KAS YRA MULTIRADARAI?

Multiradarai CD ir CT dirba K bangų ruože su itin mažu grįžtamuoju ryšiu ir turi plokščio profilio antenas, kurios spinduliuoja tik į šonus ir labai minimaliai. Todėl tokius radarus ir ypač naujos kartos Multiradarus labai sunku aptikti net ir aukščiausios klasės radarų detektoriams.Galima sakyti, kad Multiradarai yra neaptinkami, tačiau tik pačios rimčiausios klasės radarų detektoriai juos aptinka ir iš saugaus, tolimo atstumo. Bene vienintelis kokybiškas ir profesionalus detektorius yra Genevo One LT PLUS M aptinkantis ir Multaradar ir Gatso matuoklius.

Šie multiradarai yra įrengti praktiškai nepastebimai jokiais pigiais, EKO klasės detektoriais, tad galima sakyti, kad gerai Multiradarinius matuoklius matys labai mažai vairuotojų, tik turintys Genevo PLUS M modelį.

 

KUR NAUDOJAMI MULTIRADARAI?

MULTIRADAR (MR) Naudojai plačiai Vakarų šalyse, ypač mėgstama juos naudoti neforminėse mašinose, nes retas vairuotojas turi tokios klasės detektorių, kuris gebėtų juos matyti iš toliau ar iš vis sugebėtų juos aptikti. Lietuvoje taip pat yra pradedami naudoti didžiuosiuose miestuose, bet naudojami jau ir mažesniuose.