Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai RSS Feed

09 liep. Kaip išsirinkti vejos robotą
0 20
Robotai vejapjovės yra vis labiau populiarėjantis sprendimas, kuris leidžia sutaupyti laiko ir pastangų, reikalingų vejos priežiūrai. Tačiau prieš perkant tokį įrenginį, svarbu suprasti, kokie yra pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime visus svarbiausius aspektus, kurie padės jums išsirinkti..
28 birž. EcoFlow Wave: Nešiojamų Oro Kondicionierių ateitis
0 55
    Kylant oro temperatūrai poreikis turėti efektyvų ir patogų vėsinimo sprendimą tampa vis svarbesnis. Nors yra daugybė tradicinių oro kondicionierių, nešiojami oro kondicionieriai tampa vis populiaresni dėl jų mobilumo ir patogumo. Vienas iš tokių prietaisų, kuris šiuo metu susilaukia didelio dėmesio, yra EcoFlow Wave.  Šiame straipsnyje išsamiai..
12 birž. Ecoflow blade vejapjovė. Naujos kartos vejos robotas
0 77
  EcoFlow BLADE Robotic Lawn Mower yra pažangus ir novatoriškas robotas, skirtas vejai pjauti, kuriame įdiegta daugybė modernių funkcijų, užtikrinančių efektyvų ir tikslų darbą. Šis įrenginys suteikia galimybę turėti puikiai prižiūrimą veją be didelių pastangų.   Pagrindinės savybės:Automatinis veikimas: EcoFlow BLADE veikia visiškai autonomiškai, ..
30 geg. IP reikšmės
0 25
IP (Ingress Protection) - tai yra elektrotechnikos atsparumo reikšmių sistema, klasifikuojanti įrenginius pagal jų atsaparumą kietosioms dalelėms ir vandeniui. Ši sistema yra patvirtina tarptautiniu standartu IEC 60529. Šis tarptautinis ženklinimas sudarytas iš (IP) ir dviejų skaičių. Pirmas skaičius nurodo daikto atsparumą kietosioms dalelėms, ant..
01 kov. Ecoflow Delta Max - mobilus elektros energijos šaltinis iškyloms ar sodybai
0 29
 Nesusidūrusiems, "DeltaMax" yra nešiojama elektrinė - iš esmės didžiulė baterija ir keitiklis, kurie buvo įdėti į korpusą kartu su saulės valdikliu ir kintamosios / nuolatinės srovės įkrovikliu. "Delta Max" gali būti naudojama viskam, pradedant šaldytuvo ir kitos buitinės technikos maitinimu dingus elektrai, puikiu pagalbininku stovyklaujant, a..
15 vas. Mobili DAHUA IP vaizdo kamerų ekspozicija, paroda ir konsultacija. Atvykimas į objektą.
admin 2 50284
Dahua gamintojo vaizdo stebėjimo kamerų įrangos ekspozicija ir paroda Jūsų namuose, sodyboje, ūkyje ar bet kur, kur tik žadate įrenginėti vaizdo kamerų sistemą.  Šią unikalią paslaugą galime pasiūlyti vieninteliai Lietuvoje, vieninteliai Pabaltijo šalyse, o gal ir Europoje.Išsikvietus pas save šią paslaugą, Jūs savo akimis ir savo teritorijoje maty..
14 vas. Saulės elektrinė. Kokio tipo saulės modulius pasirinkti? N-tipas ar P-tipas?
0 72
Vis daugiau gyventojų renkasi tvaresnę, pigesnę saulės energiją. Kadangi tai dar palyginti nauja sriti, apie ją neretai stinga informacijos. Pavyzdžiui, kokio tipo saulės modulius rinktis yra geriausia N-tipo ar P-tipo? Apie tai šiandien ir pakalbėsime. P tipo ir N tipo saulės elementai:Visi kristalinio silicio saulės elementai yra pagaminti naudoj..
29 birž. Kodėl GENEVO ONE M serijos detektoriai sunkiai aptinka lazerinius matuoklius (trikojus) Poliscan FM1?
admin 0 2204
Sveiki, turbūt visi be išimties pastebėjo, kad radarų detektoriai Genevo ONE M ir Genevo ONE PLUS M pradėjo itin silpnai aptikti lazerinius greičio matuoklius Poliscan FM1, kurie veikia LIDAR principu. Tad atvirai apie tai ir pakalbėsime... Visų pirma turėkime mintyje, kad detektorių pamatinis ir pagrindinis darbas yra radio banginės sistemos, o ne..
22 birž. Geriau su naktiniu pašvietimu ar be jo? LED ar Infrared naktinis pašvietimas? Patestuokime IP stebėjimo kameras nakties metu.
0
Sveiki, perkant vaizdo stebėjimo ar apsaugos kameras, pirmi dažniausi klausimai yra:1. Kiek Mpix raiškos turi? 2. Kiek mato? t.y. kiek pašviečia naktinis pašvietimas?Abu klausimai suprantami, tačiau žvelgiant iš šių dienų technologinio pažangumo, galimybių, vertėtų apie šiuos du klausimus žinoti kur kas daugiau, tad glaustai atsakome į minėtus du k..
13 birž. Dahua IP vaizdo stebėjimo kamerų palyginimas išjungus naktinius pašvietimus. Full Color režimu nakties metu
0 10
Sveiki, šiame straipsnyje suteiksime unikalų IP vaizdo kamerų palyginimą prie vienodų sąlygų tuo pačiu metu. Mes nekalbėsime apie vaizdo detalumą, tad visi stop kadrai ir jų nuotraukos bus sumažintos raiškos, tačiau mes kalbėsime apie kamerų jautrumą šviesai, kuris aprašymuose yra nurodomas LUX mato vienetu. Kuo LUX yra nurodyta mažiau, tuo kamera ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 30 (3 puslapių)