Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai RSS Feed

14 vas. Saulės elektrinė. Kokio tipo saulės modulius pasirinkti? N-tipas ar P-tipas?
0 15
Vis daugiau gyventojų renkasi tvaresnę, pigesnę saulės energiją. Kadangi tai dar palyginti nauja sriti, apie ją neretai stinga informacijos. Pavyzdžiui, kokio tipo saulės modulius rinktis yra geriausia N-tipo ar P-tipo? Apie tai šiandien ir pakalbėsime. P tipo ir N tipo saulės elementai:Visi kristalinio silicio saulės elementai yra pagaminti naudoj..
29 birž. Kodėl GENEVO ONE M serijos detektoriai sunkiai aptinka lazerinius matuoklius (trikojus) Poliscan FM1?
admin 0 1962
Sveiki, turbūt visi be išimties pastebėjo, kad radarų detektoriai Genevo ONE M ir Genevo ONE PLUS M pradėjo itin silpnai aptikti lazerinius greičio matuoklius Poliscan FM1, kurie veikia LIDAR principu. Tad atvirai apie tai ir pakalbėsime... Visų pirma turėkime mintyje, kad detektorių pamatinis ir pagrindinis darbas yra radio banginės sistemos, o ne..
22 birž. Geriau su naktiniu pašvietimu ar be jo? LED ar Infrared naktinis pašvietimas? Patestuokime IP stebėjimo kameras nakties metu.
0
Sveiki, perkant vaizdo stebėjimo ar apsaugos kameras, pirmi dažniausi klausimai yra:1. Kiek Mpix raiškos turi? 2. Kiek mato? t.y. kiek pašviečia naktinis pašvietimas?Abu klausimai suprantami, tačiau žvelgiant iš šių dienų technologinio pažangumo, galimybių, vertėtų apie šiuos du klausimus žinoti kur kas daugiau, tad glaustai atsakome į minėtus du k..
13 birž. Dahua IP vaizdo stebėjimo kamerų palyginimas išjungus naktinius pašvietimus. Full Color režimu nakties metu
0 10
Sveiki, šiame straipsnyje suteiksime unikalų IP vaizdo kamerų palyginimą prie vienodų sąlygų tuo pačiu metu. Mes nekalbėsime apie vaizdo detalumą, tad visi stop kadrai ir jų nuotraukos bus sumažintos raiškos, tačiau mes kalbėsime apie kamerų jautrumą šviesai, kuris aprašymuose yra nurodomas LUX mato vienetu. Kuo LUX yra nurodyta mažiau, tuo kamera ..
15 vas. Mobili DAHUA IP vaizdo kamerų ekspozicija, paroda ir konsultacija. Atvykimas į objektą.
admin 2 48988
Dahua gamintojo vaizdo stebėjimo kamerų įrangos ekspozicija ir paroda Jūsų namuose, sodyboje, ūkyje ar bet kur, kur tik žadate įrenginėti vaizdo kamerų sistemą.  Šią unikalią paslaugą galime pasiūlyti vieninteliai Lietuvoje, vieninteliai Pabaltijo šalyse, o gal ir Europoje.Išsikvietus pas save šią paslaugą, Jūs savo akimis ir savo teritorijoje maty..
27 saus. Kokią kamerą rinktis? IP ar WiFi kameros, kokie skirtumai? 4G su SIM ar kamera su baterija? Pliusai ir minusai
admin 0 8622
Kokią vaizdo stebėjimo kamerą rinktis?Apsaugos vaizdo kamerų komplektas, kokia kamerų kaina su montavimu?Man reikia kamerų, ką galite pasiūlyti?Noriu sužinoti keletos kamerų komplekto kainaKiek kainuoja apsaugos kamerų sistema su montavimu ?Tokie ir panašūs klausimai yra kiekvieną dieną. Iš vienos pusės smagu, kad mus kalbina, lanko, sulaukiame kie..
26 saus. Kaip pasijungti pačiam Dahua IP kameras prie NVR įrašymo įrenginio.
0 1839
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų DAHUA IP vaizdo kamerų sistemą pasileisti patiems.1. Dahua įrašymo įrenginio išpakavimas ir komplektacija. Šiame video rodomas 41xx modelis ir skirtas tik..
19 spal. Perimetro apsauga pas vaizdo stebėjimo kameras
0 1652
Visi esame įpratę, kad kamera yra kamera t.y. akis kuris mato ir nieko daugiau nedaro. Tiesa senos kameros turėdavo "Motion Detect" (judesio aptikimas), tačiau tai senoviškas, glušas reikalas, kuris praneša apie bet ką, jei tik kas vaizde sujuda. Visa tai atgyvenę, kaip ir analoginė televizija, kaip seni TV, seni vaizdo grotuvai VHS ir t.t. Tad pak..
18 spal. Kas yra DORI standartas vaizdo kamerų aprašymuose?
0 1223
Bene vienas iš pirmų klausimų perkant vaizdo stebėjimo kamerą: kiek ji mato? Na jei klausimas tik toks, tai mato ir mėnulį, tad beribis matymas, tačiau žinoma paklausti norėjo kiek toli mes įžiūrėsime... Čia vėlgi klausimas: ką norime įžiūrėti ir iš kokio atstumo? Tad šitą temą mes ir panagrinėsime.Viena iš esminių taisyklių kurią visi perkantys tu..
14 spal. AI technologijos: WizSense ir WizMind
0 645
Išmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Dahua Technology sukūrė produktų grupę su integruotomis AI (dirbtinio intelekto) išmaniosiomis funkcijomis. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis AI funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 24 (3 puslapių)