Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Vector 3S

Garmin Vector 3S
Garmin Vector 3S
Garmin Vector 3S
Garmin Vector 3S
Garmin Vector 3S
499.00€
Be PVM: 412.40€
  • Stock: Laikinai Nėra
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Galią matuojantys pedalai su viena jutiklių sistema

  • Uždedami ir nuimami kaip ir paprasti dviračio pedalai
  • Matuoja bendrą išvystomą galią ir nustato mynimo dažnį
  • Lengvai atnaujinami į dviejų jutiklių sistemą
  • Visiškai naujas, žemo profilio dizainas. Posūkiuose galėsite važiuoti su dar didesniu užtikrintumu.
  • Visiška integracija su Garmin dviračių serijos įrenginiais
  • Lengvi ir greiti programiniai atnaujinimai susiejus su Edge® dviračių kompiuteriais, belaidžiu ANT+® ryšiu arba Bluetooth® ryšiu susiejus1 su Garmin Connect™ Mobile programėle.
  • Baterijos veikimo laikas: iki 120 val.2

Treniruokitės efektyviau

Važiuokite dar greičiau bei išmaniau su naujaisiais Vector 3S galią matuojančiais pedalais. Jei Jūs siekiate pagerinti savo asmeninius rezultatus ar ruošiatės savo sekančioms dviračių varžyboms - išvystomos galios informacija bus pats patikimiausias būdas įvertinti savo esamą sportinę būklę bet kokiu paros ar sezono metu. Skirtingai nuo kitų galią matuojančių pedalų, Vector 3S pedalų jutikliai yra integruoti pačiame pedalo viduje, todėl gausite patikimą ir tikslią informaciją - kiekvienos treniruotės metu.

Garmin Vector 3S

 

Pakelkite treniruotes į kitą lygį

Vector 3S tai prieinamas įrenginys, kurie nori matyti išvystomos galios informaciją ir pakelti treniruotes į kitą lygį. Šie vienos sistemos pedalai, nustato išvystomą galią kairiame pedale, bendrą mynimo dažnį ir bendrą išvystomą galią, o ateityje gali būti lengvai atnaujinami į dviejų jutiklių sistemos pedalus.

Garmin Vector 3S

Lengvai uždedami, naudojami ir perkeliami ant kito dviračio

Skirtingai negu kitiems galią matuojantiems įrenginiams, Vector 3S pedalams nereikia jokių papildomų dviračio važiuoklių instaliacijų, jokių kompromisinių sprendimų dviračio ratams ar kitų papildomų išorinių jutiklių. Be to, Vector 3S pedalai nebeturi papildomų priedėlių, dėl to šiuos pedalus uždėti ir perkelti ant kito dviračio bus taip pat paprasta kaip ir paprasčiausią dviračio pedalą - be jokių specialių įrankių ar specialistų pagalbos. O su naujais, aptakios formos ir žemo profilio pedalais, posūkiuose galėsite važiuoti su dar didesniu užtikrintumu, nebijodami kliudyti kelio dangą. Preciziškai pagamintos nerūdijančio plieno ašelės ir kompozitinės pedalo platformos buvo sukurtos ir išbandytos taip, kad tarnautų daugelį metų. Vector 3S pedalų keičiama baterija veikia iki 120 val.

 

Išmanioji dviračio dalis

Gaukite maksimalią naudą iš savo treniruočių - Vector 3S pedalus susiejus su Edge dviračių kompiuteriais, ANT+ ar Bluetooth sąsają palaikančiais įrenginiais1, kaip Forerunner ar fēnix serijos laikrodžiais, arba susiekite su Garmin Connect Mobile programėle. Be to, galėsite lengvai ir greitai atnaujinti pedalų programinę įrangą, juos susiejus su savo Garmin įrenginiu arba išmaniuoju telefonu.

Su Garmin Connect™, Strava ir TrainingPeaks treniruočių portalų integracija, galėsite atlikti išsaugotų treniruočių analizę, peržiūrėti ir dalintis savo pasiekimais socialiniuose tinkluose, susikurti maršrutus artėjančioms treniruotėms. Tapkite dar stipresni su TrainerRoad programėle ir Vector 3S pedalais. Programėlė pateiks būtent Jums pritaikytą treniruočių informaciją, treniruojantis patalpose su Vector 3S pedalais. TrainingRoad programėlę taip pat pateiks detalius treniruočių planus, kad pasiektumėte savo tobulą sportinę formą ir išsikeltus varžybų tikslus. Išbandykite pažangiausias, struktūrizuotas treniruotes.

Užsiregistruokite prie TrainerRoad  sistemos ir pradėkite treniruotis jau dabar, kad taptumėte dar stipresni ir greitesni. Pirmosios 30 dienų yra nemokamos.

Garmin Vector 3S

 

1 Žiūrėkite specifikacijas, kad galėtumėte peržiūrėti informaciją suderinamuose įrenginiuose

2 LR44 tipo keičiama baterija

SVARBU: Vector pedalų sistema turi 105kg dviratininko svorio limitą. Dviratininkai viršijantys šį svorio limitą, gali patirti susižalojimų arba sugadinti įrenginį.