešimus. Prityrusiems vartotojams galimas detalus hibrido pritaikymas, pridedant ir išjungiant kai kuriuos dažnius naudojant sąrankos failą.

  NAUJAS X-COP REŽIMAS

  Naujas X-COP režimas glaudžiai susijęs su automatiniu dažnių diapazonų perjungimu, jautrumo režimais ir melagingų pranešimų filtrais, priklausomai nuo automobilio greičio.

   

                                 IŠMANUS TRIP TRACK KAMERŲ APDOROJIMAS

  Unikali Neoline X-COP 9100s savybė tai išmanus Trip Track kamerų apdorojimas.
  Hibride instaliuotas algoritmas informuoja kai išvažiuojate iš stebimos zonos, praneša apie greičio viršijimą, teisingai apdoroja kitus GPS taškus stebimoje zonoje ir pan.

   

  К BANGOS NUSTATYMAI

  Patyrę vartotojai gali reguliuoti K bangos nustatymus priklausomai nuo žinojimo kokiuose dažniuose dirba pareigūnai naudojamam regione.
  Plati – dažnis nuo 23.900 iki 24.250 GHz – standartinis nustatymas aptikti visus policijos radarus K bangoje.
  Siaura – dažnis nuo 24.050 iki 24.195 GHz – sumažinti melagingų pranešimų kiekį.
  Super siaura – dažnis nuo 24.050 iki 24.125 GHz – melagingų pranešimų kiekį sumažinti iki minimumo.

  K BANGOS IŠJUNGIMAS MIESTO REŽIME

  Vartotojas gali išjungti K bangą miesto režime. Tai aktualu važiuojant dideliuose miestuose kur nėra mobilių radarų sistemų, bet yra daug melagingų pranešimų. Išjungus K bangą miesto režime Jūs gausite informaciją tik iš GPS duomenų bazės. Nepamirškite persijungti į greitkelio arba turbo režimą kai išvažiuosite iš miesto.

   

  PRANEŠIMAI BALSU APIE 45 POLICIJOS RADARŲ TIPUS

  Neoline X-COP 9100s praneš apie policijos radarų tipą, leidžiamą greitį šiai atkarpai, suteiks informaciją apie atstumą iki radaro ir vidutinį greitį, kur jis yra matuojamas.
  Duomenų bazė apima 45 skirtingus radarų tipus. Kiekvienas naujas radaras nedelsiant pridedamas duomenų  bazėje ir bus rodomas atsinaujinus duomenų bazę įrenginyje.

  TYLIOS IR PAVOJINGOS ZONOS

  Jūs galite pridėti specialias zonas hibrido duomenų bazėje. Tyli zona - tai zona su dideliu skaičiumi melagingų pranešimų. Tokios zonos dažnai būna prie degalinių ir parduotuvių su automatinėmis durimis.
  Pavojinga zona - tai zona kur yra policijos radarai ir yra dar nepažymėta duomenų bazėje, labai apkraunamos sankryžos, greičio kalneliai ar pan.
  Pažymėjus šias vietas kitą kartą hibridas nedelsiant jus informuos. Šių zonų spindulys gali būti nustatomas prietaiso meniu.

  GREIČIU PAGRINDŽIAMI PRANEŠIMAI

  GPS be garsinio pranešimo -kai automobilio greitis bus mažesnis nei leidžiamas greitis, su šiuo parametru pranešimai garsais ir balsu nebus paleidžiami.
  RD be garsinio pranešimo – jei įjungus šį parametrą automobilio greitis bus mažesnis nei leidžiamas greitis, pranešimai iš radio modulio nebus pranešami.

  SPECIFINIŲ GPS TAŠKŲ ĮJUNGIMAS IR IŠJUNGIMAS

  Nustatymų lankstumas leidžia įjuntgti arba išjungti specifinius GPS taškus, tokius kaip eismo kontrolės postus, Trip Track sistemos kameras, standartinius Strelka radarus, neveikiančius radarus ir pan.

   

                       MAKSIMALUS GREITIS

  Ši funkcija padeda neviršyti Jūsų nustatyto greičio limito. Jūs nustatote greičio ribojimą ir kai jį viršijate, gaunate audio perspėjimą apie greičio viršijimą. Ši fukcija nesusijusi su GPS baze ir veikia be policijos radarų aptikimo.

