Meniu
Prekių krepšelis

Viofo A129+GPS registratorius

Viofo A129+GPS registratorius
Viofo A129+GPS registratorius
Viofo A129+GPS registratorius
Viofo A129+GPS registratorius
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Viofo A129+GPS registratorius
129.00€
179.00€
Be PVM: 106.61€
 • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Pranešti kai prekė bus prekyboje!

( Privatumo politika )

Geriausias kokybės ir kainos santykis! Tai unikalios formos vaizdo registratorius, kurio filmavimo kamera yra įmontuota apatinėje dalyje, tad Jūs galite registratorių tvirtinti pr.lango viršuje ant tamsėjančios juostos (nuo saulės) arba klijuoti tiesiog ant juodai taškuotos vietos (prie veidrodėlio) - tokiu būdu visas registratorius pasislėps po tamsėjančia juosta, o kamera vos vos matysis. Idealus sprendimas norintiems kiek mažiau demonstruoti savo registratorių (žiūrėti paskutines nuotraukas).

SONY STARVIS technologijos sensorius kurį naudoja tik aukščiausios klasės registratorių gamintojai siekiantys gaminti registratorius ne tik iš naujausių technologinių sprendimų, bet ir siekiant ilgaamžiškumo. Šis sensorius gerokai jautresnis šviesos srautui, tai reiškia, kad šis registratorius tamsiu paros metu, kuomet šviesos kiekis yra itin mažas - filmuos šviesiau ir geriau matys vaizdą, nes dėl unikalios matricos ir sistemos šio registratoriaus sensorius geriau "įgeria" šviesą.

Kondensatoriai vietoje baterijos, tai užtikrina patikimą darbą dingus maitinimui, o svarbiausias dėmesys - saugumas. Įprastos baterijos kurios montuojamos į registratorius karštą vasaros dieną stipriai įkaista, tokios baterijos gali ne tik "išsipūsti" bet ir užsidegti. Niekas nenorėtume automobilyje tokios staigmenos, todėl vietoje baterijų naudojamo didelės talpos kondensatoriai, kurie žiemos metu ženkliai geriau išlaiko energijos talpą, nei įprastos baterijos.

5Ghz WiFi duomenų perdavimo sistema. Kam tai reikalinga? Pasakysime paprastai, tai gerokai didesnio duomenų srauto WiFi dažnis. 5Ghz dažniu Jūs ženkliai greičiau galite atsiųsti norimą video įrašą, nei kad senuoju 2,4Ghz dažniu. Daugelis naujų telefonų šį dažnį jau turi, tad tai ne tik ateitis, bet ir dabartis.

Parkingo režimas. Kuomet užgesinus automobilį registratoriui paliekamas 12V maitinimas (pastovus maitinimas), po kurio laiko matydamas, kad vaizdas nesikeičia - persijungia į parkingo režimą t.y. visą aplinką stebi ir yra aktyvus G-Sensor (judesio/smūgio daviklis). Jei registratorius mato savo vaizde judėjimą - pradeda įrašą. Jei į mašiną kas atsirenks, suveiks G-Sensor ir bus tas laikas įrašytas. Jei norite detaliau sužinoti apie šią sistemą ir logoritmą, susisiekite su mumis ir papasakosime detaliau visus niuansus, pliusus ir minusus.

GPS imtuvas yra įmontuotas į laikiklį.

Galimas CLP filtras. Tai poliarizuoto stiklo filtras kuris mažina ir slopina stiprius šviesos (ir saulės) atspindžius. Neretai pastebime ir patys, kaip priekyje mašina mus nuo saulės spindulių akina arba kaip mūsų priekiniame lange stipriai atsispindi automobilio panelė, grotelės ir kiti panelėje įtaisyti prietaisai. Tad šis filtras visus šiuos atspindžius slopina, o visa tai skirta tam - kad dar geriau ir aiškiau būtų matomas filmuojamas vaizdas. Juk norime filmuoti kelią, eismo dalyvius, o ne stikle esančius atspindžius.

