Meniu
Prekių krepšelis

Prekių pristatymo informacija ir atsiskaitymo būdai

Atsiskaitymas už prekes
 

 

 • Elektroninė bankininkystė. Už savo pirkinius iš karto galite atsiskaityti naudodamiesi elektronine bankininkyste. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, būsite nukreipti į Opau mokėjimų sistemą, per kurią galėsite atsiskaityti su savo naudojama bankininkyste.
 • Išankstinės sąskaitos apmokėjimas. Pasirinkus išankstinės sąskaitos apmokėjimo opciją, į Jūsų e. paštą bus atsiųsta suformuota sąskaita apmokėjimui. Tokiu atveju mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti sąskaitos faktūros numerį.
 • Perlas/Maxima kasos. Atlikus užsakymą į savo el. paštą gausite sąskaitą faktūrą, kurią parodžius Perlas arba Maxima kasoje galėsite apmokėti už savo pirkinius. Už paslaugą Perlas/Maxima kasos gali taikyti papildomą mokestį.
 • Kurjeris. Pristatymo metu galite atsiskaityti už savo pirkinius kurjeriui banko kortele arba grynaisiais pinigais.
 • Paštomatas. Kurjeriui pristačius prekes į Jums patogiausią paštomatą, už pirkinius galite atsiskaityti banko kortele.
 • Lizingas. Jūsų patogumui už pirkinius galite atsiskaityti AS Inbank filialo (Mokilizingo) pagalba. Perkant internetu sutartis sudaroma nuotoliniu būdu. Siūlome 3 arba 10 mėnesių lizingą be jokio pabrangimo! 
  1. Remiantis vartojimo kredito įstatymu, vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos nuo 22:00 iki 7:00 val.
  2. Vartojimo kredito sutartis negali būti sudaroma su jaunesniu kaip 18 metų asmeniu.


 

Pristatymo informacija


Jūsų užsakymas gali būti pristatytas šiais būdais:
 

 

 • Venipak kurjeriu. Pasirinkus šį pristatymo būdą Jūsų užsakymas bus pristatytas per 1-3 d.d. Jums nereikia net išeiti iš namų - kurjeris siuntą pristatys Jums tiesiai į rankas

 • LP Express paštomatu. Tai galimybė savo užsakymą atsiimti Jums patogiausioje vietoje. Tiesiog išsirinkite Jums artimiausią paštomatą ir kurjeris siuntą pristatys per 1 -3 d.d.

 • Pirkėjas prekes atsiims pats, atvykęs į GPSMeistro parduotuvę, adresu Jonavos g. 204a, Kaunas.

 • Siuntos autobusais. Tai viena greičiausių užsakymo pristatymo galimybių! Pasirinkus šį būdą, Jūsų siunta bus pristatyta į miesto autobusų stotį per 1 - 2 d.d.

 

Jei turite klausimų/neaiškumų, ar norite, jog užsakymas būtų pristatomas kitokiu būdu, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: vadyba@todesa.lt       

Numatomas (nestandartinis) pristatymo terminas gali būti nurodomas prekės aprašyme. Jei tokios informacijos ten nerasite, prekės pagal nutylėjimą bus pristatytos per 1-3 darbo dienas. Taip pat, jei  prekės šiuo metu sandėlyje nėra, galima pristatymo trukmė nuo 5 iki 30 dienų.