Šiomis dienomis viena iš aktualiausių temų - ar iš tiesų galima įpūsti į pareigūnų alkotesterį, jei burną išsiskalavome burnos skalavimo skysčiu? Iš ties testų daryta daug, įvairių, tačiau mes norime atlikti savo nepriklausomą testą. Nuvykę į prekybos centrą perkame visų rastų rūšių Listerin burnos skalavimo skystį.

Matavimą atliksime tris kartus: pirmą - tik ką išsiskalavus burną, antrą - po 3 minučių kartosime testą ir žiūrėsime kiek sparčiai keičiasi parodymai, na o trečią rezultatą fiksuosime - po kiek laiko profesionalus alkotesteris jau fiksuos nulį promilių. Testą atliksime su profesionaliu DRAGER 3000 alkotesteriu


Į skandalą įsipainiojęs asmuo teigia, kad prieš pučiant į alkotesterį ji netik burną skalavo, bet ir nurijo skalavimo skysčio. Nepykite - mes to nedarysime, to griežtai nerekomenduoja daryti ir gamintojas, o skystyje esantis fluoridas yra labai nuodingas. Asmuo nurodė, kad naudojo NR3 prekę, tad mes savo nepriklausomame teste išbandysime visus rastus Listerine produktus.

Mūsų Facebook grupėje skelbėme konkursą prašydami žmonių speti galimus promilių kiekius tik ką skalavus burną ir po 10-15min. Arčiausiai atspėjusiam mes įteiksime 50 eurų vertės čekį įsigyti bet kurį iš pas mus esančių mėgėjiškų alkotesteriųpusiau profesionalių alkotesterių, arba profesionalių klasės alkotesterių.

Jei turite daugiau klausimų apie alkotesterius, norite pasitarti, įsigyti susisiekite su mumis: Kontakt