Meniu
Prekių krepšelis

Vaizdo kameros RSS Feed

Informacija apie vaizdo kameras

22 birž. Geriau su naktiniu pašvietimu ar be jo? LED ar Infrared naktinis pašvietimas? Patestuokime IP stebėjimo kameras nakties metu.
0
Sveiki, perkant vaizdo stebėjimo ar apsaugos kameras, pirmi dažniausi klausimai yra:1. Kiek Mpix raiškos turi? 2. Kiek mato? t.y. kiek pašviečia naktinis pašvietimas?Abu klausimai suprantami, tačiau žvelgiant iš šių dienų technologinio pažangumo, galimybių, vertėtų apie šiuos du klausimus žinoti kur kas daugiau, tad glaustai atsakome į minėtus du k..
13 birž. Dahua IP vaizdo stebėjimo kamerų palyginimas išjungus naktinius pašvietimus. Full Color režimu nakties metu
0 10
Sveiki, šiame straipsnyje suteiksime unikalų IP vaizdo kamerų palyginimą prie vienodų sąlygų tuo pačiu metu. Mes nekalbėsime apie vaizdo detalumą, tad visi stop kadrai ir jų nuotraukos bus sumažintos raiškos, tačiau mes kalbėsime apie kamerų jautrumą šviesai, kuris aprašymuose yra nurodomas LUX mato vienetu. Kuo LUX yra nurodyta mažiau, tuo kamera ..
27 saus. Kokią kamerą rinktis? IP ar WiFi kameros, kokie skirtumai? 4G su SIM ar kamera su baterija? Pliusai ir minusai
admin 0 9439
Kokią vaizdo stebėjimo kamerą rinktis?Apsaugos vaizdo kamerų komplektas, kokia kamerų kaina su montavimu?Man reikia kamerų, ką galite pasiūlyti?Noriu sužinoti keletos kamerų komplekto kainaKiek kainuoja apsaugos kamerų sistema su montavimu ?Tokie ir panašūs klausimai yra kiekvieną dieną. Iš vienos pusės smagu, kad mus kalbina, lanko, sulaukiame kie..
26 saus. Kaip pasijungti pačiam Dahua IP kameras prie NVR įrašymo įrenginio.
0 1972
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų DAHUA IP vaizdo kamerų sistemą pasileisti patiems.1. Dahua įrašymo įrenginio išpakavimas ir komplektacija. Šiame video rodomas 41xx modelis ir skirtas tik..
19 spal. Perimetro apsauga pas vaizdo stebėjimo kameras
0 1824
Visi esame įpratę, kad kamera yra kamera t.y. akis kuris mato ir nieko daugiau nedaro. Tiesa senos kameros turėdavo "Motion Detect" (judesio aptikimas), tačiau tai senoviškas, glušas reikalas, kuris praneša apie bet ką, jei tik kas vaizde sujuda. Visa tai atgyvenę, kaip ir analoginė televizija, kaip seni TV, seni vaizdo grotuvai VHS ir t.t. Tad pak..
18 spal. Kas yra DORI standartas vaizdo kamerų aprašymuose?
0 1310
Bene vienas iš pirmų klausimų perkant vaizdo stebėjimo kamerą: kiek ji mato? Na jei klausimas tik toks, tai mato ir mėnulį, tad beribis matymas, tačiau žinoma paklausti norėjo kiek toli mes įžiūrėsime... Čia vėlgi klausimas: ką norime įžiūrėti ir iš kokio atstumo? Tad šitą temą mes ir panagrinėsime.Viena iš esminių taisyklių kurią visi perkantys tu..
14 spal. AI technologijos: WizSense ir WizMind
0 715
Išmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Dahua Technology sukūrė produktų grupę su integruotomis AI (dirbtinio intelekto) išmaniosiomis funkcijomis. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis AI funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto ..
15 saus. Kaip veikia AI?
0 2225
Išmaniosios technologijos išplečia vaizdo stebėjimo sistemų galimybes, suefektyvina vaizdo analitiką, įvykių paiešką. Pavyzdžiui, Įrenginiai su paprasčiausiomis DI (dirbtinio intelekto) funkcijomis, kokybiškai geba identifikuoti matomame vaizde žmones, transporto priemones, skiriamasias juostas kelyje, kelio ženklus. Tačiau pažangiausios integruoto..
15 saus. PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas
0 756
Dahua HDCVI PoC palengvina instaliaciją ir sumažina išlaidas Nuolat ir sparčiai atsinaujinantis, lyderiaujantis HDCVI technologijų rinkoje ‘’Dahua Technology’’ gamintojas visuomet suteikia vartotojams galimybę mėgautis dar geresne, išskirtine raiška bei išskirtinai patogesniu produktų valdymu. Šį kartą, gamintojas pristato naują, itin lengvo naudoj..
15 saus. Dahua IP kamerų patarimai bei pamokos
admin 0 4832
Sveiki, rūpinamės savo klientais, tad šiame straipsnyje rasite visą eilę patarimų ir instrukcijų, kaip patiems ir savarankiškai, be meistrų pagalbos ir be papildomų išlaidų pasileisti DAHUA IP vaizdo kameras. IP vaizdo kamerų komplektai:   nuoroda ..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 11 (2 puslapių)