Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Forerunner 935Tri Bundle Yellow

Garmin Forerunner 935Tri Bundle Yellow
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.
Garmin Forerunner 935Tri Bundle Yellow
489.00€
Be PVM: 404.13€
  • Stock: Laikinai Nėra
Pranešti kai prekė bus prekyboje!

( Privatumo politika )

 

Aukštos klasės GPS laikrodis bėgimui ir triatlonui su riešiniu pulsometru

 

  • Aukštos klasės bėgimo ir triatlono GPS laikrodis su riešiniu pulsometru
  • „Multisport“ tipo GPS laikrodis su pažangiomis treniruočių funkcijomis įvairioms sporto šakoms sveria vos 49 gramus
  • Matykite aukščio pokyčius dėka integruoto barometro su aukštimačiu ir nepameskite kelio su elektroniniu kompasu
  • Pažangios treniruočių funkcijos parodo treniruočių krūvį, jų efektyvumą ir poilsio trukmės rekomendacijas
  • Pažangios bėgimo, dviračių sporto ir plaukimo dinamikos funkcijos2. Bėgdami matysite kontakto su žeme laiko balansą, žingsnių ilgį, vertikalųjį svyravimą ir dar daugiau
  • Baterijos darbo laikas: iki 2 sav. laikrodžio režimu, iki 24 val. GPS režimu ir iki 60 val. bateriją taupančiu režimu UltraTrack

 

 

 

 

Kam rūpi, kad Forerunner 935 gali pateikti išsamiausią informaciją apie jūsų bėgimo galimybes, turi integruotą riešinį pulsometrą, nurodo treniruočių produktyvumą ir geba nustatyti jūsų FTP ir VO2 maksimumą? Motyvuotam sportininkui – tokiam kaip jūs, pasiryžusiam kiekvieną dieną paversti geriausia diena. Šis aukštos klasės „multisport“ tipo GPS laikrodis tiksliai nustatys treniruočių ir poilsio režimą ir taip padės jums tapti geresniu sportininku. 

 

 

 

Sportas ir stilius

 

Forerunner 935 „multisport“ tipo GPS laikrodis yra ypač lengvas ir patogus segėti, tad su juo ištisą dieną nejausite jokio diskomforto. Modelis 935 taip pat suderinamas su mūsų naujaisiais greitai nuimamais QuickFit™ dirželiais. Rasite kiekvienai progai tinkantį dirželį ir galėsite sportinei veiklai skirtąjį greitai pakeisti į stilingam renginiui tinkantį klasikinį odinį dirželį ar solidžią metalinę apyrankę.

 

QuickFit bands

 

 

 

 

Stebėkite ir analizuokite savo sportinę formą, treniruotes ir poilsį

 

Forerunner 935 padės efektyviau stebėti savo treniruotes ir poilsį, dėl to galėsite geriau pasiruošti artėjančioms varžyboms ar sunkiam treniruočių ciklui. Naujoji treniruočių produktyvumo funkcija parodys, kaip efektyviai treniruojatės, informuodama, ar treniruotės buvo produktyvios, ar pasiektas sportinės būklės pikas, ir netgi kai treniruojamasi per daug. O naujoji anaerobinė ir aerobinė treniruočių efektyvumo funkcija atvers naujas galimybes treniruotis dar efektyviau ir plėsti galimybių ribas. Galėsite netgi matyti bendrą treniruočių per pastarąsias 7 dienas intensyvumo įvertinimą – ar treniruotės buvo atliekamos tinkamai, t.  y. ar jos nebuvo fiziškai per lengvos arba per sunkios.

