Meniu
Prekių krepšelis

Vaizdo kameros

Informacija apie vaizdo kameras

27 saus. IP vaizdo stebėjimo kameros, WiFi bevielė kamera, apsaugos kamerų komplektai. Kokią stebėjimo kamerą rinktis?
admin 0 3725
Kokią vaizdo stebėjimo kamerą rinktis?Apsaugos vaizdo kamerų komplektas, kokia kamerų kaina su montavimu?Man reikia kamerų, ką galite pasiūlyti?Noriu sužinoti keletos kamerų komplekto kainaKiek kainuoja apsaugos kamerų sistema su montavimu ?Tokie ir panašūs klausimai yra kiekvieną dieną. Iš vienos pusės smagu, kad mus kalbina, lanko, sulaukiame kie..
26 saus. Kaip pasijungti pačiam Dahua IP kameras prie NVR įrašymo įrenginio.
0 709
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų DAHUA IP vaizdo kamerų sistemą pasileisti patiems.1. Dahua įrašymo įrenginio išpakavimas ir komplektacija. Šiame video rodomas 41xx modelis ir skirtas tik..
19 spal. Perimetro apsauga pas vaizdo stebėjimo kameras
0 337
Visi esame įpratę, kad kamera yra kamera t.y. akis kuris mato ir nieko daugiau nedaro. Tiesa senos kameros turėdavo "Motion Detect" (judesio aptikimas), tačiau tai senoviškas, glušas reikalas, kuris praneša apie bet ką, jei tik kas vaizde sujuda. Visa tai atgyvenę, kaip ir analoginė televizija, kaip seni TV, seni vaizdo grotuvai VHS ir t.t. Tad pak..
14 spal. AI technologijos: WizSense ir WizMind
0 274
Išmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Dahua Technology sukūrė produktų grupę su integruotomis AI (dirbtinio intelekto) išmaniosiomis funkcijomis. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis AI funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto ..
15 saus. Kaip veikia AI?
0 445
Išmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis DI (dirbtinio intelekto) funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto priemones, skiriamasias juostas kelyje, kelio ženklus. Tačiau pažangiausios integruoto..
15 saus. PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas
0 464
Dahua HDCVI PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas Nuolat ir sparčiai atsinaujinantis, lyderiaujantis HDCVI technologijų rinkoje ‘’Dahua Technology’’ gamintojas visuomet suteikia vartotojams galimybę mėgautis dar geresne, išskirtine raiška bei išskirtinai patogesniu produktų valdymu. Šį kartą, gamintojas pristato naują, itin lengvo naudoj..
15 saus. Dahua IP kamerų patarimai bei pamokos
admin 0 2006
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų pasileisti DAHUA IP vaizdo kameras. IP vaizdo kamerų komplektai:   nuoroda ..
04 rugp. Dahua HD-CVI patarimai ir instrukcijos
0 597
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų DAHUA HD-CVI vaizdo apsaugos sistemą pasileisti patiems.Detalesnės konsultacijos mūsų klientams suteikiamos el.paštu: uab@todesa.lt HD-CVI komplektai: nuorodaHD-CVI kameros: nuo..
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)