GENEVO yra vienintelis rinkoje, kuris taip reguliariai naujina savo radarų detektorius Europoje ir žinoma Lietuvoje. Nuolat tobulinamas radarų detektoriaus taip, kad patiems mums būtų malonu jį naudoti automobilyje. 2021-iesiems metams paruošėme didelį programinį atnaujinimą, kuriame smarkiai patobulintas klaidingų pranešimų filtravimas ir visa programinė sistema. Atsirado nauji, papildomi meniu punktai ir galimybės, tad po šio atnaujinimo rekomenduojamas detektoriaus nustatymų pakeitimas.

GPSmeistras.lt klientams ir iš mūsų pirktiems detektoriams serviso, atnaujinimo, programiniai darbai NEMOKAMI. Darbai atliekami mūsų veiklos adresu: Kaunas, Jonavos g. 204a, KONTAKTAI. Jei Jums patogu, įrangą galite atsiųsti tik pagal nurodytą adresą

Mūsų parduoti GENEVO detektoriai būna programiškai atnaujinti ir atlikti visi programiniai nustatymai, kurie reikalingi mūsų šalyje, tačiau šis gamintojas reguliariai (kas ~1mėn ir dažniau) pateikia atnaujinimus, o po kai kurių atnaujinimų reikalingi papildomi įrangos programiniai suderinimai ir nustatymai. 

Klaidingų pranešimų filtravimas. Mūsų nauji veikimo algoritmai leidžia išmokyti detektorius daug tiksliau atskirti klaidingus pranešimus nuo tikrų, todėl nuo šiol važinėjant Lietuvoje daugelis klaidingų pranešimų vietų yra sėkmingai išfiltruojamos. Nepaisant, kad GENEVO detektorius yra kone pats tiksliausias iš visų ir turi geriausią filtraciją, tačiau Lietuvoje esantys programuotojai, asai ir savo srities profesionalai nesustoja ir toliau. Galime tik džiaugtis, kad Genevo produkcija nėra apleista ir pamiršta. Po atnaujinimo detektorius taps dar tikslesnis, tačiau tikrų mobilių, neforminių ir kitų radio banginių radarų (ne lazerių) aptikimas yra netgi geresnis nei buvo iki šiol. 

Atnaujinimas galioja šiems detektoriams:
Genevo LT One M
Genevo LT One Plus M

Kitiems lietuviškiems detektoriams panašus atnaujinimas planuojamas 2021 pirmame ketvirtyje.
Atnaujinimas nėra galutinis, nes visada gali atsirasti naujų matuoklių, todėl pastebėjus veikimo netobulumus, praneškite ir mes patobulinsime.