Įrašo apsaugos mygtukas. Tai itin aktualu vairavimo mokykloms, instruktoriams, viešojo transporto vairuotojams ir kitiems vairuotojams, kurie nori užfiksuotą vaizdą ar nufilmuotą situaciją apsaugoti nuo perrašymo. Mygtukas veikia bevieliu ryšiu su vaizdo registratoriumi, tad paspaudus mygtuką - video failas bus perkeltas į kitą aplinką ir apsaugos nuo ištrynimo greitu metu.

Ciklinis vaizdo įrašas. Šis vaizdo registratorius atlieka įrašus cikliniu principu. Atliekami neilgos trukmės įrašai ir vienas po kito, kaupiami į atminties kortelę, kuomet kortelė užpildoma - seniausias įrašas trinamas ir vietoj to rašomas naujas failas. Taip Jūs visad turėsite naujausius savo kelionės įrašus, o visa jų trukmė priklausys nuo Jūsų pasirinktos, įdėtos ir naudojamos atminties kortelės talpos.

Pagrindinės savybės:
 

 • Full HD raiškos (1920 x 1080P ir 60fps) vaizdo ir garso įrašymas

 • Objektyvas F1.6 diafragmos reikšmės (itin šviesus) ir 7 stiklo elementų optika

 • Apžvalgos kampas 140°

 • WiFi ryšys 2,4Ghz ir didelio duomenų perdavimo spartos 5GHz

 • 2.0" LCD ekranas

 • Sony Starvis sensorius (matrica) 2,13Mpix kuris tamsiu paros metu filmuos ženkliai geriau

 • Vietoje baterijų naudojami kondensatoriai, tad nėra rizikos, kad baterijos išsipūs, užsidegs ar neteks talpos šaltu metu.

 • Palaikomos Micro SD kortelės net iki 256GB

 • Judesio aptikimas iš vaizdo pasikeitimo pagal specialų logoritmą.

 • Parkavimo režimas kurio metu fiksuoja vaizde matomą judesį ar pradeda įrašą esant smūgiui į Jūsų automobilį.

 • Palaikomas GPS imtuvas kuris fiksuoja Jūsų važiavimo greitį ir vietovės koordinates (komplektacijoje)

 • Galimas poliarizuotas filtras kuris slopina stiprius saulės atspindžius matomus ant pr.stiklo (Įsigyjama papildomai)

 • Lengvai nusiima nuo savo laikiklio.

Registratorius
Kameros sensoriusSony STARVIS™ CMOS
Vaizdo raiška1080p - 2Mpix
Maksimali MicroSD talpa256 GB
Meniu kalbosAnglų, Rusų, Prancuzų, Kinų, Slovenų
Matymo kampas priekyje140°
Matymo kampas galeNėra
Maitinimo įtampa12-24 V
Smūgio jutiklisYra
MikrofonasYra
Parkavimo režimasYra su TimeLapse
WiFi bevielis ryšysYra
Laikiklio tvirtinimas prie langoDvipusis lipnus padukas 3M
Registratoriaus tvirtiniams prie laikiklioFiksacinis su maitinimu registratoriui
Poliarizuotas filtrasYra (Įsigyjama papildomai)
Radarų detektoriusNėra
Valdymas balsuNėra
Kelio / Eismo analizavimasNėra
Valdymas telefonuViofo programele
KomplektacijaVaizdo registratorius, Laikiklis su GPS pries stiklo 3M, lipdukas pries stiklo su laikikliu, Automobilinis įkroviklis su USB jungtimis, Mini USB kabelis, Vartotojo vadovas, Garantijos kortelė
4G LTE ModulisNėra
Apsauga nuo iškrovimoTaip, įsigyjama papildomai
Cloud: nuotolinis serverisNėra
Dydis, mm84 X 50 X 40
Ekranas2 coliai LCD
Energijos palaikymasKondensatorius
GPS imtuvasYra
Įrašo failo apsaugaTaip. Mygtuko paspaudimu
Judesio aptikimasYra
Kadrai per sekundę / FPS1920 x 1080 / 60 FPS
Kamerų kiekis1

Viofo A129 registratoriaus įrašas dieną ir naktį

A129 Registratoriaus apžvalga. Šiame video rodomas Viofo A129 DUO modelis. Vizualiai ir fiziškai jis toks pat kaip A129 be galinės kameros.