Klientams kyla klausimų kuo chirp sonaras skiriasi nuo paprasto, todėl trumpai apžvelgsime jų skirtumus. Chirp yra sudėtinga sonaro technologija, naudojama žvejyboje bei laivyboje.

 

Standartinis sonaras siunčia vieną dažnį per kartą. Ir per vieną kartą grįžta nedaug informacijos, su kuria galima dirbti, yra ribojamas aiškumas ir raiška.


 

Chirp sonaras užuot siuntęs tik vieną dažnį per kartą, siunčia nuolatinius dažnius nuo žemesnio iki aukštesnio. Tuomet chirp technologija interpretuoja šiuos dažnius individualiai, jiems grįžus. Dėl šios technologijos, gaunama daug įvairesnės ir daugiau informacijos, todėl atkuriamas daug aiškesnis bei didesnės raiškos vaizdas.


 

 

Chirp turi galią ir apdorojimo jautrumą pristatyti žymiai geresnės raiškos vaizdus, aiškesnius nei bet kokio standartinio sonaro. Patobulinta rezoliucija leidžia realiai atskirai pamatyti net mažas žuveles.


 

Chirp technologija taip pat padidina Garmin sonarų DownVü ir SideVü našumą ir aiškumą, tam kad teikti aiškiausius sonarinius vandens vaizdus.