Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Edge 1040

Garmin Edge 1040
Garmin Edge 1040
Garmin Edge 1040
Garmin Edge 1040
Garmin Edge 1040
540.00€
599.00€
Be PVM: 446.28€
  • Stock: Laikinai Nėra

Galimi pasirinkimai

Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

Naujausios kartos GPS dviračių kompiuteris su pažangiausiomis navigacinėmis ir išmaniosiomis savybėmis

  • 3,5” dydžio “capacitive” tipo lietimui jautrus ekranas, naujausios navigacinės, treniruočių ir saugumą didinančios savybės
  • Įkrovimas saulės energija naudojantis „Power Glass™“ pailgina baterijos veikimo trukmę iki 42 min. per valandą, kai naudojamas taupymo režimas (Solar modelis). 
  • Trendline™ maršrutų kūrimo funkcija panaudoja milijardus numintų kilometrų duomenų iš Garmin Connect sistemos, kad pateiktų geriausią maršrutą plente ir bekelėje
  • Iš anksto įkelti Garmin dviračių žemėlapiai su pažangiais, artėjančių posūkių įspėjimais
  • Nauja dviratininkų bendravimo funkcija1, perskaitykite ir atsakykite į žinutes
  • Išsikelkite naujus tikslus kiekvieną treniruotę, naudojantis atnaujinta Strava tiesioginių segmentų funkcija
  • Važiuokite toliau, įkrovinėkite mažiau. Įkrovimo saulės energija funkcija užtikrina, kad intensyviai naudojant baterija veiks iki 45 val., o taupymo režimu – iki 100 val.(Solar modelis)

 

Važiuokite ilgiau ir greičiau, išlaikydami ryšį su Edge 1030 Plus GPS dviračių kompiuteriu. Jis turi naujausias Trendline maršrutų kūrimo galimybes, kuri panaudoja milijardus numintų kilometrų duomenų iš Garmin Connect sistemos, kad Jums pateiktų geriausią maršrutą plente ar bekelėje. Nesvarbu ar esate sportininkas, važiuojate dviračiu į darbą ar tiesiog ieškote naujų nuotykių - mes padėsime Jums tai atlikti dar geriau.

 

Susikurkite savo tobulą dviračio tinklą

Edge 1030 Plus turi pažangius navigacinius įrankius ir gali būti susiejamas su mūsų inovatyviais dviračių priedais, kurių pagalba galėsite dar geriau ir efektyviau stebėti savo treniruočių informaciją ir sportinį progresą. Arba susiekite su papildomais Varia priedais, kurių pagalba kelyje būsite dar saugesni. Susikurkite savo tobulą dviračio tinklą - viskas prasideda su Edge.

 

Mes žinome populiariausius dviratininkų maršrutus

Nuo pat Garmin Connect™ sistemos atsiradimo, dviratininkai iš viso pasaulio išsaugojo duomenis apie milijardus numintų kilometrų. Dabar galite šia informacija pasinaudoti, naudojant Trendline populiariausių maršrutų parinkimo funkcija. Edge 1030 Plus įrenginys parinks pačius geriausius maršrutus, kuriais anksčiau važiavo kiti dviratininkai kelyje ar bekelėje. Taip pat galite naudotis atnaujinta maršrutų kūrimo funkcija Garmin Connect portale, kad susikurtumėte savo kelionės maršrutą, naudojantis populiariausia maršrutų informacija.

