Meniu
Prekių krepšelis

Radarų detektorius, trikojis, Neforminė policijos mašina. RSS Feed

Info apie detektorius

29 birž. Kodėl GENEVO ONE M serijos detektoriai sunkiai aptinka lazerinius matuoklius (trikojus) Poliscan FM1?
admin 0 2204
Sveiki, turbūt visi be išimties pastebėjo, kad radarų detektoriai Genevo ONE M ir Genevo ONE PLUS M pradėjo itin silpnai aptikti lazerinius greičio matuoklius Poliscan FM1, kurie veikia LIDAR principu. Tad atvirai apie tai ir pakalbėsime... Visų pirma turėkime mintyje, kad detektorių pamatinis ir pagrindinis darbas yra radio banginės sistemos, o ne..
15 saus. Geriausias Radarų Detektorius rinkoje
0 3128
Sveiki, bene pats dažniausias klausimas: Kuris geriausias radarų detektorius, mes turime atsakymą ir manome nieko nenustebinsime, tai Genevo LT One Plus M - 2018/2019 metų radarų detektorių flagmanas. Tai yra patobulinta Genevo LT One Plus versija ir naujos kartos radio moduliu, su puikiu melagingų pranešimų filtravimu (iki 95% radio signalų išfilt..
15 saus. Lazerinis greičio matuoklis trikojis PoliScan Fm1
admin 0 5031
PoliScan FM1 naujos kartos trikojis, lazeriniai greičio matuokliai veikiantys lazeriniu skeneriu principu LIDAR - kas tai, kaip tai veikia ir kodėl lazerinius matuoklius reiktų išskirti nuo visų kitų esamų greičio matavimo įrenginių.Šie matuokliai užima itin mažą rinkos dalį, tačiau be abejonės tema aktuali, tad nusprendėme šiek tiek papasakoti api..
10 saus. Kas yra Multiradar greičio matuokliai?
0 1122
KAS YRA MULTIRADARAI?Multiradarai CD ir CT dirba K bangų ruože su itin mažu grįžtamuoju ryšiu ir turi plokščio profilio antenas, kurios spinduliuoja tik į šonus ir labai minimaliai. Todėl tokius radarus ir ypač naujos kartos Multiradarus labai sunku aptikti net ir aukščiausios klasės radarų detektoriams.Galima sakyti, kad Multiradarai yra neaptinka..
03 saus. Svarbus GENEVO detektorių programinis atnaujinimas
admin 0 1991
GENEVO yra vienintelis rinkoje, kuris taip reguliariai naujina savo radarų detektorius Europoje ir žinoma Lietuvoje. Nuolat tobulinamas radarų detektoriaus taip, kad patiems mums būtų malonu jį naudoti automobilyje. 2021-iesiems metams paruošėme didelį programinį atnaujinimą, kuriame smarkiai patobulintas klaidingų pranešimų filtravimas ir visa pro..
18 lapkr. Lazeriniai matuokliai PoliScan FM1. Apie ką rašo spauda?
admin 0 1219
Šiandiena publikuotas įdomus ir plačios aprėbties straipsnis laikraštyje "Kauno Diena" , kuriame kalbama apie automatinius greičio matuoklius PoliScan FM1. Akivaizdu, kad žurnalistė tikrai skyrė tam daug laiko, palietė daugybę temų, momentų ir detalių, tad straipsnis iš tiesų plačios apimties.Tačiau vairuotojams labiausiai įdomi temos dalis - triko..
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)