Meniu
Prekių krepšelis

Garmin Forerunner 945 black

Garmin Forerunner 945 black
Garmin Forerunner 945 black
Garmin Forerunner 945 black
Garmin Forerunner 945 black
Garmin Forerunner 945 black
539.99€
Be PVM: 446.27€
  • Stock: Laikinai Nėra
Kaina galioja tik perkant el. parduotuvėje.

 

Premium GPS laikrodis triatlonui su muzikos grotuvu

 

  • Sinchronizuokite su muzikos transliavimo paslaugomis, pvz., „Spotify®“, kad galėtumėte lengvai talpinti ir klausyti mėgstamas dainas iš savo laikrodžio arba talpinkite dainas tiesiai į laikrodį ir kurkite savo grojaraščius
  • Treniruočių įvertinimo funkcijos, įskaitant VO2 max ir treniruočių aerobinį ir anaerobinį efektą, duomenys apie atsistatymą po treniruotės, aukščių kitimai treniruotės metu
  • Garmin Pay™ bekontakčio atsiskaitymo funkcija* leis patogiai atlikti mokėjimus laikrodžio pagalba, todėl galėsite palikti piniginę namuose
  • Integruotų spalvotų Europos žemėlapių pagalba naudokitės navigacijos funkcijomis ar stebėkite savo buvimo vietą sporto metu, kad nepaklystumėte
  • Saugos ir stebėjimo funkcijos**, pvz., integruota incidentų aptikimo funkcija, leidžia lengvai bendrinti jūsų buvimo vietą su kontaktais nelaimės atveju
  • Baterijos veikimo laikas: iki 2 savaičių išmaniuoju režimu; 10 valandų GPS režimu klausant muzikos iki 60 valandų UltraTrac™ režimu

 

 

Forerunner 945 tai GPS išmanusis laikrodis sukurtas siekiantiems didelių tikslų. Įrenginys turi daugybę sportinių režimų, taip pat triatlono sportinę funkcija, o jeigu nerasite reikiamos sportinės veiklos, galėsite ją susikurti patys! Siekiant tikslų sporte įsitikinkite, kad tam turite reikiamus įrankius.

 

Muzikai sakome taip

 

Jeigu negalite sportuoti be savo grojaraščio, tuomet negalėsite sportuoti ir be Forerunner 945. Sinchronizuokite savo sukurtus grojaraščius su pasirinktomis muzikos transliavimo paslaugomis*** kaip Deezer ar Spotify  ir klausykite muzikos iš savo laikrodžio be trikdžių. Netgi galite įsikelti iki 1000 dainų patys! Įsikelkite mėgstamą muziką iš savo kompiuterio ir klausykitės jos iš laikrodžio susieję su belaidėmis bluetooth® ausinėmis.

 

Pažangūs našumo duomenys

 

Forerunner 945 siūlo personalizuotą treniruočių ir atsistatymo stebėjimą, kad priimtumėte protingus sprendimus treniruotėms ir tinkamai pasiruoštumėte varžyboms. Įrenginys saugo VO2 max informaciją ir supranta, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo aukštesnis jūsų VO2 max, tuo didesnė tikimybė gerai pasirodyti varžybose, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika. Treniruočių būsena įvertina jūsų naujausias treniruotes ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte ar treniruojatės efektyviai, o gal persistengiate? Stebėkite, kaip jūsų treniruotės įtakoja ištvermės, greičio ir galios vystymąsi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės poveikiu. Atsistatymo laiko funkcija padės maksimaliai išnaudoti savo galimybes, nurodant kada būsite pasiruošę sekančiam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų esamos savaitės treniruočių krūvį kartu su ilgalaikiu treniruočių krūviu - taip pat įtraukiant ir jūsų sportinės būklės lygį - pateikiant ar jūsų patiriamas treniruočių krūvis yra optimalioje zonoje. Be to Forerunner 945 treniruočių krūvio funkcija suskirsto jūsų paskutines sportines veiklas į skirtingas kategorijas pagal veiklos struktūrą ir intensyvumą.

 

Lengvas būdas atsiskaityti

 

Forerunner 945 GPS laikrodis Garmin Pay funkcijos dėka leis sumokėti už pirkinius su savo laikrodžiu. Dabar galėsite palikti piniginę namuose ir atsiskaityti už pirkinius, todėl po sportinės veiklos ištroškę, galėsite paprastai nusipirkti buteliuką vandens ar užkąsti.

 

 

Žemėlapiai ant riešo

 

Forerunner 945 laikrodžiai rodys maršrutą integruotų spalvotų žemėlapių ir navigacijos funkcijų pagalba. Bėgikų ir dviratininkų patogumui laikrodyje integruoti Trendline™ populiarieji maršrutai, kurie sudaryti naudojant milijardus įveiktų vartotojų kilometrų patalpintų Garmin Connect™ programėlėje.