 

Pažangūs navigaciniai nurodymai ir integruoti Garmin dviračių žemėlapiai

Garmin taps Jūsų asmeniniu gidu, nesvarbu ar važinėjate keliais ar miškuose. Edge 1030 Plus turi iš anksto įkeltus Garmin dviračių žemėlapius su navigaciniais įspėjimais apie artėjančius posūkius ir naująją funkciją, kuri įspės Jus apie artėjančius staigius posūkius Jūsų maršrute. Važiavimo metu taip pat galėsite matyti aukščio pokyčių, lankytinų objektų informaciją ir atlikti adresų paiešką. O jeigu nežinote kur norėtumėte važiuoti, “Round Trip” maršrutų kūrimo funkcija Jums pateiks 3 alternatyvius maršrutus “nuo namų iki namų”, pagal Jūsų pasirinktą atstumą, o jeigu nuklysite nuo esamo maršruto - įrenginys parves atgal į kelią. Todėl jeigu ruošiatės ilgoms ir sunkioms treniruotėms, galėsite visiškai pasitikėti Edge 1030 dviračio kompiuteriu. Jis veikia iki 20 val. GPS režime, o su naująją Garmin Charge™ baterijos pakuote treniruotės metu galėsite krauti savo įrenginį ir tai suteiks net iki 40 val. baterijos veikimo laiko7(baterijos pakuotė įsigyjama atskirai).

 

Perskaitykite ir atsakykite į kitų dviratininkų žinutes

Nuo šiol treniruočių metu nebereikės išsitraukinėti telefono iš savo kišenės, norint parašyti žinutę kitiems dviratininkams. Su naująją žinučių bendravimo funkcija galėsite su savo Edge 1030 Plus įrenginiu išsiųsti ir atsakyti į kito dviratininko žinutes, naudojant iš anksto sukurtus atsakymo šablonus. Informuokite savo draugus, kad Jūs tuoj pat atvyksite ar kad pradėtų treniruotę be Jūsų. O jeigu pradursite padangą ar prireiks kitokios pagalbos - išsiųskite žinutę savo draugams ir jie su GroupTrack3 funkcija, galės matyti būtent kur Jūs esate.

 

Išmanusis ryšys

Edge 1030 Plus yra daugiau nei tik sportinis GPS kompiuteris. Su juo galėsite atsakykite į praleistus skambučius ar gautas žinutes su iš anksto sukurtais atsakymo šablonais4. Su LiveTrack ir GroupTrack funkcijomis galėsite dalintis savo būvimo vieta realiu laiku, todėl Jūsų artimieji ar bendroje treniruotėje esantys dviratininkai galės stebėti Jūsų tikslią būvimo vietą. Be išvardintų funkcijų, įrenginys automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect sistema, galėsite atsisiųsti nemokamų aplikacijų ar informacinių laukelių iš Connect IQ™ programėlių parduotuvės ir galėsite susieti Edge 1030 Plus su Wi-Fi® ryšiu, belaidžiams programiniams atnaujinimams.

 

Važiuokite dar saugiau ir ryžtingiau

Edge 1030 Plus dviračių kompiuteris puikiai dera kartu su naujuoju laikikliu, kuris išlaikys Jūsų įrenginį toje pačioje linijoje su Jūsų dviračio vairu, o ne virš jo. Tai suteiks ne tik mažesnį įrenginio profilį, tačiau galėsite greitai ir lengvai užtvirtinti papildomus priedus kaip Garmin Charge baterijos pakuotę ar kitą Varia™ serijos renginį. O, kad kelyje būtumėte dar saugesni - Edge 1030 Plus gali būti susiejamas su Varia galiniu žibinto radaruarba išmaniuoju priekiniu žibintu. Edge taip pat turi integruotą eismo įvykių aptikimo funkciją5, kuri automatiškai išsiųs Jūsų būvimo vietą nurodytiems pagalbos kontaktams, jeigu pateksite į galimą pavojų.

 

Pasiekite dar daugiau naudodami tiesioginius Strava segmentus

Garmin ir Strava Jums suteiks dar daugiau galimybių pasiekti savo galimybių ribas. Kaip ir ankstesniuose įrenginiuose, gausite įspėjimus apie artėjančius segmentus ir jų pabaigos vietas, be to galėsite sekundės tikslumu matyti kiek atsiliekate ar pirmaujate nuo kitų dviratininkų. Tačiau nuo šiol galėsite realaus važiavimo metu stebėti savo esamo rezultato palyginimą su savo asmeniniu rekordu, paskutiniu atliktu bandymu ar Jūsų draugo geriausiu pasiektu rezultatu. Su “Segment Explore” funkcija galėsite peržiūrėti netoliese esančius, populiariausius segmentus ir Juos pasižymėti savo Edge įrenginyje.

