Meniu
Prekių krepšelis

EcoFlow DELTA PRO MAX, atsarginis maitinimo šaltinis

EcoFlow delta PRO 3600WH saltinis saules panele
EcoFlow delta PRO 3600WH saltinis saules panele
EcoFlow delta PRO 3600WH saltinis saules panele
EcoFlow delta PRO 3600WH saltinis saules panele
EcoFlow delta PRO 3600WH saltinis saules panele
EcoFlow delta PRO 3600WH saltinis saules panele
EcoFlow DELTA PRO MAX, atsarginis maitinimo šaltinis
2495.00€
4559.00€
Be PVM: 2061.98€
  • Stock: Laikinai Nėra

Ličio fosfato baterija, LFP, LiFePO4, 3.6kWh

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

„EcoFlow“ yra išmaniųjų ir našių nešiojamų elektrinių pramonės pradininkas.

Gaminiuose naudojamos pažangiausios išmanios baterijų valdymo technologijos, kurios vartotojams siūlo saugų, švarų ir tylų energijos šaltinį tiek patalpose, tiek lauke. „EcoFlow“ produktai naudojami įvairiose pramonės šakose - medicinoje, kasybos, laivybos ir gelbėjimo tarnybose.

Daugiau nei 41,8 milijono klientų pasaulyje naudoja „EcoFlow“ tiek darbui, tiek laisvalaikiui, tiek nuotykiams gamtoje.

DELTA Pro pasižymi moderniausiomis technologijomis ir yra sukurta taip, kad kasdienis naudojimas būtų kuo patogesnis, todėl galite kontroliuoti savo energijos suvartojimą kaip niekada anksčiau.

Neprilygstama akumuliatoriaus galia: DELTA Pro elektros generatorius pasižymi geriausia pramonėje 3600 W vardine maksimalia galia ir užtikrina fenomenalią galią. Jis leidžia naudoti didelės galios prietaisus, elektrinius įrankius ir net įjungti svarbiausias namų sistemas avarinėse situacijose. Net jei esate prisijungę prie elektros tinklo arba renkate saulės energiją, DELTA Pro generatorius užtikrina mažai prastovų ir didelį našumą.

Greitojo įkrovimo parinktis: Dėl EcoFlow naujoviškos X-Stream technologijos DELTA Pro generatorius įkraunamas greičiau nei bet kada anksčiau. Naudodami kelias įkrovimo galimybes – kintamosios srovės, nuolatinės srovės ir saulės energijos – galite įkrauti savo maitinimo stotelę vos per 2 valandas. Jei esate prisijungę prie elektros tinklo arba renkate saulės energiją, DELTA Pro iš ecoflow užtikrina mažai prastovų ir didelį našumą.

Išmanusis energijos valdymas: DELTA Pro elektrinis generatorius turi pažangias išmaniojo energijos valdymo funkcijas, kurios leidžia optimizuoti ir stebėti energijos suvartojimą. Naudodami integruotą LCD ekraną ir EcoFlow programėlę, galite lengvai sekti kasdienį ir mėnesinį energijos suvartojimą, valdyti įkrovimą ir iškrovimą bei planuoti automatinį įjungimą ir išjungimą, kai jūsų nėra namie.

Ilgaamžiškumas bet kokioje aplinkoje: Dėl tvirtos konstrukcijos akumuliatorius puikiai tinka naudoti lauke ir statybų aikštelėse, kur dulkės ir kitos sudėtingos sąlygos gali turėti įtakos maitinimo šaltiniui. Be to, įmontuota apsauga nuo perkaitimo, perkrovos ir trumpojo jungimo užtikrina kitų prietaisų saugumą ir patikimą energijos tiekimą, kai naudojama elektrinė DELTA Pro.

Naudojamų maitinimo šaltinių parinktys: Naudodami unikalią lygiagretaus maitinimo jungties funkciją galite sujungti kelis DELTA Pro įrenginius ir padidinti jų galią. Šia lanksčia galimybe galima patenkinti didesnės energijos poreikį arba užtikrinti bendrą energijos tiekimą grupei. Bendra DELTA Pro akumuliatoriaus talpa yra 3,6 kWh, ją galima padidinti iki 25 kWh. Ją lengva integruoti į namų elektros sistemą naudojant Smart Home skydelį. Tai puikus generatorius namams.

