Meniu
Prekių krepšelis

Alkotesteris Alcodetector S100

Alkotesteris Alcodetector S100
Alkotesteris Alcodetector S100
249.00€
289.00€
Be PVM: 205.79€
Perkant 2 ir daugiau 234.99€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Alcodetector S100 - alkotesteris su Pro klasės platinos elektrocheminiu jutikliu, pritaikytas ir profesionaliam, ir asmeniniam naudojimui.

Didžiausias platinos elektrocheminis jutiklis Alcodetector prietaisų grupėje lemia tikslesnius matavimo rezultatus bei ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką.

Preciziška oro srauto kontrolė (naudojamas oro slėgio jutiklis) užtikrina, kad analizei naudojamas giliai iš plaučių iškvėpto oro mėginys.

Informatyviame ir ryškiame OLED grafiniame ekrane matysite testo numerį, datą ir laiką, matavimo vienetą, iki kalibravimo likusių dienų skaičių, maitinimo elementų būklę, kitus teksto pranešimus lietuvių ar anglų kalbomis.

Žalios ir raudonos spalvos LED signaliniai indikatoriai bei garsinis signalas informuoja, ar rezultatas viršija nustatytą ribą - lengva greitai ir intuityviai interpretuoti rezultatą. Gamykliškai nustatytą 0,20‰ aliarmo ribą esant poreikiui galima koreguoti naudojantis prietaiso meniu.

Apšviečiama vienkartinio antgalio anga ir antgalis palengvina prietaiso naudojimą tamsoje.

100 paskutinių matavimų atmintį su testo numeriu, data ir laiku galima peržiūrėti prietaiso ekrane. Be to, matavimų rezultatus prietaisas gali atvaizduoti grafiškai.

Naudodami vartotojo meniu, galėsite peržiūrėti matavimų atmintį, rezultatų grafiką, pakeisti aliarmo ribą, matavimo vienetus ar ekrano ryškumą. Norint daugiau privatumo - galima sumažinti ar išjungti prietaiso skleidžiamą garsą.

Galima pakeisti ir ekrano pranešimų kalbą - prietaise naudojamos lietuvių arba anglų kalbos (pasirenkama per meniu).

Kalibravimo priminimo funkcija - Alcodetector S100 apie aptarnavimą primena ne tik pagal testų skaitiklį, bet pagal iki aptarnavimo likusių dienų skaičių. Prieš kiekvieną testą ekrane rodoma, už kiek dienų reikės atlikti kitą aptarnavimą. Prietaisas ekrano pranešimais informuoja apie pradelstą aptarnavimo terminą.

Neribota 24 mėnesių garantija prietaisui (visoms dalims, įskaitant jutiklį). Techninis aptarnavimas ir kalibravimas atliekamas Lietuvoje.

Kompaktiškas, atsparus ir patogaus dizaino korpusas. Ekonomiškas - galėsite atlikti iki 1000 testų su vienu baterijų komplektu. Matavimo ribos nuo 0.00 iki 5.00 promilių.

Alkotesteris
KategorijaProfesionalus alkotesteris
Šalis / GamintojasPietų Korėja
JutiklisPlatinos elektrocheminis (Pro)
Garantija24 mėn
Pūtimo kontrolėKontroliuojamas pūtimo srautas ir laikas
Matavimo vienetaiPromilės
KalibravimasElektroninis kalibravimas
Kalibravimo dažnumasKas 6 mėnesius
Metrologinė patikraTaip, papildomai užsakant
Tikslumas± 0.04 ‰ iki 1 promilės
Ekrano kalbaLietuvių arba anglų
Pasiruošimo laikasApie 10 s
Analizės trukmėApie 4 s esant 0,00‰ rezultatui
MaitinimasAA Alkaline elementai
Pūtimų atmintisPaskutiniai 100 testų
Darbinė temperatūra-5ºC iki +40ºC
Saugojimo temperatūra-10ºC iki 50ºC
Svoris130 g
KomplektacijaAlkotesteris Alcodetector S100, 6 vienkartiniai antgaliai, 2 x AA maitinimo elementai, nešiojimo dėklas, instrukcija lietuvių kalba