Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai

15 saus. Patarimai kaip nesudaužyti drono
0 31
Skraidymas saugiai, žinant savo ribas bei suprantant kaip veikia Jūsų dronas yra būtini dalykai fiksuojant vaizdus iš oro. Dauguma avarijų, patalpintų Youtube galima buvo išvengti imantis paprastų saugumo priemonių. Žemiau aptarsime 15 paprastų veiksmų, kurie padės užkirsti kelią dronų avarijoms. Prieš skrendant nauju dronu pirmąjį kartą, bent porą..
15 saus. Pristatytas naujasis Mavic 2
0 15
Pasak DJI atstovų, kompanijos svajonė buvo sukurti droną, kuriame susivienija inžinerija, technologijos bei oro fotografo poreikiai. Droną, kuris įkūnyja DJI būdingas, pažengusias technologijas ir gali iš naujo apibrėžti oro fotografijos galimybes. Sukurdami Mavic 2, jie išpildė šią svajonę.Rinką sudrebino naujasis DJI Mavic 2, kuris išleistas net ..
15 saus. RAM laikikliai profesionaliam naudojimui
0 16
Įsikūrusi Sietle, Ram-Mounts gamina įvairių tipų tvirtinimo įrangą – įrangą tvirtinimui mašinose, valtyse, orlaiviuose, karinės technikos mašinose, sandėliuose ir ne tik. Ram siūlo maždaug 5 tūkstančius produktų, produktai gaminami Jungtinėse Valstijose. Tai tikra amerikietiška sėkmės istorija. Viskas buvo pradėta kukliai, rūsyje, prieš daugiau nei..
15 saus. DJI Inspire 2 - dronas profesionalams
0 18
Sveiki, turbūt retas kuris domisi dronais ir nežino DJI pasaulinės kompanijos, kuri užima absoliučią rinkos daugumą jau eilę metų iš eilės. Tokie garsūs produktai kai Mavic, Phantom girdėti daugeliui, tačiau Inspire girdėjo ne visi, o tai vistik vienas iš rinkos flagmanų skirtų profesionaliam naudojimui. Tad šį kartą pabandysime apžvelgti pagrindin..
15 saus. Geriausias Radarų Detektorius rinkoje
0 24
Sveiki, bene pats dažniausias klausimas: Kuris geriausias radarų detektorius, mes turime atsakymą ir manome nieko nenustebinsime, tai Genevo LT One Plus M - 2018/2019 metų radarų detektorių flagmanas. Tai yra patobulinta Genevo LT One Plus versija ir naujos kartos radio moduliu, su puikiu melagingų pranešimų filtravimu (iki 95% radio signalų išfilt..
15 saus. Lazerinis greičio matuoklis
0 20
Lazeriniai greičio matuokliai ant trikojų - kas tai, kaip tai veikia ir kodėl lazerinius matuoklius reiktų išskirti nuo visų kitų esamų greičio matavimo įrenginių.Šie matuokliai užima itin mažą rinkos dalį, tačiau be abejonės tema aktuali, tad nusprendėme šiek tiek papasakoti apie jų veikimo principą.Vien žodis "Lazeris" turėtų leisti suprasti, kad..
15 saus. Kaip veikia AI?
0 9
šmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis DI (dirbtinio intelekto) funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto priemones, skiriamasias juostas kelyje, kelio ženklus. Tačiau pažangiausios integruotos..
15 saus. PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas
0 19
Dahua HDCVI PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas Nuolat ir sparčiai atsinaujinantis, lyderiaujantis HDCVI technologijų rinkoje ‘’Dahua Technology’’ gamintojas visuomet suteikia vartotojams galimybę mėgautis dar geresne, išskirtine raiška bei išskirtinai patogesniu produktų valdymu. Šį kartą, gamintojas pristato naują, itin lengvo naudoj..
15 saus. Lazeriniai matuokliai PoliScan FM1. Apie ką rašo spauda?
admin 0 17
Šiandiena publikuotas įdomus ir plačios aprėbties straipsnis laikraštyje "Kauno Diena" , kuriame kalbama apie automatinius greičio matuoklius PoliScan FM1. Akivaizdu, kad žurnalistė tikrai skyrė tam daug laiko, palietė daugybę temų, momentų ir detalių, tad straipsnis iš tiesų plačios apimties.Tačiau vairuotojams labiausiai įdomi temos dalis - triko..
15 saus. Dahua IP kamerų patarimai bei pamokos
admin 0 28
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų DAHUA IP vaizdo kameras pasileisti patiems.IP vaizdo kamerų komplektai: nuoroda IP vaizdo kameros: nuorodaIP vaizdo kamerų įrašymo įrenginiai: nuoroda Detalesnės konsultacijos m..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 21 (3 puslapių)