 

"EcoFlow" produktų privalumai:

  • Greitas X-STREAM įkrovimas - Nauja X-STREAM technologija pasiekia precedento neturinti įkrovimo laiką - nuo 0% iki 80% įkrovimo per valandą ir visiško įkrovimo per 2 valandas
  • X-BOOST padidinta galia - X-BOOST technologija leidžia "Eco-Flow" gaminiams vienu metu naudoti didesnės galios prietaisus, taip pat daugiau įrenginių nei lygiaverčiai konkurentų produktai.
  • Moduliarumas su papildoma baterija - talpa gali būti pritaikyta pagal Jūsų poreikius. River, River PRO, Delta MAX ir Delta PRO yra papildoma modulinė baterija.

 

Atsarginis energijos šaltinis bet kur

Nuo atsarginio energijos šaltinio bagažinėje iki ekstremalių elektros energijos tiekimo sutrikimų, kurie trunka kelias dienas, DELTA Pro užtikrina iki 25 kWh talpos. Tokiu būdu jūs esate apsaugotas nuo bet kokios situacijos. Tai yra pramonės aukso standartas.

Greičiausiai pasaulyje įkraunamas nešiojamas akumuliatorius

"MultiCharge" užtikrina rekordinį 6500 W greitį. Norėdami pasiekti 6500W, galite pasirinkti šiuos įkrovimo būdus (galimas krovimas iš JŪSŲ benzininio generatoriaus su teisingos ir švarios sinusoidės 230V galia):

Pilnai įkraunama per ~2val

Kraukite akumuliatorių elektromobilių stotelėse

Šis unikalus įkrovimo būdas suteiks greitą iki 3400W įkrovimo kelyje

Krovimas saulės panelėmis

"EcoFlow" saulės panelių rinkinys suteikia Jums ekonomišką atsinaujinančios energijos šaltinį, kad galėtumėte išlaikyti energiją. Su saulės panelę DELTA PRO galite įkrauti vos per 2,8 - 5,6 valandas. DELTA PRO turi platų įtampos diapazoną nuo 11 iki 150 V, todėl yra suderinamas su 90% trečiųjų šalių saulės kolektorių su MC4 jungtimis. O kai oras tampa nenuspėjamas, išmanusis didžiausios galios taško stebėjimas (MPPT) automatiškai prisitaiko, padidindamas saulės energijos generavimą, bet kuriuo paros metu.

Pakuotėje rasite:

EcoFlow sąvybės
12v DC jungčių skaičius2 jungtys
220V jungčių skaičius4 jungtys
AC išvestis230V/16A
220V trumpalaikė MAX apkrova4500W
220V nominali apkrova3600W
Automobilinis įkroviklisYra (10A)
80% akum. efektyvumo ciklai6500 įkrovimų
Baterijos įtampa12v
Baterijos talpa (Wh)3600 Wh
Elektromobilių įkrovos įvestisYra
Saulės energijos įvestis1600W
Svoris45kg
USB-A jungčių skaičius4 jungtys (2 greitojo krovimo)
USB-C lizdų skaičius2 jungtys
ModelisDelta nuo 1kWh
Priedu pasirinktys
KategorijaIšmanūs el. šaltiniai

EcoFlow Delta akumuliatoriaus krovimas John Deer traktoriuko

Įgręžiami poliai. Testas. Gręžiame polius: antžeminė saulės elektrinė

EcoFlow PRO atsarginio energijos šaltinio pagrindiniai skirtumai nuo kitų, mažesnių įrenginių ir trumpa apžvalga.

EcoFlow energijos šaltinio apžvalga, atsiliepimas

EcoFlow išmaniojo maitinimo šaltinio pristatomasis filmukas

EcoFlow River PRO - dujinis šildymo katilas, kaip išlaikyti šilumą dingus elektrai?

Kas bus pajungus galingesnę saules panelė į EcoFlow?

Elektros baterija krauti generatorium? EcoFlow

Statybose vietoje generatoriaus EcoFlow? Kalame stulpus

Ar veikia Ecoflow generatorius statybose?

Ar užteks EcoFlow energijos šaltinio suvirinimo aparatui?