 

Nuo TrainingPeaks treniruočių plano iki varžybų

Su TrainingPeaks Connect IQ programėlę, pradėti dienos treniruotę bus taip pat paprasta kaip įjungti Edge 1030 Plus dviračio kompiuterį. Ši, iš anksto įkelta programėlė Jums automatiškai pateiks šios dienos treniruotę - Jūsų Edge įrenginio ekrane. Su šia programėle matysite realaus laiko treniruočių nurodymus, įskaitant treniruočių intensyvumą ir intervalų trukmę. Treniruotei pasibaigus ir ją sinchronizavus, TrainingPeaks portale galėsite atlikti detalią treniruotės analizę ir stebėti progresą link savo išsikeltų tikslų. Susikurkite savo TrainingPeaks paskyrą ir pradėkite treniruotis, naudodami nemokamus treniruočių planus.

 

Asmeninis varžybų planas su “Best Bike Split” programėle

Naudodami Best Bike Split programėlę pamatysite kaip pokyčiai Jūsų kūno svoryje, išvystomoje galioje ar vėjo pasipriešinime gali paveikti Jūsų laiką varžybose. Su Best Bike Split Race Sync programėle galėsite nustatyti tinkamiausią išvystomos galios planą varžybų dienai. Paprasčiausiai susiekite savo Best Bike Split programėlę su Edge 1030 Plus dviračio kompiuteriu ir Jūsų artėjančių varžybų planai atsidurs tiesiai Jums prieš akis. Nemokamai susikurkite savo Best Bike Split paskyrą ir pradėkite planuoti savo tobulą varžybų planą.

 

Stebėkite savo sportinę formą, poilsį ir treniruočių efektyvumą

Tiesiog kiek efektyvus yra Jūsų treniruočių planas? Nuo šiol nebereikės spėlioti, nes Edge 1030 Plus visa tai padarys už Jus. Funkcija “Treniruočių būsena” automatiškai įvertina praėjusių treniruočių informaciją ir pateikia ar Jūsų treniruotės yra produktyvios, ar pradedate siekti savo sportinės būklės piką, ar net gi treniruojatės per daug. Naujoji anaerobinių treniruočių efekto funkcija leis dar tiksliau įvertinti įvykdytų treniruočių efektyvumą ir padės pasiekti naujas galimybių ribas. Funkcija “Treniruočių krūvis” įvertins paskutinių 7 dienų treniruočių intensyvumą ir parodys ar treniruojamasi tinkamu krūviu, pagal Jūsų sportinę formą ir treniruočių istoriją.

 

Susikurkite savo įrenginį

Lengva susikurti savo asmeninį Edge 1030 Plus dviračio kompiuterį su Connect IQ programėlių parduotuve, kurioje galite atsisiųsti nemokamų programėlių, informacinių ar duomenų laukelių savo dviračio kompiuteriui. Su AccuWeather programėle galėsite matyti kada pradės ar nustos lyti, todėl galėsite rasti puikų laiką treniruotėms. Su “MPA and Power” programėle galėsite matyti ar neviršijate savo jėgų rezervo, o su papildomai atsisiunčiamais duomenų laukeliais galėsite matyti Jums svarbiausią informaciją.

 

1 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

2 Baterijos darbo laikas gali skirti nuo naudojimo intensyvumo

3 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu; GroupTrack rodo iki 50 dviratininkų.

4 Funkcija galima tik Android įrenginių naudotojams

5 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu. Funkcija sukurta naudoti važiuojant plentu.

EDGE serija
Serija1040