 

Išlikite saugūs ir pasiekiami

 

Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalinti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums prireiktų pagalbos, tai galima padaryti rankiniu arba automatiniu būdu su integruota incidentų aptikimo funkcija**. Be to ryšio funkcijos leis būti pasiekiamiems bėgimo metu ar poilsio metu. Gaukite išmaniuosius pranešimus į laikrodį ant savo riešo, tokius kaip tekstiniai pranešimai, skambučiai ar elektroniniai laiškai. Susiejus su suderinamu išmaniuoju telefonu, Forerunner 945 automatiškai patalpins bėgimų duomenis į Garmin Connect internetinę fitneso bendruomenę. Taip pat laikrodžio pagalba galėsite valdyti muziką savo telefone, todėl galėsite lengvai perjungti dainas neišsimušdami iš bėgimo ritmo.

 

 

Stebėkite daugiau duomenų, nei bet kada anksčiau

 

Būsite nustebę, jog toks lengvas laikrodis kaip Forerunner 945, gali stebėti tiek daug dalykų. Įrenginys palaiko GPS, GLONASS ir Galileo palydovines sistemas, todėl įrenginys tiksliau nustatys buvimo vietą, nei naudojant tik GPS. Laikrodis taip pat matuoja širdies ritmą nuo riešo ir matuoja deguonies kiekį kraujyje integruoto Pulse Ox jutiklio pagalba, pažangiam miego stebėjimui ir stebėti kaip jūsų organizmas reaguoja į aukščių pokyčius kopinėjant.

 

 

Daugiau treniravimosi galimybių

 

Nesvarbu ar esate patyręs bėgikas ar tik pradedantysis, kiekvienam naudinga gauti šiek tiek patarimų. Štai kodėl Forerunner 945 music yra suderinamas su Garmin Coach treniruočių planais. Šie planai yra sudaromi patyrusių trenerių ekspertų ir yra pritaikomi jums ir jūsų tikslams. Tai neįtikėtinas būdas pasiekti finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, treneris netgi gali jums padėti prognozuoti savo lenktynių laiką. Taip pat galėsite treniruotes susikurti patys, pagal savo poreikius. 

 

Analizuokite savo bėgimo sportinę formą

 

Forerunner 945 GPS laikrodis taip pat turi įrankius kurie padės pagerinti jūsų bėgimo formą. Laikrodis fiksuoja svarbias bėgimo dinamikas****, kaip žingsnių ilgis, kontakto su žemė laiko balansas, vertikalusis svyravimas ir t.t. Šie duomenys yra esminiai norint suvokti jūsų formą, kad galėtumėte pasirodyti kuo geriau kiekvieno bėgimu metu ir kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 945 gali stebėti šiuos rodiklius dėvint palaikomą širdies ritmo diržą arba suderinus įrenginį su bėgimo dinamikos jutikliu.

 

Sportiniai režimai

 

Įrenginys turi daugybę integruotų sportinių režimų, tokių kaip bėgimas (lauke/uždaroje patalpoje), važiavimas dviračiu (lauke/uždaroje patalpoje), plaukimas (baseine/atviruose vandenyse), slidinėjimas, joga, kardio ir daugiau. Forerunner 945 taip pat turi automatinę multisport funkciją kuri leis keisti sporto režimus vienu mygtuko paspaudimu triatlonui ar duatlonui.

 

 

Dar keletas papildomų funkcijų

 

Geriau supraskite savo kūną naudodami Garmin Connect mėnesinio ciklo stebėjimo funkciją. Naudokite šią funkciją, kad sektumėte ciklų detales, įrašytumėte fizinius ir emocinius simptomus ar pildytumėte asmenines pastabas apie įprastų, neįprastų ar menopauzių pereinamųjų ciklų tipus. Gaukite pamokymus apie treniruotes ir mitybą kiekvienoje ciklo fazėje. Naudojant Connect IQ app, ciklų duomenis ir simptomus esamai dienai į savo riešą. Be to laikrodis palaiko ekrano viršelius, kuriuos galite atsisiųsti iš Connect IQ™ Store. Rinkitės iš tūkstančių galimų ekrano viršelių arba susikurkite ekrano viršelį patys naudodami savo nuotraukas ar nuotrauką atsisiųsta iš interneto. Taip pat galite į įrenginį atsisiųsti papildomas programėles, pvz: Uber ar AccuWeather, taip išplėsdami įrenginio funkcionalumą.

 

 

 

 

* Funkciją palaikančių bankų sąrašas - čia

 

** Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu. Apie saugumo ir stebėjimo funkcijų reikalavimus ir apribojimus - čia (anglų kalba)

 

*** Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu, reikalinga Premium prenumerata su trečios šalies muzikos tiekėju

 

Išmanus laikrodis
Saulės baterijaNėra
SerijaForerunner
Integruoti žemėlapiaiNėra