Meniu
Prekių krepšelis

Radarų detektorius Genevo PRO. Stacionariai įmontuojmas

Radarų detektorius Genevo PRO. Stacionariai įmontuojmas
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Radarų detektorius Genevo PRO. Stacionariai įmontuojmas
1850.00€
Be PVM: 1528.93€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Sprendimas turintiems selektyvinį priekinį stiklą

Kam ir kada perkamas GENEVO PRO?
Tai profesionalus ir į automobilį stacionariai montuojamas radarų detektorius. Pagrindinė priežastis kada reikia rinktis GENEVO PRO, tai priekinis stiklas su selektyvine danga, kuri dar liaudyje vadinama „soliarinis stiklas“. Šis GENEVO PRO modelis, skiriasi nuo kitų savo brolių tuo, kad jo radarų modulis montuojamas automobilio išorėje, pvz: priekinės automobilio grotelės, buferis, tačiau neuždengiant tiesioginio detektoriaus skenerio matomumo į priekį.
 
Kas yra liaudyje vadinamas „Soliarinis stiklas“?
Toks stiklas turi selektyvinę dangą, kuri skirta slopinti į saloną patenkančią kaitrą, tame tarpe stipriai mažinat saulės UV spindulių patekimą į saloną. Tačiau per tokį langą kardinaliai slopinasi ne tik saulės UV spinduliai, tačiau ir visi radio signalai. Automobilyje turint „soliarinį langą“ prasčiau arba visai prastai veikia ne tik radarų detektorius, tačiau sunkiau dirba ir GPS sistemos, navigacijos, vartų atidarymo pulteliai ar net jaučiame užmiestyje silpniau ryšį gaudantį telefoną ir t.t. Toks langas dažniausiai turi violetinį arba melsvą spalvą kuri dar ryškiau matosi saulėtą dieną, žvelgiant į juos per poliarizuotus akinius.
 
Ar sunku ir sudėtinga įmontuoti GENEVO PRO?
Deja čia vieno atsakymo nėra, nes vienam vairuotojui ratą pasikeisti yra neįveikiamo sudėtingumo darbas, kitam lengva ir smagu atlikti bet kurį sudėtingesnį darbą. Kalbant bendrai, tai GENEVO PRO techniškas pajungimas yra itin lengvas, nes pakanka kompiuteriui duoti 12V maitinimą ir sujungti visus įrengimus į jį, tad net jungčių nesumaišysite, nes tai neįmanoma. Visas esminis darbas – prasivesti laidus, tad čia fantazijos ir preciziškumo temos, tad daug mokslo čia tikrai nereikia, tik kruopštumo, laiko ir noro. Tačiau jei patys to daryti nenorėsite, tikrai parekomenduosime vienus ar kitus kolegas – automobilių servisus.
 
Melagingi pranešimai: Tai iš esmės pagrindinė problema, nes automatinės parduotuvių ir degalinių durys, automobilių autopilotų sistema Distronikai, aklos zonos radarai ir dar eilė sistemų dirba labai panašiais arba tais pačiais dažniais, kaip ir dalis policijos greičio matuoklių, ypač tai liečia Lietuvoje naudojamą Caddy kurio greičio matuoklio dažnis sutampa su kai kuriomis automatinių durų jutiklių sistemomis. Tad esminis menas ir prekės išdirbimas yra kuo didesnis dažnių iškarpymas, programavimas, filtravimo logoritmai ir t.t. siekiant, kad melagingų pranešimų būtų kuo mažiau. Vat būtent čia ir slypi visas esminis menas! Virš metų laiko intensyviai dirba prie Genevo detektorių programinės įrangos siekiant maksimaliai išfiltruoti melagingus pranešimus neprarandant jautrumo ir atstumo reaguojant į greičio matuoklius, tad galima tik pasigirti, kad Genevo bene vienintelis yra tiek daug pasiekęs šioje temoje. Todėl šis modelis turi ONE LT ženklinimą, kas nurodo individualų softą ir filtrų logoritmus skirtus Lietuvos rinkai. Tad net tie patys Genevo nupirkti iš Vokietijos ar kitos šalies rinkų (ko neretai atveža į pilką rinką) deja neveiks taip, kaip veikia ONE LT versijos Genevo detektoriai. Lietuviškos programinės įrangos ir nesurašysite, nes Update vyksta per serverius ir įrenginio Identifikavimo kodus. Genevo radarų detektoriai bene vieninteliai rinkoje gali pasigirti ~85% melagingų pranešimų išfiltravimu ir prarandant vos kelis procentus jautrumo, ypač tai liečia ONE LT PLUS ir ONE LT PLUS M modelius.
 
TRIKOJAI greičio matuokliai Lietuvoje - tai lazeriniai ir LIDAR principu dirbanti sistema. Paprastai sakant tai lazerinis skeneris, kuris darbą atlieka įprastai 10-50 metrų atstumu. 
Ar detektoriai gaudo „trikojus“ ir lazerinius greičio matuoklius?
TAIP. Detektoriai priekinėje dalyje turi įmontuotą lazerio jutiklį, vadinamą „lazerio akį“ ir kuomet lazeris patenka į „akį“ – praneša. Tačiau kol lazerio spinduliai nepateks į detektoriaus akį, pranešimo nebus. 
Ar detektoriai yra efektyvūs su lazeriniais greičio matuokliais?
NE. Jei suprantame, kas yra lazerio spindulys, suprasime paprastą taisyklę, kad detektoriai apie lazerį praneša tik „gavę iš lazerio į akį“. Trikojai statomi įvairiai: skersai ir išilgai kelio, kartais į galą matuoja, kartais į priekį. Kartais aukštai, žemai ir t.t. Nuo to ir priklausys, kaip tie lazerio spinduliai „šviečia“, nuo to ir priklausys pranešimas. 
Plačiau apie naujus lazerinius greičio trikojus ir lazerinių greičio matuoklių darbo principą: PoliScan FM1 ir kiti lazeriniai mauokliai
 
Perkant šį profesionalų įmontuojamą legalų* radarų detektorių, mes papildomai pasirūpinsime ir suteiksime:
-Reguliarus įrenginio aptarnavimas
-Nemokama programinės įrangos naujinimo licencija
-GPS duomenų bazės atnaujinimo licencija iš tarptautinio GENEVO serverio**
-Mūsų parduotoms prekėms GPS meistro įrangos naujinimo paslaugos nemokamos visą laiką.
-Kiekvienas įrenginys prieš parduodant yra patikrinamas ir programiškai paruošiamas.
-Prieš parduodant Genevo detektorių, mes atliekame programines korekcijas siekiant maksimaliai sumažinti melagingų pranešimų kiekį su kuo mažesniais jautrumo nuostoliais.
-Nupirktai prekei, esant vėlesniam kliento individualiam prašymui personalizuoti radaro jautrumus, filtracijas ir tokio tipo korekcijas – atliksime nemokamai.
 
*Lietuvoje radarų detektorius naudoti nedraudžiama, kitose EU šalyse į kurias vyksite, turite įstatymais pasidomėti savarankiškai, nes jie keičiasi, bet tikėtina ir manome, kad draudžiama daugelyje šalių)
**Stacionarių greičio matuoklių vietos, vidutinio greičio atkarpos, vaizdo kamerų vietų ir t.t. informacija Lietuvoje ir Europoje. Dažniausiai naujinimai išleidžiami kas 1mėn ar dažniau)

Genevo PRO radarų detektoriaus įmontavimas