Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Bark Limiter Deluxe, dresūrai nuo lojimo

Garmin Bark Limiter Deluxe, dresūrai nuo lojimo
Garmin Bark Limiter Deluxe, dresūrai nuo lojimo
185.00€
Be PVM: 152.89€
  • Stock: Prekė sandėlyje

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Automatiškai reguliuojamas antkaklis su apsauga nuo lojimo

  • Sumažintos reagavimo klaidos
  • Veikia iš karto uždėjus
  • Matuoja lojimų skaičių
  • Tinka visiems šunims su bet kokio kailio tankumu
  • Pakraunama baterija veikianti iki 3 mėnesių

Garmin Bark Limiter Deluxe, dresūrai nuo lojimo antkaklis

Antkaklis Garmin BarkLimiter Deluxe, į kurį integruota šunų dresavimo technologija Tri-Tronics®, yra pirmasis pasaulyje visiškai intuityvus lojimo korekcijos antkaklis. Lojimą jis identifikuoja akcelerometru, kuris suteikia galimybę atskirti lojimą nuo kitų gyvūnų ir kitų aplinkos skleidžiamų garsų.

Šis antkaklis yra kompaktiškas ir lengvas, jame yra integruota Įkraunama ličio jonų baterija, kurios darbo laikas siekia iki 3 mėnesių. Su integruotais nerūdijančio plieno kontaktais (tinka visiems šunų dydžiams ir bet kokiam kailio tankumui) BarkLimiter Deluxe yra vienas iš kompaktiškiausių šio tipo įrenginių rinkoje. Naudoti jį galima iš kart vos uždėjus ant šuns. Jokių nustatymų koreguoti nereikia. 

Lojimo atpažinimo technologija

Garmin BarkLimiter antkaklis lojimą detektuoja per vibraciją iš šuns gerklės. Tai praktiškai pašalina klaidingą signalą, kurį sukelia kai šuo kasosi ar liečia kokius nors paviršius, arba dėl kitokio triukšmo, ar kitų garsų, pavyzdžiui, kai netoliese yra šunų lojimas. Taigi, jūsų augintinis negaus klaidingų signalų, kylančių iš kitų kaimynystėje esančių šunų, veislyno ar šunų mokyklų. BarkLimiter Deluxe yra sukurtas taip, kad atpažintų lojimo skirtumus. Jis koreguoja įkyrų lojimą, tačiau suteikia šuniui galimybę parodyti, jog jis sužeistas, arba kai šuo loja siekiant apsaugoti Jūsų namus nuo įsibrovėlio - tokiais atvejais prietaisas nesuaktyvinamas.  

Automatnis lygio nustatymas

Garmin BarkLimiter Deluxe reagavimo lygis automatiškai nustatomas iš karto. Iš pradžių reagavimo lygis nustatomas nuo žemiausio lygio ir palaipsniui prisitaiko prie lygio, kai tik šuo nustoja loti. Tai suteikia greitą reagavimą su apsauga nuo nemalonaus lojimo.
Taip pat galite antkaklį perjungti iš automatinio reagavimo į rankinius nustatymus. Įtaisytas „Bark Odometer“ matuoklis padeda nustatyti rankinio korekcijos lygio efektyvumą skaičiuojant lojimo skaičių, kai esate išvykęs.

Vibracijos nustatymas

Naudodami BarkLimiter Deluxe antkaklį galite rinktis ir lojimo korekciją naudojant vibraciją, o ne tik elektrinį stimuliavimą.

Pakaitiniai antkakliai

Norint labiau pritaikyti antkaklį savo šuniui galite rinktis 3/4“ poliuretanu dengtus papildomus diržus, arba 3/4“ austinius „Lupine“ diržus.

Šuns sekimo navigacija
NavigatoriusTik antkaklis
Antkaklio dydisMažesnis
DresūraYra