 

 

 

Running Dynamics Pod

 

Analizuokite savo bėgimo formą

 

Šis laikrodis rinks duomenis, kuriais remdamiesi savo fizinę formą galėsite dar pagerinti. Su Forerunner 935 galėsite stebėti svarbius bėgimo dinamikos duomenis2, kurie padės įvertinti ir analizuoti savo bėgimo fizinę formą. Be biomechaninių matavimo duomenų, galėsite matyti žingsnių dažnį, jų ilgį, kontakto su žeme laiką ir jo balansą, vertikalųjį svyravimą ir jo koeficientą, o visa tai jums padės geriau įvertinti savo fizinę formą ir varžybų dieną pasiekti naujus asmeninius rekordus. Šiuos duomenis galėsite sekti su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu2 arba ypač kompaktišku  bėgimo dinamikos jutikliu, kuris tvirtinamas prie liemens. Taip pat pažangias funkcijas naudokite dviračių sporto ir plaukimo treniruotėse. Plaukiant Forerunner 935 fiksuos nuplauktą atstumą, tempą, grybšnių skaičių ir pan.

 

 

 

Nuveikite daugiau įkrovę vos kartą

 

Siekite naujų rekordų dėl ilgesnio Forerunner 935 baterijos veikimo laiko, dėl kurio galėsite pasitikėti laikrodžiu net ir „Iron-man“ varžybose ar ultramaratonuose. Forerunner 935 gali veikti iki 24 val. GPS režimu arba iki 60 val. energiją taupančiu režimu UltraTrac. O jeigu jį naudosite kasdienai kaip išmanųjį laikrodį, galėsite naudoti net iki 2 sav. įkrovę vos vieną kartą.

 

 

 

 

Bėgiokite, lenktyniaukite, plaukiokite, važinėkite dviračiu, varžykitės triatlono varžybose

 

Daugiau jokios rutinos – su Forerunner 935 galėsite užsiimti praktiškai bet kokia veikla: bėgimu (viduje arba lauke), važiavimu dviračiu (viduje arba lauke), plaukimu (baseine arba vandens telkiniuose), slidinėjimu, irklenčių sportu, žygiais ar jėgos treniruotėmis.

 

Nesvarbu, ar treniruojatės, ar varžotės triatlono varžybose, nes funkcija Auto Multisport leis lengvai pakeisti savo veiklą spustelėjus vos vieną mygtuką. Su 935 galėsite lengvai susikurti pažangias programas bėgimo, važiavimo dviračiu ar net plaukimo treniruotėms prisijungę prie nemokamos  sistemos Garmin Connect™, kur vėliau galėsite peržiūrėti savo treniruočių informaciją kompiuteryje arba išmaniajame telefone.

 

 

 

Išmanesnis ryšys

 

Išmanieji pranešimai ant riešo yra tik pirmosios naujovės. Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu3, Forerunner 935 automatiškai sinchronizuosis su nemokama sistema Garmin Connect, gausite garsinius pranešimus, galėsite valdyti muzikos grotuvą ir ne tik. Leiskite savo artimiesiems sekti, kur bėgiojate, ir kitas veiklas realiuoju laiku naudodami funkciją LiveTrack, arba naudokite GroupTrack, kad matytumėte savo draugus treniruotėse. O duomenis iš savo laikrodžio į debesų saugyklą Wi-Fi ryšiu perkelsite ypač greitai ir paprastai.

 

 

 

 

Sekite savo širdies darbą

 

Riešinis pulsometras gali būti daug patogesnis, kai norite judėti visiškai laisvai, tačiau Forerunner 935 naudodami su širdies ritmo matavimo diržu gausite dar išsamesnę informaciją. Su širdies ritmo matavimo diržu (HRM-Run™  arba  HRM-Tri™) galėsite nustatyti laktato slenkstį ir matyti HRV (Heart rate variability) įvertinimą, kuris parodo organizmo streso lygį.

 

 

 

Judėkite visiškai laisvai

 

Su Forerunner 935 galėsite keliauti bet kur, kur tik jus nuneš jūsų pomėgiai – integruoti GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai užtikrina patikimesnį vietovės signalą net ir sudėtingomis sąlygomis. Su integruotu barometru galėsite realiuoju laiku matyti aukščio pokyčių informaciją. Klausiate, kokiomis veiklomis galite užsiimti su 935? Įvairesnėmis nei kada nors įsivaizdavote! Triatlonas yra tik pati pradžia, nes taip pat rasite vaikščiojimo, irklavimo, golfo, slidinėjimo, irklenčių sporto ir daugybės kitų sporto profilių.

