Sveiki, bene pats dažniausias klausimas: Kuris geriausias radarų detektorius, mes turime atsakymą ir manome nieko nenustebinsime, tai Genevo LT One Plus M - 2018/2019 metų radarų detektorių flagmanas. Tai yra patobulinta Genevo LT One Plus versija ir naujos kartos radio moduliu, su puikiu melagingų pranešimų filtravimu (iki 95% radio signalų išfiltravimu prarandant vos iki 5% jautrumo) ir tuo pačiu itin efektryviu K ir Ka bangos gaudymu, bei tikslia GPS duombaze kurioje yra informacija apie stacionarius greičio matuoklius, vidutinio greičio kameras kurios dar vadinamos sektorianais greičio matuokliais arba vidutinio greičio atkarpos matuokliais. Šis Genevo PLUS M modelis gali aptikti naujausius Gatso RT3 ir Gatso RT4 fotoradarus - etalonas visiems kitiems radarų gamintojams, nes iki šiol to nepadarė niekas. Genevo PLUS M modelis taip pat be vargo aptinka naujausius Multaradar CD/CT radarus ir net aktyvavus pačius stipriausius filtrus gaudymo atstumas siekia iki vieno kilometro. Be to, aptikęs šiuos radarus Genevo LT One Plus M praneša ne paprastu garsiniu pranešimu, o unikaliu "Gatso" ar "MR" pranešimu, tad vairuotojas daugeliu atveju gali būti tikras, kad signalas nėra klaidingas (klaidingų pranešimų pasitako itin retai). Jei ieškote pačio geriausio radarų detektoriaus kelionėms po Lietuvą ar Europą, Genevo LT One Plus M sukūrėme būtent Jums. Lietuvai specialiai pritaikytas modelis prie kurio dirba profesionalai turintys daugiau nei 10 metų patirtį ir didžiausią žinių bagažą sukaupę savo srities asai. Patikėkite, tai labai svarbu šių prekių kategorijoje.

Gatso ir MultaRadar CD/CT  arba Liaudiškai: Kas yra MultiRadarai?
Gatso RT ir MultaRadar CD/CT yra naujos kartos greičio matuokliai, galintys vienu metu tiksliai matuoti daugiau nei kelių automobilių greitį keliose eismo juostose ir įvairiomis kryptimis. Taipogi naujieji "Multiradarai" turi galimybę rinkti informaciją apie eismo intensyvumą, tikrina ar galioja TA ir Draudimas. Lyginant su klasikiniais radarais, Gatso RT ir MultaRadar CD/CT spinduliuotė yra labai silpna ir antena minimaliai spinduliuoja į šonus. Šie radarai veikia įprastai radio bangų principu, tačiau radijo bangų spinduliuotė yra unikali ir daugelio, net ir aukštos klasės radarų detektorių neaptinka šio tipo greičio matuoklių ir/arba suklaidina radarų detektorius. Gatso RT ir Multaradar CD/CT gali būti įrengti stacionariai įprastose fotoradarų dėžėse, pastatyti ant trikojo ar nepastebimai paslėpti nežymėtuose automobiliuose. Kaip žinia, garsieji VW CADDY jau baigė savo tarnavimo laiką, bet labai tikėta ir realu, kad juos pakeis naujos neforminės mašinos kuriose bus sumontuoti naujos kartos MR greičio matuokliai, tad su Genevo LT One Plus M modeliu Jūs perkate ateitį, kuri viena koja jau Lietuvoje.

Kur yra naudojami Gatso ir MultaRadar CD/CT radarai?
    -Slovakija
    -Austrija
    -Lenkija
    -Nyderlandai
    -Belgija
    -Prancūzija
    -Ispanija
    -Portugalija
    -Lietuva
    -Latvija
    -Didioji Britanija

Gatso RT ir Multaradar CD/CT radarai šiuo metu yra "ant bangos", todėl gali būti įrengti bet kuriuo metu bet kurioje valstybėje.


Tiksliausia GPS duombazė
Mūsų GPS duomenų bazę prižiūri didelis būrys entuziastų ir profesionalų iš visos Europos, todėl galime pasigirti tikslia ir dažnai atnaujinama duomenų baze (maždaug kas 1 mėnesį), kuri veikia visoje Europoje. GPS duomenų bazę sudaro sektoriniai / vidutinio greičio matuokliai, stacionarūs fotoradarai ir raudonos šviesos kameros.


Pagrindinės Genevo LT One Plus M savybės:
    -Mažiausias detektorius rinkoje
    -Malonus akiai raudonas ekranas
    -Populiariausių Lietuvos radarų gaudymo režimas
    -Klasikinių Europos radarų gaudymo režimas
    -Naujųjų Gatso RT3 ir RT4 radarų aptikimas
    -Didžiausias MultaRadar CD/CT (Multiradarų) aptikimo atstumas rinkoje
    -Neaptinkamas Radarų Detektorių skenerių (tai naudoja Estija, Latvija ir tai labai svarbu)
    -Legalus Lietuvoje nuo 2016m (Nelagalūs tik AntiRadarai)
    -Labai geras filtravimas su pavyzdiniu radarų gaudymo atstumu
    -Aklosios zonos ir Distronikų sistemų filtras
    -Efektyviausias melagingų pranešimų miesto režimas
    -Tiksliausia fotoradarų duombazė, veikianti visoje Europoje
    -Informatyvūs pranešimai apie vidutinio greičio matavimo atkarpas
    -Pranešimai ir meniu lietuvių kalba
    -Intuityvus meniu valdymas
    -Itin paprastas detektoriaus ir GPS duombazės atnaujinimo procesas
    -Neriboti ir nemokami GPS duombazės atnaujinimai internetu (Kitos šalys moka abonimentinį mokestį)
    -Neriboti ir nemokami programinės įrangos atnaujinimai internetu
    -Lazerinių greičio trikojų PoliScan FM1 matuoklių aptikimas esant tiesioginiam spinduliui į detektoriaus lazerio jutiklį, akį. 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis telefonu: 8-37-208164. El.paštas: uab@todesa.lt arba apsilankykite parduotuvėje Kaune, Jonavos g. 204a. Darbo laikas I-V: 9-18val. VI: 10-15val.

Prekės nuoroda: Genevo LT One Plus M

Video: Youtube kanalas

Kopijuoti tekstą komerciniams tikslams be GPSmeistras.lt sutikimo draudžiama.