Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai

15 vas. Mobili DAHUA IP vaizdo kamerų ekspozicija, paroda ir konsultacija. Atvykimas į objektą.
admin 0 2354
Dahua gamintojo vaizdo stebėjimo kamerų įrangos ekspozicija ir paroda Jūsų namuose, sodyboje, ūkyje ar bet kur, kur tik žadate įrenginėti vaizdo kamerų sistemą.  Šią unikalią paslaugą galime pasiūlyti vieninteliai Lietuvoje, vieninteliai Pabaltijo šalyse, o gal ir Europoje.Išsikvietus pas save šią paslaugą, Jūs savo akimis ir savo teritorijoje maty..
27 saus. IP vaizdo stebėjimo kameros, WiFi bevielė kamera, apsaugos kamerų komplektai. Kokią stebėjimo kamerą rinktis?
admin 0 3681
Kokią vaizdo stebėjimo kamerą rinktis?Apsaugos vaizdo kamerų komplektas, kokia kamerų kaina su montavimu?Man reikia kamerų, ką galite pasiūlyti?Noriu sužinoti keletos kamerų komplekto kainaKiek kainuoja apsaugos kamerų sistema su montavimu ?Tokie ir panašūs klausimai yra kiekvieną dieną. Iš vienos pusės smagu, kad mus kalbina, lanko, sulaukiame kie..
26 saus. Kaip pasijungti pačiam Dahua IP kameras prie NVR įrašymo įrenginio.
0 703
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų DAHUA IP vaizdo kamerų sistemą pasileisti patiems.1. Dahua įrašymo įrenginio išpakavimas ir komplektacija. Šiame video rodomas 41xx modelis ir skirtas tik..
19 spal. Perimetro apsauga pas vaizdo stebėjimo kameras
0 329
Visi esame įpratę, kad kamera yra kamera t.y. akis kuris mato ir nieko daugiau nedaro. Tiesa senos kameros turėdavo "Motion Detect" (judesio aptikimas), tačiau tai senoviškas, glušas reikalas, kuris praneša apie bet ką, jei tik kas vaizde sujuda. Visa tai atgyvenę, kaip ir analoginė televizija, kaip seni TV, seni vaizdo grotuvai VHS ir t.t. Tad pak..
18 spal. Kas yra DORI standartas vaizdo kamerų aprašymuose?
0 373
Bene vienas iš pirmų klausimų perkant vaizdo stebėjimo kamerą: kiek ji mato? Na jei klausimas tik toks, tai mato ir mėnulį, tad beribis matymas, tačiau žinoma paklausti norėjo kiek toli mes įžiūrėsime... Čia vėlgi klausimas: ką norime įžiūrėti ir iš kokio atstumo? Tad šitą temą mes ir panagrinėsime.Viena iš esminių taisyklių kurią visi perkantys tu..
14 spal. AI technologijos: WizSense ir WizMind
0 270
Išmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Dahua Technology sukūrė produktų grupę su integruotomis AI (dirbtinio intelekto) išmaniosiomis funkcijomis. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis AI funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto ..
15 saus. Geriausias Radarų Detektorius rinkoje
0 1240
Sveiki, bene pats dažniausias klausimas: Kuris geriausias radarų detektorius, mes turime atsakymą ir manome nieko nenustebinsime, tai Genevo LT One Plus M - 2018/2019 metų radarų detektorių flagmanas. Tai yra patobulinta Genevo LT One Plus versija ir naujos kartos radio moduliu, su puikiu melagingų pranešimų filtravimu (iki 95% radio signalų išfilt..
15 saus. Lazerinis greičio matuoklis trikojis PoliScan Fm1
admin 0 2023
PoliScan FM1 naujos kartos trikojis, lazeriniai greičio matuokliai veikiantys lazeriniu skeneriu principu LIDAR - kas tai, kaip tai veikia ir kodėl lazerinius matuoklius reiktų išskirti nuo visų kitų esamų greičio matavimo įrenginių.Šie matuokliai užima itin mažą rinkos dalį, tačiau be abejonės tema aktuali, tad nusprendėme šiek tiek papasakoti api..
15 saus. Kaip veikia AI?
0 441
Išmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis DI (dirbtinio intelekto) funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto priemones, skiriamasias juostas kelyje, kelio ženklus. Tačiau pažangiausios integruoto..
15 saus. PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas
0 457
Dahua HDCVI PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas Nuolat ir sparčiai atsinaujinantis, lyderiaujantis HDCVI technologijų rinkoje ‘’Dahua Technology’’ gamintojas visuomet suteikia vartotojams galimybę mėgautis dar geresne, išskirtine raiška bei išskirtinai patogesniu produktų valdymu. Šį kartą, gamintojas pristato naują, itin lengvo naudoj..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 20 (2 puslapių)