                              GPS PRANEŠIMŲ ATSTUMAS

  Įspėjimo pranešimų atstumas iki radarų, esančių GPS duomenų bazėje gali būti nustatytas pagal Jūsų pageidavimus: 1) Remiantis duomenų bazės verte - gamintojas priskiria tinkamą vertę metrais kiekvienai kamerai, esančiai GPS duomenų bazėje, kuri yra atsakinga už perspėjimą. 2) Pagal šią nustatytą vertę kiekvienai kamerai GPS bazėje bus priskirta vertė - 300-900m 3) Atsižvelgiant į automobilio greitį - kuo didesniu greičiu važiuojate, tuo didesnis pranešimo atstumas apie radarą.

  IPS EKRANAS IR LENGVAS LIETIMUI JAUTRUS VALDYMAS

  Neoline X-COP 9100s turi naują ryškų IPS ekraną, kuris puikiai įskaitomas žiūrint bet kuriuo kampu.
  EASY TOUCH sąsaja užtikrina galimybę matyti ir tvarkyti vaizdo įrašus. Aptikimo režime vartotojas gauna pilną informaciją apie:
  - policijos radaro tipą
  - eismo kontrolės tipą
  - atstumą iki GPS taško
  - vidutinį greitį
  - greičio ribojimą
  - įeinančio signalo tipą
  - signalo stiprumą
  - speed esamą transporto priemonės greitį
  - esamą laiką
  - pavojingą bei tylią zoną

  PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

  Hibrido tvirtinimas priekinio stiklo viršuje paverčia jį beveik nepastebimu iš lauko. Kartu su tuo maitinimo laidas jungiamas tiesiai į kompaktišką laikiklį su kontaktais. Tai lemia patoguma nuimant įrenginį bei galimybę išvengti bet kokių virbracijų važiuojant nelygiu keliu.

                         PARKINGO REŽIMAS

  Neoline X-COP 9100s gali automatiškai persijungti į parkingo režimą kai išjungiate degimą. Ši funkcija reikalauja aktyvaus cigarečių pridegėjo lizdo arba specialaus laido ir tiesioginio pajungimo prie automobilio elektros šaltinio.

                                DEMO REŽIMAS
  Vartotojo patogumui demo režimas parodo hibrido funkcijas (garso ir balso pranešimus, indikacijas ekrane).

  Įrenginys išeis iš demo režimo kai visi perspėjimai ir indikacijų ciklas bus parodytas.

                         PAGAMINTA KORĖJOJE

  Neoline X-COP 9100s yra pirmaujančių Korėjos automobilinės elektronikos ekspertų gaminys, siekiant pagerinti vairuotojo saugumą.
  Neoline X-COP 9100s yra puiki Korėjos kokybės ir patikimumo kombinacija.
  Techniniai duomenys


    SĄVYBĖS

    KOMPLEKTACIJA

     Įėjimo galia: DC 12В ~ 24В

     Galios naudojimas: 400мA ~ 500мA

     Išmatavimai (mm): 94 (ilgis) * 73 (plotis) * 46 (aukštis)

     Darbinė temperatūra: -10°C ~ 60°C

     Procesorius: Ambarella

     Sensorius: Sony

     Ekranas: 2 colių IPS

     Rezoliucija: Full HD 1920*1080 (30 fps)

     Matymo kampas: 135°, 6 stikliniai lęšiai

     Ilgos distancijos ypač jautrus EXD Plus modulis (К ir Ка banga)

     Multa Radar CD, CT and CD judantis aptikimas (М band)

     Platus kitų dažnių aptikimas (К, М, Ка, Laser, Strelka)

     Dažnių pasirinkimo galimybė priklausomai nuo hibrido naudojimo regiono (Europe, World, USA, Israel, CIS, PRO1, PRO2)

     Z filtras

     Ка filtras

     К bangos pritaikymas: plati, siaura, labai siaura

     Beveik viso pasaulio policijos radarų GPS duomenų bazė: Europa, JAV, Izraelis, CIS regionas, Turkija, Vidurinieji rytai, Australija. (Pilną šalių sąrašą rasite neoline.com)

     Eismo kontrolės kamerų pranešimai (autobuso juosta, radarai fiksuojantys ir galo, sankryža, šviesoforas, pėsčiųjų  perėja ir pan.)

     Išmanūs pranešimai apie Trip Track kameras

     Ekrane rodomas esamas atstumas iki radaro, greitis, greičio limitas, vidutinis greitis, signalo stiprumas, radaro tipas ir pan.

