Meniu
Prekių krepšelis

4K Vaizdo kamerų komplektas HD-CVI

4K-Vaizdo-kamerų-komplektas-HD-CVI
4K Vaizdo kamerų komplektas HD-CVI
679.00€
1060.00€
Be PVM: 561.16€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Lentynos išpardavimas

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Renkantis DAHUA gamyklos produkciją, Jūs galite būti ramūs, kad pasirinkote tinkamą produkciją, kurios programinį palaikymą, atnaujinimą turėsite ilgą laiką, nes tai ne vienadienis "kiniško NoName" išgalvotas Brendas ir pavadinimas, kurio servisu, garantiniu, atsarginėmis dalimis, programiniu atnaujinimu ir priežiūra niekas nesirūpina arba tai vyksta labai trumpą laiką. Mums pagrindinis kriterijus - kokybė, tad itin daug dėmesio skiriame į gamintojo požiūrį galutinio vartotojo atžvilgiu, kultūrą versle, progresą technologijoje, stabilumą rinkoje ir tęstinumą, todėl mes pasirinkome Dahua ne iš "religinių" paskatų ar tik verslo prizmės.

Mes, GPS meistras kolektyvas, patarsime kaip patiems pasijungti šį apsaugos kamerų komplektą, tačiau esant pageidavimui, galime sumontuoti ir viską paleisti darbui, kad Jums nereiktų niekuo rūpintis. Nesame tie, kurie tik parduoda - drąsiai kreipkitės jei turite klausimų, norite tinkamai pasirinkti ar bent suprasti kuo skiriasi vienos ar kitos technologijos kameros, įrašymo įrenginiai ir t.t.

Kokią įtaką turi Mpix dieną ar naktį, kiek svarbi kameros matrica, kokią optiką ir žinoma kokį įrašymo įrenginį pasirinkti pagal Jūsų poreikius, lūkesčius, biudžetą, o ne tik apkalbas ar nuogirdas.

Gal bandote išsiaiškinti į kurias aprašymo eilutes reikėtų atkreipti dėmesį ar kodėl dažnas aprašymas yra labai glaustas, o gamintojas nedetalizuoja kamerų techninės specifikacijos aprašymo - tikrai papasakosime. Jei norėsite kameras pasijungti patys - jokių problemų, meistrų mes Jums nepiršime ir esat poreikiui patarsime, kaip šiuo klausimu galite sutaupyti. Na ir svarbiausia tai, kad mes garantiją taikome, net jei įrangą pasijungsite patys, be mūsų meistrų.

Dahua įrenginiai turi kur kas išmanesnes ir technologiškai pažangesnes funkcijas skirtas būtent Jums, kurių dėka yra gerokai lengvesnis (o kitiems iš vis lengvas) įrenginio paleidimas darbui ir jo konfigūravimas - turint omenyje, kad tai profesionalios paskirties ir galimybių įranga. Galutiniam vartotojui palengvinta ir supaprastinta internetinio tinklo konfigūracija, tad nesunkiai patys su mūsų minimalia konsultacija šį įrašymo įrenginį paleisite darbui tiek namuose tiek savo mobiliajame telefone, kad gautumėte pranešimus ar galėtumėte atlikti įrašų peržiūrą.

Neminėsime tokių skambių frazių kaip: "Išmanusis", "3D filtrai", "Unikalūs logaritmai", "50% įrašų taupymas", "Įrašai tik judesio metu", "Išmanus vaizdo kodavimas", "nemokama telefono programėle", "judesio aptikimas" ir t.t... - visa tai yra savaime suprantama ir Dahua gamintojas jau seniai tai naudoja. Be to yra kur kas įdomesnių dalykų, labiau aktualių, labiau pažangių, bet apie viską geriau gyvai atsakysime, tad tik klauskite kas Jus domina ir Jums aktualu.

Išmanus DAHUA komplektas HD-CVI

PRO XVR iki 8Mpix / 8Mpix PRO Kameros 4vnt / 1TB HDD

 

Pagrindinės įrašymo įrenginio techninės savybės: 

  • 4 Vaizdo kamerų kanalai iki 8 Mpix / 4K raiškos
  • HDMI vaizdo išvestis iki 4K raiškos / VGA išvestis
  • 1TB HDD atminties diskas talpina apie 1sav. įrašo
  • Audio / Linijos kirtimas / daugybė IVS išmanių funkcijų

 

Pagrindinės vaizdo kamerų techninės savybės: 

  • 4K - 8Mpix raiška / PRO klasė / Naktinis pašvietimas iki 50 metrų
  • Labai didelio jautrumo šviesai matrica: 0,005LUX
  • Mikrofonas, Audio IN, PRO klasės optika

 

Galimi / trūkstami priedai pasirinktinai:

  • Laidai.