 

 

 

Pritaikykite ir palaikykite ryšį

 

Forerunner 935 „multisport“ tipo GPS laikrodis automatiškai sinchronizuojasi su  Garmin Connect, mūsų nemokama internetine bendruomenės sistema, kurioje galite peržiūrėti savo aktyvumo informaciją ir pasidalinti ja socialiniuose tinkluose. Prie Garmin Connect prisijunkite kompiuteriu arba atsisiųskite nemokamą  mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile  į savo išmanųjį telefoną. Laikrodį taip pat galėsite pritaikyti būtent sau pasirinkdami papildomų duomenų laukelių, laikrodžio ciferblato dizainą ar net programas, tokias kaip Uber ar AccuWeather, iš  nemokamos programų parduotuvės Connect IQ™.

 

 

 

 

Ir dar keli dalykai

 

Visai kaip jūs, Forerunner 935 aktyvus nuolat, ištisą parą. Šis laikrodis taps jūsų partneriu – patars, kada pailsėti po sunkių treniruočių, visą dieną seks jūsų žingsnius1, sudegintas kalorijas ir stebės jūsų miegą. 935 yra taip pat suderinamas su  Varia™ išmaniaisiais dviračio priedais, pavyzdžiui, užpakaliniu dviračio žibintu su integruota radaro sistema, išmaniaisiais dviračio žibintais ir Varia Vision™ ekranu. O dėl visiško dviračių sporto komplekto 935 galite susieti su galią matuojančiais  Vector 2  (dviejų jutiklių) arba  Vector 2S  (vieno jutiklio) dviračių pedalais. Susiejus su Vector 2, Forerunner rodys išvystomą galią, mynimo dažnį, kairiosios ir dešiniosios pusių galios balansą ir dviračio dinamikos duomenis.

 

 

 

 

Paverskite kiekvieną treniruotę varžybomis

 

Gaukite tą papildomą spyrį, kuris padės tapti stipresniam nei vakar, naudodamiesi tiesioginių Strava segmentų funkcija. Prenumeravę Strava Premium naudotojai galės sinchronizuoti geriausius bėgimo ir dviračių sporto rezultatus į savo 935 ir sportuodami matyti palyginamąją jų informaciją. Taip pat gausite įspėjimus, kai nustatytas segmentas prasidės ir baigsis, matysite geriausių rezultatų sąrašą ir naujausio rezultato palyginimą su asmeniniu rekordu.

 

 

 

Treniruokitės su TrainingPeaks

 

Ko gero, nėra nieko maloniau negu treniruotę atlikti tobulai pagal numatytą planą. Su programa TrainingPeaks Connect IQ kiekvienos dienos treniruotę galėsite matyti tiesiog savo Forerunner 935 laikrodyje. O paskui tiesiog leiskite įrenginiui vesti treniruotę realiuoju laiku su atitinkamomis intensyvumo zonomis ir intervalais iš TrainingPeaks portalo. Treniruotei pasibaigus, jos duomenys automatiškai sinchronizuojami su TrainingPeaks, atliekama detali jos analizė ir įvertinama sportinė būklė, taip stebint jūsų progresą.

 

 

 

Jūsų laikrodis – jūsų ramybei

 

Nebereikės nerimauti, kai keliausite ar būsite kur nors gamtoje, nes Forerunner 935 suderinę su Road ID informacine plokštele (įsigyjama atskirai) su savimi turėsite svarbią kontaktinę ar medicininę informaciją, jei nutiktų nelaimė. Visai nesudėtinga padėti artimiesiems jaustis šiek tiek saugiau, kai būnate išvykę.

 

 

Aktyvumo sekimo informacija
2 Naudojant su bėgimo dinamikos jutikliu (įsigyjamas atskirai) arba HRM-Run ar HRM-Tri širdies ritmo matavimo diržais; tam tikrų versijų – komplekte, su kitomis įsigyjama atskirai
Palaikomų išmaniųjų telefonų sąrašas

 

Išmanus laikrodis
Saulės baterijaNėra
SerijaForerunner
Integruoti žemėlapiaiNėra