     Režimai: Miesto, greitkelio, turbo, Х-СОР

     AUTOTURBO – automatinis TURBO režimo aktyvavimas

     K bangos išjungimas miesto režime

     GPS arba RD modulio prioritetas

     Greičio nustatymas iki kurio GPS ir radio modulis nepraneš apie esančius radarus

     Maksimalus greitis

     Greičio ribojimas

     Galimybė pridėti tylią arba pavojingą zoną

     Galimybė pritaikyti tylios ir pavojingos zonos diapazoną

     Specifinių GPS taškų įjungimas/ išjungimas

     Balso pranešimai apie 45 policijos radarų tipus

     Garso/ šviesumo nustatymai

     Automatinis nutildymas

     Matų sistema: km / h arba mph

     Aptikimo atstumas: iki 2,5 km

     Apsauga nuo skanerių Spectre 4 / Spectre Elite

     Automatinio apšvietimo ekranas

     Garsiniai perspėjimai

     Garso nustatymų pritaikymas (9 lygiai)

     Garso įrašymas transporto priemonės viduje

     Baterijų krovimo indikatorius

     Reguliuojamas ryškumas, kontrastas, ekspozicija ir vaizdo kokybė

     3 įrašymo režimai (standartinis, įvykio, parkingo)

     Ciklinis įrašymas

     Įrenginio video nustatymai: paleisti įrašą / užrakinti / atsukti ir kopijuoti

     G sensoriaus ir judesio daviklio pritaikymas

     Parkingo režimas

     Balso perspėjimai apie palydovus

     Tikslaus laiko sinchronizacija pagal GPS

     Greičio, laiko, ir datos informacija "ant" vaizdo įrašo

     2 ekrano užsklandos tipai: "spidometras" and "tamsus"

     Automatinis naktinis įrašymo režimas

     Automobilio akumuliatoriaus apsauga: hibridas išsijungia kai akumuliatoriaus voltažas nukrenta mažiau nei nustatyta reikšmė

     Balso pranešimai rusų, anglų, lietuvių kalbomis

     Atminties kortelės formatavimas

     Programinės įrangos versija rodoma ekrane

     Baterija (220мА, 5C, 3.7В)

     Vaizdo formatas: MP4

     Kadravimo greitis: 30 fps

     Įrašo laikas: 1-5 min

     Įvyko įrašo laikas: 10 sekundžių prieš įvykį, ~ 50 secondžių po įvykio

     2 atminties kortelių lizdai: MicroSD (SDHC: 2 GB ~ 32 GB, SDXC: 128 GB), class 10

     G- sensorius

     Judesio sensorius

     DEMO režimas

     Neoline X-COP 9100s

     Smart Click Plus tvirtinimas su aktyviu krovimu ir 3M dviguba lipnia juosta

     Maitinimo laidas į cigarečių pridegėjo lizdą

     Tiesioginio pajungimo maitinimo laidas Neoline Fuse Cord 3 pin

     Dėkliukas

     Tvirtinimo detalės laidams

     Papildomi 3M lipdukai

     Įrankis 3M dvipusės lipnios juostos nuėmimui

     Registratorius
     Vaizdo raiška2 Mpix / Full HD
     Kameros sensoriusSony STARVIS™ CMOS
     Kamerų kiekis1
     Kadrai per sekundę / FPS1920 x 1080 / 30 FPS
     Maksimali MicroSD talpa128 GB
     Meniu kalbosAnglų, Lietuvių, Rusų
     Įrašo failo apsaugaTaip. Mygtuko paspaudimu
     Matymo kampas priekyje135°
     Matymo kampas galeNėra
     Maitinimo įtampa12-24 V
     Apsauga nuo iškrovimoTaip, įsigyjama papildomai
     GPS imtuvasYra
     Smūgio jutiklisYra
     Judesio aptikimasYra
     MikrofonasYra
     Parkavimo režimasYra
     WiFi bevielis ryšysNėra
     Laikiklio tvirtinimas prie langoDvipusis lipnus padukas 3M
     Registratoriaus tvirtiniams prie laikiklioFiksacinis su maitinimu registratoriui
     Ekranas2 coliai LCD
     Poliarizuotas filtrasNėra
     Energijos palaikymasBaterija
     Radarų detektoriusYra
     Valdymas balsuNėra
     Cloud: nuotolinis serverisNėra
     4G LTE ModulisNėra
     Kelio / Eismo analizavimasNėra
     Valdymas telefonuNėra
     Dydis, mm94x73x46
     KomplektacijaNeoline X-COP 9100s, Smart Click Plus tvirtinimas su aktyviu krovimu ir 3M dviguba lipnia juosta, Maitinimo laidas į cigarečių pridegėjo lizdą, Tiesioginio pajungimo maitinimo laidas Neoline Fuse Cord 3 pin, Dėkliukas, Tvirtinimo detalės laidams, Papildomi 3M lipdukai, Įrankis 3M dvipusės lipnios juostos nuėmimui,

     Neoline X-COP 9100s hibridinis registratorius su detektoriumi